Как да направим стария боксер като ...

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Как да направим стария боксер като ...

Мнениеот C_Mo » Вто Юли 04, 2006 6:22 pm

... новите боксери.

Изображение

Ако някой го интересува нещо повече да пита. ;)
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Nymphetamine » Вто Юли 04, 2006 7:10 pm

A Judy-тo? :)
Аватар
Nymphetamine
 
Мнения: 3197
Рейтинг: 1999
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 9:30 pm
Местоположение: Пловдив, България

Мнениеот КънчоДамянов » Вто Юли 04, 2006 9:23 pm

[quote="Nymphetamine"]

A Judy-тo? :)
[/quote]

Сменяш и ботуша и си готов. :)
КънчоДамянов
 
Мнения: 311
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 8:07 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот GECKO » Вто Юли 04, 2006 9:25 pm

[quote="C_Mo"]

...да пита. ;)
[/quote]


Интересува ме как да базикна един Preset floodgate евентуално, ако не ми хареса, щоту вилката дето я чакам няма настройката а няма пари за такава с настройката :beer:

А и само от любопитство тоя SSV наподобяващ piston rod колко масло му се сипва за да не рита таз хидравлика?

(още не съм отварял лично Boxxer и ми е интересно, дали не се включва само към края на хода или изобщо... абе май трябва да се седне на по бира за да ми стане ясно)
Аватар
GECKO
 
Мнения: 2688
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 1:22 am
Местоположение: GCB

Мнениеот Nymphetamine » Вто Юли 04, 2006 9:26 pm

Ако ми писне от живота и реша да се самоубивам, това ще е едно от последните неща, които ще направя. :)
Иначе сериозно, ако реша да подобря качеството на рабтата на вилката, какво бих могъл да й сторя? ;)
Аватар
Nymphetamine
 
Мнения: 3197
Рейтинг: 1999
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 9:30 pm
Местоположение: Пловдив, България

Мнениеот C_Mo » Вто Юли 04, 2006 11:47 pm

[quote="GECKO"]

[quote="C_Mo"]

...да пита. ;)
[/quote]


Интересува ме как да базикна един Preset floodgate евентуално, ако не ми хареса, щоту вилката дето я чакам няма настройката а няма пари за такава с настройката :beer:

А и само от любопитство тоя SSV наподобяващ piston rod колко масло му се сипва за да не рита таз хидравлика?

(още не съм отварял лично Boxxer и ми е интересно, дали не се включва само към края на хода или изобщо... абе май трябва да се седне на по бира за да ми стане ясно)
[/quote]


Ще ме прощаваш... ама имаш ли идея за какво говориш?!
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот GECKO » Сря Юли 05, 2006 8:48 am

Честно казано не знам за това сравнявам с нещо което познавам. Виждам десния шиш (на снимката и явно левия на вилката) и на пръв поглед ми наподобява такъв какъвто се намира в SSV системите, та за това така го нарекох а иначе просто ми е любопитна системата и действието. Моята няма да мога да я разкостя известно време (докато не си намеря помпа за SoloAir-a) та да науча нещата преди да съм я почнал. Момента за FloodGate-а, е чеможе да ми се прииска да го кача (да Flood-ва по-късно) защото имам съмнения че идеята на фирмата за отзивчивост и моята не си съвпадат :beer:

А сега ми дойде и друго на ум, мога ли да набутам Motion Control Assy-то от Revelation в Recon и има ли такива при вас, или има само за Boxxer резервни чарколя :beer:
Аватар
GECKO
 
Мнения: 2688
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 1:22 am
Местоположение: GCB


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта