пробеми с вилката

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

пробеми с вилката

Мнениеот PLORER » Пет Юни 30, 2006 8:34 pm

Взех си нов байк ,вилката е "ZOOM GORDO650" :spin: ,ето и проблема - когато карам и виката издава странен плиокашто-скърцащ звук и изпълнява описания ход до поовина а когато се прибера виждам как там докадето е стигнал хода има черно масло . Незнам защо прави така , дали е от това че не е разработена оште или пък е нещо друго ,но много се надявам да ми помогнете да ми кажете как да действам ???:spin: Много ви благодаря предварително.
ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ ВИ :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:
PLORER
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Юни 30, 2006 8:21 pm

Мнениеот Admin » Пет Юни 30, 2006 10:10 pm

Прочети в ЧЗВ, има много теми за тази вилка. Оттам ще го разбереш, но все пак ще ти обобщя... проблемите с вилката ти се дължат на това, че е скапана по принцип. Надявам се това да не ти обиди. Просто за толкова пари, толкоз. Карай я и мисли за покупка на по-хубава в бъдеще.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Alpina » Пет Юни 30, 2006 10:32 pm

Обърни си колУелото с гумите на горе, остави да изтече, това което я мъчи (предполагам ще има такова) стисни "уплътненията против прах", така че да се получи процеп, впръскай някаква смазка, после почни да "помпаш" и избърсваш черната субстанция, която представлява прах, кал и какво ли не примесено със смазка, после пак посвори и по едно време ще усетиш как "приятно" почва да работи горката и колко много ход имала:D, покарай и след 500км ще ти се наложи да повториш упражнението
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта