Съвети за първа помощ в МР3 формат

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Съвети за първа помощ в МР3 формат

Мнениеот Admin » Пет Мар 17, 2006 10:26 am

Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот kotka12 » Пет Мар 17, 2006 10:47 am

Курсовете на БЧК за шофьори са ПЪЛЕН ТАШАК :angfire:
Само като се замисля колко животи са щели да бъдат спасени и колко хора са щели да се отърват без трайни увреждания ако е било реагирано своевременно и правилно при произшествия.
Виновни са тези идиоти, които провеждат курсовете и дават подписи за тях, при положение че знаят, че хората, които са преминали курса не знаят нищо.
А иначе тази инициатива е чудесна
Просто хората ценят човешкия живот
The best-laid schemes o' mice an' men gang aft a-gley

http://s2.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=54478
Аватар
kotka12
 
Мнения: 3462
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 8:02 am
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот RaveUnit » Пет Мар 17, 2006 12:05 pm

и ся кво
освен да ги преведем и адаптираме като за байкъри ?
Човекът с косачката 37OH55V O773H \../{o.O}..l. Гот ми е сред тия идиопати в тая идиокрация
RaveUnit
 
Мнения: 798
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 8:28 pm

Мнениеот Admin » Пет Мар 17, 2006 1:46 pm

В интерес на истината, замислих се за български вариант на подобна идея, но работата не е само в превода - струва ми се, че към подобно нещо трябва да се подходи много по-отговорно. Затова мисля да го предложа на обсъждане при следващата среща с Байкария. Като се има предвид, че би било полезно не само за колоездачи, но и за други екстремни спортисти, може би може да се обединят усилията на няколко организации и да се направят нещата качествено.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот FREEMAD » Сря Мар 22, 2006 1:14 pm

Това е много хубава идея ! :thumb: само трябва да се реализира и наистина да се отнасяме с отговорност,защото съм сигурен,че повечето байкъри ( да не кажа всички );) или други спортисти и дори туристи не знаят какво да правят в тия кофтито ситуаций ...да не говориме,че последните няколко пъти като карах на Витоша всички си тръгваха по рано и аз оставах до късно и си карах сам,което не ми харесва въобще,защото ако не се учистя някъде,то има опастност да умра от скука на лифта ;)

:peace:
223
Аватар
FREEMAD
 
Мнения: 234
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Пон Юли 04, 2005 6:22 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 77 госта