"ТЕПЕ" e online за сваляне

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

"ТЕПЕ" e online за сваляне

Мнениеот TheUndertaker » Пон Мар 01, 2004 8:05 pm

След дълги перипети и тнт , филмчето ТЕПЕ видя бял свят http://rack6.free.evro.net/NoNameMa/

Надявам се да ви хареса ,коментари критики и нещо смислено също ще бъде уважено .

П.С. 162 мб
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Metal_Psycho » Пон Мар 01, 2004 8:40 pm

[quote="TheUndertaker"]

След дълги перипети и тнт , филмчето ТЕПЕ видя бял свят [url]http://rack6.free.evro.net/NoNameMa/[/url]

Надявам се да ви хареса ,коментари критики и нещо смислено също ще бъде уважено .

П.С. 162 мб
[/quote]


Abe ne6to ne mi go otvaria linka.
Ima li niakoi drugi taka ili si e ot men?
A ina4e bravos pi4ove,4e ste napravili purvia bg freeride film:^:

ps:a koga 6te izleze DVD varianta ;)
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Metal_Psycho » Пон Мар 01, 2004 8:44 pm

FUCK,tva mai e ot men,prosto ne 6te da mi go otvaria!!!!!!!!!:(!:
Aide plz niakoi da go ka4i ili v data.bg ili technoto,a?Come on de,iskam da go skiftam tva,6toto Rahnev e bolen prosto:D(v dobria smisal;))
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот HellRaider » Пон Мар 01, 2004 8:49 pm

[quote="Metal_Psycho"]

FUCK,tva mai e ot men,prosto ne 6te da mi go otvaria!!!!!!!!!:(!:
Aide plz niakoi da go ka4i ili v data.bg ili technoto,a?Come on de,iskam da go skiftam tva,6toto Rahnev e bolen prosto:D(v dobria smisal;))
[/quote]


mda ot teb e na men mi go otvarq
Вчера е история.
Утре е мистерия.
Днес е подарък.
HellRaider
 
Мнения: 351
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 8:38 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TheUndertaker » Пон Мар 01, 2004 9:00 pm

Da za sujalenie ot voinata na Free-tata mai samo nie 6te postradame, za sujalenie 6te mie malko trudno da ka4a faila na nqkoe ot drugite free-ta .
Nadqvam se skoro da go ima na Screamboy-q ako toi go ka4i na drugo free oburnete se kum tqh!


p.S. ne se predvijda DVD versiq :))))!
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Metal_Psycho » Пон Мар 01, 2004 9:02 pm

[quote="HellRaider"]

[quote="Metal_Psycho"]

FUCK,tva mai e ot men,prosto ne 6te da mi go otvaria!!!!!!!!!:(!:
Aide plz niakoi da go ka4i ili v data.bg ili technoto,a?Come on de,iskam da go skiftam tva,6toto Rahnev e bolen prosto:D(v dobria smisal;))
[/quote]


mda ot teb e na men mi go otvarq

[/quote]


EEE nedi badi lo6 de,znam az 4e ti ka4va6 film4eta;),aide plz ka4igo v dira si mnogo plz:(?
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот HellRaider » Пон Мар 01, 2004 9:04 pm

[quote="Metal_Psycho"]

[quote="HellRaider"]

[quote="Metal_Psycho"]

FUCK,tva mai e ot men,prosto ne 6te da mi go otvaria!!!!!!!!!:(!:
Aide plz niakoi da go ka4i ili v data.bg ili technoto,a?Come on de,iskam da go skiftam tva,6toto Rahnev e bolen prosto:D(v dobria smisal;))
[/quote]


mda ot teb e na men mi go otvarq

[/quote]


EEE nedi badi lo6 de,znam az 4e ti ka4va6 film4eta;),aide plz ka4igo v dira si mnogo plz:(?
[/quote]



6te go kacha utre che sega ne mi e mnogo dobre upload-a (chovek da ne se izdade ) hehe


filmcheto e dobro bravo na uchastnicite
a kade e snimano
Вчера е история.
Утре е мистерия.
Днес е подарък.
HellRaider
 
Мнения: 351
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 8:38 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Metal_Psycho » Пон Мар 01, 2004 9:08 pm

[quote="HellRaider"]

[quote="Metal_Psycho"]

[quote="HellRaider"]

[quote="Metal_Psycho"]

FUCK,tva mai e ot men,prosto ne 6te da mi go otvaria!!!!!!!!!:(!:
Aide plz niakoi da go ka4i ili v data.bg ili technoto,a?Come on de,iskam da go skiftam tva,6toto Rahnev e bolen prosto:D(v dobria smisal;))
[/quote]


mda ot teb e na men mi go otvarq

[/quote]


EEE nedi badi lo6 de,znam az 4e ti ka4va6 film4eta;),aide plz ka4igo v dira si mnogo plz:(?
[/quote]



6te go kacha utre che sega ne mi e mnogo dobre upload-a (chovek da ne se izdade ) hehe


filmcheto e dobro bravo na uchastnicite
a kade e snimano
[/quote]


10x,oba4e dai link kato svur6i6 da go ka4va6,ta da ne se rovia:D
NEEEEE az VAOB6TE NE SUM MURZEL[:p][:p];)
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот FRM » Пон Мар 01, 2004 9:13 pm

6apka vi svaljam za film4eto !!!!!!! jelezni ste samo taka trjabva pove4e da sa bg filmite 6te 4akame o6te ot vas!!!
MartoFR
FRM
 
Мнения: 112
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Фев 21, 2004 9:34 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Avid » Пон Мар 01, 2004 9:17 pm

Качихте ли го в free.techno-link.com ? Щото евро нет са дебили :)
Човек е изобретателен. Когато не може да се освободи от някой недостатък, започва да го култивира съзнателно. И със самия факт, че е вече искан, недостатъкът му добива и за него, и за другите вид на качество.
Avid
 
Мнения: 214
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Яну 25, 2004 5:02 pm
Местоположение: Greenland

Мнениеот TheUndertaker » Пон Мар 01, 2004 9:18 pm

[quote="HellRaider"]

a kade e snimano
[/quote]


Pute4kata na BUnardjika v Plovdiv !
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот FRM » Пон Мар 01, 2004 9:19 pm

[/quote]
NEEEEE az VAOB6TE NE SUM MURZEL[:p][:p];)
[/quote] izob6to!!![:p][:p][:p][:p]:8:
MartoFR
FRM
 
Мнения: 112
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Фев 21, 2004 9:34 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Metal_Psycho » Пон Мар 01, 2004 9:19 pm

[quote="FRM"]

6apka vi svaljam za film4eto !!!!!!! jelezni ste samo taka trjabva pove4e da sa bg filmite 6te 4akame o6te ot vas!!!
[/quote]


Predlagam edin masov ob6t proekt tip "JIB".Triabva samo da se ugovirm kade,a ostanaloto 6te go mislim posle.Kakvo 6te kajete,a?
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Metal_Psycho » Пон Мар 01, 2004 9:25 pm

[quote="FRM"]



[/quote]

NEEEEE az VAOB6TE NE SUM MURZEL[:p][:p];)
[/quote] izob6to!!![:p][:p][:p][:p]:8:
[/quote]

Mi ne sum murzel;),ti nai dobre triabva da go znae6-vaob6te ne kisna pred kompa pove4e ot kolkoto e razumno,hi4 ne me marzi ei taka ot nas da doida 4aaaaaak do NDK samo za da piinem po edna bira[:p][:p][:p]:D:D.NEEEEE TVA VSI$KOTO NE E VERNO[:p][:p]:D,ako luja nekoi da mi posini okoto...[:0]tupudri6:B):,e moje malko da sum poslugal de;)
...aide stiga ligni be!!!:8D:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот screamBoy » Пон Мар 01, 2004 10:05 pm

plz nqkoj kato iznameri wryzka razlichna ot xxx.evro.net da q postne nasam za da go hwyrlq i na FTL
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот did » Вто Мар 02, 2004 12:41 pm

Ето и едно [url=http://free.data.bg/ddiidd/]mirror[/url]-че във free.data.bg. Пак не е на много хубаво място, но не е толкова зле като шкаф15.пълен.с.evro.net.

Undertaker, как вървят тренировките за следващата серия? Мисля, че за януарски снимки Бунарджика беше подходящо място. Ама сега тъкмо сте подготвили и изчистили пътеката под Здравец, действайте да се появи скоро филмче с такова заглавие. Пък аз много бих бил любопитен да видя и поне едно документирано спускане от Младежкия хълм, щото още не мога да си представя какво, аджеба, наричте "пътека" по ония камънаци и как така слизате от там в южна посока по нещо, различно от павирания път?

Говоря за т.нар. "южна пътека", щото западната си я представям къде е, тя се ядва. Да нямате предвид вместо "южна" - "югоизточна", дето излиза в началото на ул."Л.Каравелов", до входа на Спешна медицинска помощ:D:D:D:D:D.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот TheUndertaker » Вто Мар 02, 2004 4:58 pm

[quote="did"]

Ето и едно [url=http://free.data.bg/ddiidd/]mirror[/url]-че във free.data.bg. Пак не е на много хубаво място, но не е толкова зле като шкаф15.пълен.с.evro.net.

Undertaker, как вървят тренировките за следващата серия? Мисля, че за януарски снимки Бунарджика беше подходящо място. Ама сега тъкмо сте подготвили и изчистили пътеката под Здравец, действайте да се появи скоро филмче с такова заглавие. Пък аз много бих бил любопитен да видя и поне едно документирано спускане от Младежкия хълм, щото още не мога да си представя какво, аджеба, наричте "пътека" по ония камънаци и как така слизате от там в южна посока по нещо, различно от павирания път?

Говоря за т.нар. "южна пътека", щото западната си я представям къде е, тя се ядва. Да нямате предвид вместо "южна" - "югоизточна", дето излиза в началото на ул."Л.Каравелов", до входа на Спешна медицинска помощ:D:D:D:D:D.

[/quote]


Ми на Здравац има още ден работа поне. Планувани са сминки там ,но може би по нататък.
За младежки ми пътеките са две :) повече се кара по въпросната южна , макар ,че и другата си има доста чар.
Ще видим да сме живи и здрави ще има какво да се показва!
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот zero knowledge » Вто Мар 02, 2004 10:14 pm

[quote="did"]
Undertaker, как вървят тренировките за следващата серия? Мисля, че за януарски снимки Бунарджика беше подходящо място. Ама сега тъкмо сте подготвили и изчистили пътеката под Здравец, действайте да се появи скоро филмче с такова заглавие. Пък аз много бих бил любопитен да видя и поне едно документирано спускане от Младежкия хълм, щото още не мога да си представя какво, аджеба, наричте "пътека" по ония камънаци и как така слизате от там в южна посока по нещо, различно от павирания път?

Говоря за т.нар. "южна пътека", щото западната си я представям къде е, тя се ядва. Да нямате предвид вместо "южна" - "югоизточна", дето излиза в началото на ул."Л.Каравелов", до входа на Спешна медицинска помощ:D:D:D:D:D.

[/quote]

Нека и аз да добавя нещо, снимките за това клипче бяха правени някак си на бързо. По въпросната пътека беше карано малко и повечето хора не знаеха какво да очакват от нея, да не говорим и за замръзналата почва и снега. За следващата "серия" се надявам да не е така, теренът да е малко по-познат, да е карано по него, а не по време на снимките някои да минават за първи или втори път. Експериментите са нещо интересно, но миналият път по чудо нямаше неприятни контузий.

За Младежкия хълм и т.нар. "южна пътека" ... на места е тегава, ако снимаме по стария метод, ще се получи твърде голяма "краш секция". За "западна пътека" не знам, там май не караме, има още една, "югоизточна", но и тя е трудна на места, ще видим ... За това пък в долната част има много приятни пътечки с малко скокчета на места, там може да е по-подходящо за снимане.

Здравец иска още работа и след това каране. Скоростта там е друга, а е над 4км дълга, трябва да я поопознаем в разчистения и вид. Не искам някой да кара за втори-трети път и да се напъва пред камерата ;) камъните са остри, деретата -- дълбоки и стръмни.

Май се очертава още едно клипче с каране от тепетата, този път с по-интересни участъци и малко повече скокчета ;) Здравец ще почака малко, но ще е за добро :8D:
19.6.16.6
Аватар
zero knowledge
 
Мнения: 721
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 29, 2002 10:40 pm
Местоположение: 02139

Мнениеот Black » Вто Мар 02, 2004 10:23 pm

ne mi otvarq saita mamkamo
BMW,колела,и некви руси каки с големи цици
Аватар
Black
 
Мнения: 868
Рейтинг: 1697
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 1:42 pm
Местоположение: Bulgaria,София,Лозенец

Мнениеот Avid » Вто Мар 02, 2004 11:02 pm

ZK - имам чувството, че това филмче е сминамо за теб ;)
Човек е изобретателен. Когато не може да се освободи от някой недостатък, започва да го култивира съзнателно. И със самия факт, че е вече искан, недостатъкът му добива и за него, и за другите вид на качество.
Avid
 
Мнения: 214
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Яну 25, 2004 5:02 pm
Местоположение: Greenland

Мнениеот Metal_Psycho » Сря Мар 03, 2004 12:22 am

[quote="Avid"]

ZK - имам чувството, че това филмче е сминамо за теб ;)
[/quote]

Mi,4e to ne e luja,no poneje e pi4 se pravi na skromen;)

Zna4i imam malko zabele6ki:8D::
Niama Dropove!!!kak moje takiva raboti:D,6te triabva da se popravite sledva6tia put,kato o4akvam pokana;)( be moje i da ignorirate 4e sum go pisal tva)
I drugia ogromen bug e...MOZIKATA!E moje li da zapo4ne goredlou dobre s Ill Nino i izvednij niakuv ujasen rap shit bliah,daite ne6to po-hard de (tuka man6a o4akvam da predliji orkBIAT-Djamove[:p][:p][:p]:D)
Mi tva e,ma moje da mi doide i o6te ne6to na akula(riadko se slu4va:8D:)i da dopulnia,aide!
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот screamBoy » Сря Мар 03, 2004 12:51 am

вече го има и на FTL, знаете къде
също така в текста е сложена и връзката към файла на FEN (дано, не мога да я отворя и да тествам), ако не става от едното ще стане от другото място :))
Този Калин Рахнев съм го гледал на снимки и клипчета от Пампорово миналото лято и пича си кара достатъчно добре за да се отличава от другите !
А за материала и всичко ми се струва страшно добре, и музиката си е точно подбрана и направена и видеото
цветовете са си супер и всичко !
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот Metal_Psycho » Сря Мар 03, 2004 12:53 am

[quote="screamBoy"]

вече го има и на FTL, знаете къде
също така в текста е сложена и връзката към файла на FEN (дано, не мога да я отворя и да тествам), ако не става от едното ще стане от другото място :))
Този Калин Рахнев съм го гледал на снимки и клипчета от Пампорово миналото лято и пича си кара достатъчно добре за да се отличава от другите !
А за материала и всичко ми се струва страшно добре, и музиката си е точно подбрана и направена и видеото
цветовете са си супер и всичко !
[/quote]


Sus teb za muzika niama da sporia:D,prosto niama smisal;):8D:Vseki s vkusa si
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот zero knowledge » Сря Мар 03, 2004 11:23 am

[quote="Avid"]

ZK - имам чувството, че това филмче е сминамо за теб ;)
[/quote]

снимано -- не, а за редакцията отговаря друг, той да каже.

[quote="Metal_Psycho"]
Zna4i imam malko zabele6ki:8D::
Niama Dropove!!!kak moje takiva raboti:D,6te triabva da se popravite sledva6tia put,kato o4akvam pokana;)( be moje i da ignorirate 4e sum go pisal tva)
I drugia ogromen bug e...MOZIKATA!E moje li da zapo4ne goredlou dobre s Ill Nino i izvednij niakuv ujasen rap shit bliah,daite ne6to po-hard de (tuka man6a o4akvam da predliji orkBIAT-Djamove[:p][:p][:p]:D)
Mi tva e,ma moje da mi doide i o6te ne6to na akula(riadko se slu4va:8D:)i da dopulnia,aide!
[/quote]

за музиката отново отговаря друг ;) нека той да си каже защо е подбрал такава.

дропове на тази пътека НЯМА, макар да има 1 място което става за дроп, но то не е нищо интересно. следващият път ще има няколко, но не забравяйте, че това са просто 2 тепета, възможностите са ограничени.

покани не отправяме. това ни е политиката. който иска, идва и кара, никой не сме върнали.
19.6.16.6
Аватар
zero knowledge
 
Мнения: 721
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 29, 2002 10:40 pm
Местоположение: 02139

Мнениеот TheUndertaker » Сря Мар 03, 2004 11:55 am

[quote="Avid"]

ZK - имам чувството, че това филмче е сминамо за теб ;)
[/quote]

казвам ! Доколкото знам е правено за вас да ви прави кеф , а и на нас да се видим отстрани какво аджеба правим .

[quote="Metal_Psycho"]
Zna4i imam malko zabele6ki:8D::
Niama Dropove!!!kak moje takiva raboti:D,6te triabva da se popravite sledva6tia put,kato o4akvam pokana;)( be moje i da ignorirate 4e sum go pisal tva)
I drugia ogromen bug e...MOZIKATA!E moje li da zapo4ne goredlou dobre s Ill Nino i izvednij niakuv ujasen rap shit bliah,daite ne6to po-hard de (tuka man6a o4akvam da predliji orkBIAT-Djamove[:p][:p][:p]:D)
Mi tva e,ma moje da mi doide i o6te ne6to na akula(riadko se slu4va:8D:)i da dopulnia,aide!
[/quote]

Целта на музиката е горе долу да съответства на действието което се развива на екрана , така че е просто нереално всичко да е тежка музика , все пак има хора в различни фази на учене :).

Zero knowledge -- баси политиката :D
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Metal_Psycho » Сря Мар 03, 2004 12:36 pm

[quote="TheUndertaker"]



[quote="Avid"]

ZK - имам чувството, че това филмче е сминамо за теб ;)
[/quote]

казвам ! Доколкото знам е правено за вас да ви прави кеф , а и на нас да се видим отстрани какво аджеба правим .

[quote="Metal_Psycho"]
Zna4i imam malko zabele6ki:8D::
Niama Dropove!!!kak moje takiva raboti:D,6te triabva da se popravite sledva6tia put,kato o4akvam pokana;)( be moje i da ignorirate 4e sum go pisal tva)
I drugia ogromen bug e...MOZIKATA!E moje li da zapo4ne goredlou dobre s Ill Nino i izvednij niakuv ujasen rap shit bliah,daite ne6to po-hard de (tuka man6a o4akvam da predliji orkBIAT-Djamove[:p][:p][:p]:D)
Mi tva e,ma moje da mi doide i o6te ne6to na akula(riadko se slu4va:8D:)i da dopulnia,aide!
[/quote]

Целта на музиката е горе долу да съответства на действието което се развива на екрана , така че е просто нереално всичко да е тежка музика , все пак има хора в различни фази на учене :).

Zero knowledge -- баси политиката :D


[/quote]


Dobre de,obedi me,no ako men pita6 niakoi mai izostavat s muzikalnoto izu4avane;).Triabva da se dade primer:8D:!
ZK,dabre,dobre 6tom 6te ima dropove zna4i predpolagam,4e ni o4akva evolucia na TENE.Produljvaite v su6tia duh pi4ove i da ima iznenadi ei:8D:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот screamBoy » Сря Мар 03, 2004 12:46 pm

има само 3 неща по които този любителски материал отстъпва на професионалните материали -
А.Времетраенето
Б.Като последствие от А - снимани са малък брой места
В.Тук-там оператора трепери, при комерсиалните филми това го няма щото снимат професионални оператори с ненам си ква техника и т.н.

Но е класа над чуждите любителски филми/големи клипове - Airborne, FramesExtreme1-4, AndyKrullMTB
Смятам е сравнимо с филмчето на bombenkrater.de, само че там има и 'маниашки моменти'-купона (както и в BG-DH CRZ с хамбургера), a тук няма :))
специално за музиката - на доста чужди клипове ме е дразнило че е една и съща, силна, противна, тук е добре и като сила и като разнообразие, въпреки че са използвани протъркани от употреба парчета пак е добре направено ! няма го срещаното в чуждите клипчета - някъв прави 'зверски' дроп от 150см и на озвучаването някъв идиот с продран глас крещи АААААсегащесесамонаебААААААА
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот Metal_Psycho » Сря Мар 03, 2004 12:55 pm

[quote="screamBoy"]

има само 3 неща по които този любителски материал отстъпва на професионалните материали -
А.Времетраенето
Б.Като последствие от А - снимани са малък брой места
В.Тук-там оператора трепери, при комерсиалните филми това го няма щото снимат професионални оператори с ненам си ква техника и т.н.

Но е класа над чуждите любителски филми/големи клипове - Airborne, FramesExtreme1-4, AndyKrullMTB
Смятам е сравнимо с филмчето на bombenkrater.de, само че там има и 'маниашки моменти'-купона (както и в BG-DH CRZ с хамбургера), a тук няма :))
специално за музиката - на доста чужди клипове ме е дразнило че е една и съща, силна, противна, тук е добре и като сила и като разнообразие, въпреки че са използвани протъркани от употреба парчета пак е добре направено ! няма го срещаното в чуждите клипчета - някъв прави 'зверски' дроп от 150см и на озвучаването някъв идиот с продран глас крещи АААААсегащесесамонаебААААААА
[/quote]

XOXOXOXOAXAXAAAXAX veselo kazan screamboy,ma to nie mnogo dobre si znaem,4e drugi kato nas niama:8D:To si ni e v kruvta tva [:p][:p]
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Avid » Сря Мар 03, 2004 7:56 pm

А защо не направите филмче на Витоша или на Сопот?

Като казах снимано имах предвид, че по-голямата част от филма показва завидните умения на Калин Рахнев.

Ще бъдете ли така добри да ме уведомите кога ще се снима следващото филмче,за да ви удостоя с присъствието си? :8D:
Човек е изобретателен. Когато не може да се освободи от някой недостатък, започва да го култивира съзнателно. И със самия факт, че е вече искан, недостатъкът му добива и за него, и за другите вид на качество.
Avid
 
Мнения: 214
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Яну 25, 2004 5:02 pm
Местоположение: Greenland

Мнениеот axelmax » Сря Мар 03, 2004 10:41 pm

tova filmche mi prilicha na piratskite filmi predi vreme samo gi nemashe glasa kito doblira jeni ,deca ,maje ,starci i kakvo li oste ne :D:D:D

za filma abe sezona mnogo ne mi haresva po princip ,ama zatova vie neste vinovni ,edna pohvala za vsichki uchastnici


za drugo filmche vi preporachvam rila mnogo0 eqko da vi kaja tolkova mesta za spuskaniq ima che napravo ste se pobarkate ,,za spaneto ima mnogo baraki za spane koito se polzvat letuvastite na nee mnogo visoki ceni


marian
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Следваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта