селó Мала Църква/как е/ ?

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

селó Мала Църква/как е/ ?

Мнениеот nunoH » Нед Авг 27, 2006 6:56 pm

Ами началото на септември с едни прители ще ходим натам и ще си вземем и колелата та някой запознат ли,ходил ли е там та да каже дали има некъде некое яко местенце за каране или не са мноо добри пътеките/ако има такива :rofl:/
Аватар
nunoH
 
Мнения: 362
Рейтинг: 1312
Регистриран на: Съб Мар 18, 2006 9:53 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот NovemberCharlie » Пон Авг 28, 2006 10:30 am

Ами пътеките се зле с изключение на тази, която тръгва от общината на юг и върви към сухото езеро. Пътеките на картите към Овнарско и Mальовица са с много стара маркировка, стръмни са и по някое време изчезват. Може да се пpобваш по асфалта от Говедарци по поречието на река Лъкатишка. Може и да се разпходиш до боровец през Бели Искър. Виж и статията на Любо "Ексремизъм над Говедарци"
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот nunoH » Пон Авг 28, 2006 2:39 pm

Мерси много :beer:
Аватар
nunoH
 
Мнения: 362
Рейтинг: 1312
Регистриран на: Съб Мар 18, 2006 9:53 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот nunoH » Пон Авг 28, 2006 5:07 pm

Накрая на статията пише че е имало проект за 150км пътечки из Рила ,из между които и описаната,а статията е от 2003.Дали е оправена,защото по думите на автора ако се почисти от храсти по средата ставал прекрасен маршрут. :clap:
Аватар
nunoH
 
Мнения: 362
Рейтинг: 1312
Регистриран на: Съб Мар 18, 2006 9:53 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Пон Авг 28, 2006 5:42 pm

В статията съм изказал само предположение, че посочената пътека може да е включена в този проект. За съжаление, не съм чул да има по-нататъшно развитие :(
А в отговор на първия ти въпрос, варианти за каране има, но май ще трябва сами да ги търсите, а и някои от тях могат да се окажат доста диви...;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот nunoH » Пон Авг 28, 2006 7:39 pm

[quote="Admin"]

В статията съм изказал само предположение, че посочената пътека може да е включена в този проект. За съжаление, не съм чул да има по-нататъшно развитие :(
А в отговор на първия ти въпрос, варианти за каране има, но май ще трябва сами да ги търсите, а и някои от тях могат да се окажат доста диви...;)
[/quote]

Каквото не ни убива ни прави по-силни :eyebrow:
Та да му мислят прителите ми които са със спринт и ултра :hbang2::evil::skull:
Аватар
nunoH
 
Мнения: 362
Рейтинг: 1312
Регистриран на: Съб Мар 18, 2006 9:53 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Пон Авг 28, 2006 10:58 pm

Чувал съм, че точно в горите над Говедарци има и мечки, да знаете ;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот NovemberCharlie » Вто Авг 29, 2006 10:01 am

Със сигурност мечки в Рила има - аз самият съм виждал миналата година пресни следи над х. Скакавица.
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот nunoH » Вто Авг 29, 2006 3:30 pm

казах "не ни убива" ама да не зема да сгреша :skull: :rofl:
Дали мечката е по-бърза от колелото?Или митът че мечката е тромава е истина :thumb:
Аватар
nunoH
 
Мнения: 362
Рейтинг: 1312
Регистриран на: Съб Мар 18, 2006 9:53 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот NovemberCharlie » Вто Авг 29, 2006 3:39 pm

[quote="nunoH"]

казах "не ни убива" ама да не зема да сгреша :skull: :rofl:
Дали мечката е по-бърза от колелото?Или митът че мечката е тромава е истина :thumb:
[/quote]
Със сигурност бяга по-бързо от човек и ако я стреснеш или е с малки нямаш големи шансове. Ако те чуе от далеч обаче най-вероятно ще се оттегли. Това, че изглежда тромава се дължи на походката й, което е следствие от това, че мечката е дюстабан.
http://www.slrb-bg.com/mechka.htm
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот nunoH » Вто Авг 29, 2006 4:50 pm

:wiltel:
еми да се молим, че не съм чак такъв куцуз че да ме изяде мечка :spin::eyebrow:
Аватар
nunoH
 
Мнения: 362
Рейтинг: 1312
Регистриран на: Съб Мар 18, 2006 9:53 am
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта