CRS краде рамки

Тук са Правилата на пазара. В този форум можете да отправяте молби, забележки, съобщения и др. подобни до модераторите на Пазара.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5

Модератор: Модератори в пазара

CRS краде рамки

Мнениеот KOLOEZDA4 » Пон Авг 14, 2006 2:06 pm

Има един малоумен тапанар които се опитва да краде рамки и на двама 4овека успява да го направи и не само иска спира4ки и разни работи само скимти и не дава никакви пари тъй 4е ако може да помоля админ-а да го блокне за да спре
да прави тапите си далавери и някой наивни само да се прецакват и който го види да го бие за6тото не спира да прави мизереии псува и лъже мн яко!!!:cussing:

пс:молбата е от името на "downhillman,koloezda4,ra6ko,slaimy i CRZ
Древна китайска поговорка:Когато едно място е пусто... това означава, че там няма никой!
Аватар
KOLOEZDA4
 
Мнения: 206
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Май 21, 2005 4:35 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Пон Авг 14, 2006 2:08 pm

Кво, кво?
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот KOLOEZDA4 » Пон Авг 14, 2006 2:11 pm

Първо малко се извинявам 4е пуснах обявата така но е време не6то да се направи с този идеот ас ли4но не сам патил от този дебил ама има хора които се ..... и се извинявам за езика ама тоя този прекалява и нервира вси4ки:angfire:
Древна китайска поговорка:Когато едно място е пусто... това означава, че там няма никой!
Аватар
KOLOEZDA4
 
Мнения: 206
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Май 21, 2005 4:35 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bluskanie » Пон Авг 14, 2006 2:12 pm

downhillman,koloezda4,ra6ko,slaimy i CRZ , направете синдикат на преебаните...

А, кой е далавераджията все пак?
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот KOLOEZDA4 » Пон Авг 14, 2006 2:20 pm

Ами то това е идеята,а относно далавераджията пи6е се "crs" и по този на4ин 6те предпазиме и други хора а така всеки може да го понапсува
Древна китайска поговорка:Когато едно място е пусто... това означава, че там няма никой!
Аватар
KOLOEZDA4
 
Мнения: 206
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Май 21, 2005 4:35 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bluskanie » Пон Авг 14, 2006 2:24 pm

Аха, не довидех... още очите са ми върху оная русата от плажа...
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот x6x » Пон Авг 14, 2006 4:32 pm

@crs - ** *** ******
и ся кво?
айде по адекватно да Обясниш!
как ще ми крадне рамката?аз под 5 ключа я държа!
Аватар
x6x
 
Мнения: 338
Рейтинг: 1577
Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 5:48 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот Admin » Пон Авг 14, 2006 4:48 pm

Аз доколкото разбрах от KOLOEZDA4, въпросният crs действа некоректно като участник в пазара (а може би и по-лошо от това) - иска да му пратят даден продукт, с обещание, че ще го плати, след което не го плаща, нито пък връща продукта. Поне аз това успях да разбера, но все още проучвам случая, чакам и crs да каже своята гледна точка, преди да взема окончателно мерки.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Пон Авг 21, 2006 10:45 am

Слд като говорих с crs, той обеща, че такива действия от негова страна повече няма да се повтарят. За съжаление, 2-3 дни по-късно получих нов сигнал за некоректно поведение - взел е някаква вилка на изплащане, след което я е пуснал да се продава, без да се е издължил на продавача си. Затова заключих профула му, но имайте предвид, че той може да се регистрира наново, така че внимавайте. Когато продавате нещо на изплащане или по друг по-особен начин, винаги търсете начин да се сдобиете с истинското име и адреса на другата страна по сделката, за да може по-лесно да го намерите при нужда!
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот CrZ » Вто Авг 22, 2006 4:31 pm

само не разбрах що мене ме има в тая тема ... т
LIKE A WATER DOWN THE HILL
Аватар
CrZ
 
Мнения: 638
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 2:01 pm
Местоположение: Christmas Island

Мнениеот baribal » Нед Сеп 03, 2006 3:02 pm

[size=134][b]Мисля че персонажа се е прекръстил на [color=green]shady team[/color] [color=red]Внимавайте !!![/size][/b][/color]
let's go where eagles dare...
Аватар
baribal
 
Мнения: 382
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Окт 15, 2004 5:54 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Нед Сеп 03, 2006 7:06 pm

Докато има "хора", които вярват че тема със заглавие "prodavam vilki vsqkakvi" е мястото, откъдето трябва да си купят вилка, ще има и такива като shady team / CRS, които да се възползват от глупостта им.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот ddevil » Нед Сеп 03, 2006 8:44 pm

[quote="CrZ"]

само не разбрах що мене ме има в тая тема ... т
[/quote]

Най-малкото ти си Cr[color=red]Z[/color], a оня е CR[color=red]S[/color];)
If the milk turns out to be sour, i ain't the kind of pussy to drink it
Продавам: Рамка Giant Faith + Fox DHX5.0 + още доста части или цяло колело
Аватар
ddevil
 
Мнения: 1176
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Яну 30, 2006 10:42 pm
Местоположение: Entropy

Мнениеот climb » Нед Сеп 03, 2006 9:20 pm

[quote="ddevil"]

[quote="CrZ"]

само не разбрах що мене ме има в тая тема ... т
[/quote]

Най-малкото ти си Cr[color=red]Z[/color], a оня е CR[color=red]S[/color];)
[/quote]


[quote="KOLOEZDA4"]

пс:молбата е от името на "downhillman,koloezda4,ra6ko,slaimy i [color=red]CRZ[/color]
[/quote]
Аватар
climb
 
Мнения: 506
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Авг 20, 2004 10:44 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот baribal » Нед Сеп 03, 2006 9:23 pm

[quote="did"]

Докато има "хора", които вярват че тема със заглавие "prodavam vilki vsqkakvi" е мястото, откъдето трябва да си купят вилка, ще има и такива като shady team / CRS, които да се възползват от глупостта им.
[/quote]
[b]Разбира се, че ще е така ама има и хлапета дето тепърва се учат, и ще някак си гадно още при пъвите им стъпки да изгорят така...[/b]
let's go where eagles dare...
Аватар
baribal
 
Мнения: 382
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Окт 15, 2004 5:54 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот ddevil » Нед Сеп 03, 2006 9:36 pm

[quote="climb"]

[quote="ddevil"]

[quote="CrZ"]

само не разбрах що мене ме има в тая тема ... т
[/quote]

Най-малкото ти си Cr[color=red]Z[/color], a оня е CR[color=red]S[/color];)
[/quote]


[quote="KOLOEZDA4"]

пс:молбата е от името на "downhillman,koloezda4,ra6ko,slaimy i [color=red]CRZ[/color]
[/quote]

[/quote]


В такъв случай....Ooops:I
If the milk turns out to be sour, i ain't the kind of pussy to drink it
Продавам: Рамка Giant Faith + Fox DHX5.0 + още доста части или цяло колело
Аватар
ddevil
 
Мнения: 1176
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Яну 30, 2006 10:42 pm
Местоположение: Entropy

Мнениеот kekemeke » Сря Сеп 06, 2006 7:37 pm

maikooooo hora toia e na 17-19 godini znam kade e znam go i kav e!!!!uspia da precaka edin priatel s mnogo chasti(daljeshe mu pari 2-3 meseca)(no sega vsichko e nare;-)hehehe)
sega se pishe ZMG(nai veroiatno e toi)

http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=16441
kekemeke
 
Мнения: 77
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Окт 26, 2005 7:54 am

Мнениеот chiMol » Сря Сеп 06, 2006 8:07 pm

незнам защо сте набедили момчито не съм наясно ще кажа само че си купих от него 1 избушена стара вилка, части от обтегач и лапа .... даде ми ги на нормални цени а докато гледах частите ме помоли да ми покара колелото - гари фишера .... дадох му го кара го 10 тина мин не ми е бил пред очите и не ми задигна баика .... на мен момчето ми изглеждаше уплашено и не много разбиращо ..... каза ми за няква ф4 която си зел от форума от някой си ама я зел на изплащане после намерил някви пукнатини после ми каза че са му правили засада ..... не зразбрах точно ..... не мисля че трябва да реагирате толко бурно и то като няма доказателства ..... същото като с I need money дето го издирваха ..... и кво оказа се че не е престъпник ама ми сговнихте живота за няколко дни .... не ми се коментира ... не съм адвокат ама евалата на АДМИН ако проучи случая и каже ква е истината .... е браво че не плюе преди да е проучил ....

мерси .....




АДмин земи направи 1 тема за плюене и там да се пише!
http://www.tiarakm.hit.bg
Don't leave your bike, live your life......
https://easycryptobot.com
Аватар
chiMol
 
Мнения: 1900
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Яну 05, 2005 3:00 pm
Местоположение: Bulgaria/sofia/lozenez

Мнениеот did » Сря Сеп 06, 2006 8:52 pm

chiMol, това, че на теб не ти е направил нищо не означава, че е коректен и към другите.

Може и да не го прави нарочно, да не "краде", а просто да не си плаща, щото няма пари. Каква е разликата???

Темата не е за да се "плюе" въпросния малчуган, а за да знаят евентуалните продавачи, че трябва да се внимава с него.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот baribal » Сря Сеп 06, 2006 9:15 pm

[quote="chiMol"]

...
[/quote]
[b]Ти купуваш, а не му даваш на "изплащане".[/b]
let's go where eagles dare...
Аватар
baribal
 
Мнения: 382
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Окт 15, 2004 5:54 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Гост » Чет Сеп 07, 2006 12:50 pm

:I:dunno:Az poznavam crs,i sam vijdal ramkat Drag f4.i na istina beshe goliam bokluk shoka ne mojeshe da se svali a beshe bez projina.ako tova koeto kazvate e viarno she go nameria i she vi go doveda.SAMO KAJETE KADE!:bigmout::bigmout::bigmout::I
Гост
 

Мнениеот baribal » Чет Сеп 07, 2006 1:43 pm

[quote="bow bering"]

....
[/quote]
[b]Защо ли ме съмнява искреноста ти?! Може би бързо се орентираш за новак...[/b]
let's go where eagles dare...
Аватар
baribal
 
Мнения: 382
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Окт 15, 2004 5:54 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Чет Сеп 07, 2006 2:36 pm

[quote="baribal"]

Може би бързо се орентираш за новак...[/b]
[/quote]

клонираните атакуват...

Много е просто това момче. Четвърти ник си регистрира, но така смотано пише ... :) За 3 поста става ясно, че е същия.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот chiMol » Чет Сеп 07, 2006 4:06 pm

тька известният shady team е решел да ми зема рамката ще ведиме какво ще стане ..... а и ако краде защо си оставя дом тел насякъде ..... толко ли е глупав че да го прави .... това си е се 1 да си сотави номера на личната карта....


ще видиме!
http://www.tiarakm.hit.bg
Don't leave your bike, live your life......
https://easycryptobot.com
Аватар
chiMol
 
Мнения: 1900
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Яну 05, 2005 3:00 pm
Местоположение: Bulgaria/sofia/lozenez

Мнениеот Admin » Чет Сеп 07, 2006 7:40 pm

CRS отдавна е с блокиран профил, както и shady team (отскоро), който май се оказа същия човек. Причината са многобройните оплаквания от некоректност, изразяваща се в това, че той взима някакви продукти на изплащане и след това ги обявява за продажба (а те на практика не са негови, защото не ги е платил!). Бях му направил забележка, той обеща да не се повтаря, но след това получих нови оплаквания. В момента не зная дали има някакъв ник...
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот FreeRiderBG » Чет Сеп 21, 2006 10:24 am

Ами как се решава проблема... нищо не се дава на изплащане. ако е сериозен копувач ще го изчакаш 1-2 седмици да събере парите и да ги даде. На изплащане се дава на доверени хора които ги знаеш кои са къкви са от къде идват и къде живеят. Според мене е напълно глупаво да си даваш частите на някой си от пичковци(със извинение) дето не го знаеш кой е и да очакваш той да ти изплати всичко.
I have not failed... I've just found 10,000 ways that don't work! - Thomas Edison

Psycho-somatic addict insane!
Аватар
FreeRiderBG
 
Мнения: 157
Рейтинг: 1170
Регистриран на: Пон Авг 30, 2004 8:45 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Чет Сеп 21, 2006 5:04 pm

@FreeRiderBG :agree:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот mravcho » Чет Ное 09, 2006 11:50 am

начи искам да кажа че сам имал честа да се срешна с вапросния калпазанин и искаше да копува от мене части като се бяхме уговорили за една спирачка и оптегач към нея.отидох аз на уговореното място при което колегата не се появи чакал сам го 1 час!!! и не доиде на другия ден слава богу не го чаках толкова и доиде само с 5лв в джоба! и взе оптегача!доиде с колело което не беше f5 a doide s behemont,които беше с няква вилка която нямам представа каква е и сашто доста се заинтересова от моито колело.така че каквито си искате изводи си правете но аз на този човек вяра нямам! моля тези които карат жния парк да внимава до колкото знам там се движи!!!!:beer::banghead:
mravcho
 
Мнения: 416
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 10:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот RAM-FR » Чет Ное 09, 2006 12:17 pm

[quote="mravcho"]

моля тези които карат жния парк да внимава до колкото знам там се движи!!!!:beer::banghead:
[/quote]

Ще ме свали от колелото и ще ми го вземе ?!?!?!?!?! :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
По-скоро той да внимава да не го видя отново :mad:
Аватар
RAM-FR
 
Мнения: 3516
Рейтинг: 1958
Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:56 pm
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Чет Ное 09, 2006 2:00 pm

Към списъка сникове на въпросния човек се добавя и downrider.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Следваща

Назад към За пазара

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта