Дискриминация

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Мнениеот outfaced » Пет Авг 22, 2008 2:00 pm

bluskanie написа:Преди можех да науча много повече, четейки този форум, отколкото сега.


... защото преди на хората, които знаят или сериозно подхождат към нещата им се пишеше ...
Въпросните хора обаче все по малко имат интерес и мерак да пишат сериозни неща в несериона медия.
Уви рейтингите не помогнаха особенно това да се промени.
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот SpoileR » Пет Авг 22, 2008 2:16 pm

bluskanie написа:
SpoileR написа:А
Като има келеши които те мразят... ми или направи така, че те да те харесват или направи така, че НЕ КЕЛЕШИТЕ които те харесват, да са повече от келешите...


Аз бих назовал това като лицемерие.


Естествено че е лицемерие :)

Но като НЕ ГО харесват И ЦЕЛИ РЕЙТИНГ, това е начина... ;)
Страх ме е от СТРЪМНОТО...
Аватар
SpoileR
 
Мнения: 4240
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 4:10 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот kartofa » Пет Авг 22, 2008 2:17 pm

outfaced написа:
bluskanie написа:Преди можех да науча много повече, четейки този форум, отколкото сега.


... защото преди на хората, които знаят или сериозно подхождат към нещата им се пишеше ...
Въпросните хора обаче все по малко имат интерес и мерак да пишат сериозни неща в несериона медия.
Уви рейтингите не помогнаха особенно това да се промени.

:agree:
определено е така! хората като @me4oce и така нататък не са за тук те просто мислят че този форум е за забавление а не за да научиш нещо полезно! Ако бях модератор досега да съм изтрил темата и да съм забравил :(!: !
skype:pafelko
Аватар
kartofa
 
Мнения: 217
Рейтинг: 879
Регистриран на: Сря Окт 17, 2007 7:57 pm

Мнениеот SpoileR » Пет Авг 22, 2008 2:42 pm

kartofa написа: хората като @me4oce и така нататък не са за тук те просто мислят че този форум е за забавление а не за да научиш нещо полезно!


Никой форум не е само ЗА ДА НАУЧИШ НЕЩО или САМО за забавление...

Всичко е форумна политика. Едното е за хора които се нуждаят от помощ и не им е до главата да гледат глупости, смехорий и тн.

Другата част пък е за остатъка от хората (демек хората които за момента нямат проблеми и могат да си запълнят времето със нещо...)

Трябва да има клиентела :eyebrow: Колкото повече се задържат, толкова по добре.

Рано или късно, всеки пише глупости, както и на всеки ще му се наложи да зададе сериозен въпрос.

Всичко е въпрос хората да се задържат тук и да стане по-голяма общност, от хора със различни виждания, идеи, опит, преживявания и тн.


eurolit3 написа:ейтинга е глупост.Защо,аз не мога да помогна на някой във Веломеханик/Продукти за Trial/Street и т.н./и т.н. Защото просто,със някой със който не се обичаме ми нацъква минуси и ето.


това е гадно вече наистина... ако нямаш рейтинг за веломеханик и си с доста по нисък, ще трябва да изпишеш 12340195713 вица в "темата за глупости" или да пуснеш не знам си колко теми във "други" или "общ форум" докато събереш точки... това е гадно...според мен може би всички трябва да започват на ръба (с минимално необходим рейтинг за навсякъде) и тогава вече да почва "войната на минусите"...

а не един от 1200 един от 1600 друг от 1800... но пак ... трудно е но не е невъзможно за поправяне колкото и малък рейтинг да имаш...


Пример: Sharky :D :D :D :beer:

Важното е да има желание. Има ли желание има и начин ;)

Веднъж стигна до 2000, после директно му беше анулиран понеже гласува от свой ip адрес със друга регистрация.... отчя се, преби 15 000 човека, застреля 1-2ма... отеба всичко и всички... успокои се...взе се в ръце и сега със доста зор и нерви- пак е с 2000 :)

Ако ти е цел, може да бъде постигната ;)

Пък т'ва че някой го мързи и му се вижда ТВЪРДЕ МНОГО ЧАНЧ, само за нЕкЪв си РЕЙТИНГ... това си е негов проблем... ;)
Страх ме е от СТРЪМНОТО...
Аватар
SpoileR
 
Мнения: 4240
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 4:10 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот kartofa » Пет Авг 22, 2008 2:49 pm

според мен е ясно че реитинга няма да изчезне =>нацъкаите ми + и да си ходим :D
@споилер така е прав си обаче трябва да има баланс поне според мен ТОЧКА!
skype:pafelko
Аватар
kartofa
 
Мнения: 217
Рейтинг: 879
Регистриран на: Сря Окт 17, 2007 7:57 pm

Мнениеот axelmax » Пет Авг 22, 2008 2:56 pm

@компира :) <<<<няма точка има ЗАПЕТАЯ,искам и аз да се изкажа :beer:

по темата

рейтинга го приемам,защото е няккакъв вид на контрол,от които се нуждаем всички

но група от хора могат да затрият даден юзер,което е малко реално повече отколкото трябва
пуснах една тема и 200 от реинтига ми замина,давайте още и изчезвам

друга истина е ,че след не успешното закупуване на сайта ,дане говорим за преврат доста ми намаляха позициите във форума

такаче не е зле да имам някъв имонитет?!

според мен трябва да има и наказателен (отрицателен) рейтинг,за груба дума към даден юзер(някъде към 200 реинтинг,ако сме на запад 500) ;)
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот me4oce » Пет Авг 22, 2008 9:21 pm

за рейтинга ми знаете ли че ми дреме на сайдера колко ми е висок???Просто какъв е смисала да не можеш да пускаш коментари във отделни секции.това е.не че ми дреме за тъпия рейтинг колко ще ми е.ДЪНЕТЕ МИ МИНУСИТЕ ЕЕЕЕЕ.дреме ми!!!!
Аватар
me4oce
 
Мнения: 136
Рейтинг: 1003
Регистриран на: Чет Авг 07, 2008 10:52 pm

Мнениеот did » Пет Авг 22, 2008 9:36 pm

me4oce написа:ДЪНЕТЕ МИ МИНУСИТЕ ЕЕЕЕЕ.дреме ми!!!!

няма проблеми.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот bdz43r » Пет Авг 22, 2008 9:38 pm

me4oce написа:за рейтинга ми знаете ли че ми дреме на сайдера колко ми е висок???
Ми какъв ти е проблема тогава? Системата може и да не е съвършена, но недостатъците на теб не ти се отразяват.
Всички започват поравно.
Аватар
bdz43r
 
Мнения: 1217
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 20, 2006 9:57 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот tancho » Пет Авг 22, 2008 10:26 pm

Едно не разбирам.Не ви пука за рейтинга,не ви пука за минусите за какво тогава ревете.
Аватар
tancho
 
Мнения: 193
Рейтинг: 1429
Регистриран на: Вто Авг 08, 2006 2:20 pm

Мнениеот Alpina » Пет Авг 22, 2008 10:28 pm

Винаги някой за нещо трябва да реве, независимо има ли смисъл или не.
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот nunoH » Съб Авг 23, 2008 12:52 pm

Те тея дето уж "им дреме на сайдера" за рейтинга, са толкова вглъбени в него, че се ужасявам... Може би това е вредата на рейтинга - докарва мозъчни проблеми на по-лабилните нови абонати във форума. :D :dunno:
Аватар
nunoH
 
Мнения: 362
Рейтинг: 1312
Регистриран на: Съб Мар 18, 2006 9:53 am
Местоположение: Bulgaria

Предишна

Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Sprinter и 76 госта