Откраднати велосипеди!

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнениеот TENDER » Чет Авг 23, 2007 1:49 pm

TENDER написа:нашия човек е вече в полицията. Но от тук нататък какво мога да очаквам? На камерите се вижда как прави оглед, и излиза през изхода за клиенти. Малко по-късно когата персонала отива да продължи да чисти, предната капла на колелото изчезва от полежрениеобе


Съжалявам, но след втората безсънна нощ заспах на клавиатурата. Под "...предната капла на колелото изчезва..." имах впредвид че колелото изчезва, но от камерата се вижда само предната капла.
Та какви са шансовете ми за възмездие? Той не си признава че го е взел. Започвам да съжалявам че не му се оттепах!
TENDER
 
Мнения: 793
Рейтинг: 1823
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 5:41 pm

Мнениеот TENDER » Вто Авг 28, 2007 5:33 pm

TENDER написа:
TENDER написа:Откраднат е "Drag Hacker" - син, най- ниската рамка. Откраднат е от "Матрицата" на малките "пет кюшета" тази нощ.

Описание:

синя рамка- най-ниския модел

вилка -Suntour DURO E , сребриста, без стикери

шини - Alexrims DP20

предна главина- RockMachine

задна главина- Formula CL91 http://eshop.dimibike.com/product_info. ... ucts_id=39

спици- DT

спирачки - дискови хидравлични DEORE BR-M 525, преден ротор 160мм на 6 болта, заден ротор 160мм на CL

курбели - евтини, стоманени, отвън са в сива пластмаса

педали- VP от около 16лв с винтчета
преден дерайльор - оригиналният е, не знам точно какъв

обтегач - Shimano TOURNEY (оригиналният)

верига- Shimano DURA ACE

лапа - ZOOM (къса)

кормило - SCOTT Strike 2.0, рязано 60см.

ляв грип- оригинален

лява команда - Shimano Gripshift (оригинална)

десен грип- YETI , монтора се с шестогран

дясна команда- DEORE

гуми- някви евтини

седалка - оригиналната, към върха и липсва малко парче, мисля че беше от лявата страна

колче- KALIN

Отличителни белези - рамката е доста ожулена на челото от веригата с която си заключвам колелото, а непосредствено под седалката направо е олющена. Рамката няма ухо за дискова спирачка. Спирачката е монтирана посредсвом собственоръчно направен адаптер от метален лист, прикрепен към рамката с болтове и гайки. Доста е грубоват и вече малко ръждясъл. Ако не го свалят, не може да остане незабелязан.

100 лв. награда на този който ми помогне да си върна колелото.
GSM 0898522933


това са единствените актуални снимки които имам

http://img05.imgshare.eu/i/rumenrumen/d ... _45ba9.jpg
http://img05.imgshare.eu/i/rumenrumen/d ... _bb85c.jpg


колелото още не е открито. наградата е валидна разбира се.
Забравих да спомена че беше с калници, черни, пластмасови. Задния е наставен от два различни калника с болт и гайка за да е по дълък.
TENDER
 
Мнения: 793
Рейтинг: 1823
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 5:41 pm

Мнениеот meraklii4o » Чет Авг 30, 2007 11:59 am

Номера на рамаката помниш ли какъв е :dunno:
София
гсм:0895771569
Аватар
meraklii4o
 
Мнения: 132
Рейтинг: 1161
Регистриран на: Вто Сеп 05, 2006 6:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот TENDER » Чет Авг 30, 2007 4:33 pm

meraklii4o написа:Номера на рамаката помниш ли какъв е :dunno:


Не, но имам снимки с висока резолюция на които се открояват всички драскотини. Мoга да ги пращам на e-mail. Да не би да си го мернал някъде? Снимките които съм дал в обявата са правени с мобилния телефон на Спиро от Веломания. Снимките от фотоапарата не са съвсем актуални защото на тях е с оригиналната си задна капла и задната спирачка е V-brake.
TENDER
 
Мнения: 793
Рейтинг: 1823
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 5:41 pm

Мнениеот dob » Съб Сеп 08, 2007 1:05 pm

Откраднато колело от двор на ул.Тракия до парка Заимов.
Рамката е цялата черна с жълто чело, на което е единствената лепенка - червен пламък с надпис "UTILITY". :angfire:

Рамката e Sprint Appolo, вилката SR Suntour SF7-XCR-LO:

Изображение

Като цяло колелото е почти ново, без рамката, по която има няколко козметични драскотини.
Вилката е на три месеца и си стои с тапите на болтовете за вибрейк.

Изображение

Такъв изобщо не е слаган, понеже предната спирачка е механична дискова Shimano BRM-495(почти нова).
Останалите компоненти не са нещо особено:
кормилце Zoom 700мм на лапа Trans X с реглаж
седалка Selle Royal, колче и скоба Zoom
комади Acera за 7 скорости, брони Shimano
заден дерайльор Acera, преден - неква екзотика на Shimano FD-C050
задна спирачка - v-break Tektro със наскоро сменени накладки
курбели - Shimano Tourney FC-TX71 с касета Shimano UN-26
педалите са на 2 седмици - VP със сменяеми пинчета
предно търкало - шина Remerx Jumbo+главина Zoom
задно търкало - шина Alexrims DM18+главина Formula (не помня модела, не е за диск, но пък струваше 45лв.)+венец Sram 7ца <- цялото търкало е на месец и половина :crap:
гуми - Mishelin Wildgripper JET S
На кормилото имаше закрепена тромба, но сигурно ще я махнат (ако могат, че съм я закрепил доста здраво за да не пада из баирите).
Кончето се разпознава лесно по улиците, освен ако не го пребоядисат и/или разглобят. Според мен кражбата е циганска работа, понеже тече ремонт в къщата, където живея и предполагам, че някой е влязъл да краде материали, а се е натъкнал на возилото ми. :V:
Благодаря предварително за евентуална информация относно колелцето.
automatic crystal remote control
they come to move your soul
Аватар
dob
 
Мнения: 112
Рейтинг: 1413
Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 2:03 pm
Местоположение: Бургас

Мнениеот bg-disorder » Съб Сеп 15, 2007 12:45 pm

на мен ми откраднаха drag f4m от пловдив 4ервен бе6е на 3 месеца продали са го крадците които са наркомани на мангал за 30лв колкото да си земат дозата и ве4е мангала го продал на други :(!: :crap:
Аватар
bg-disorder
 
Мнения: 49
Рейтинг: 1195
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 2:54 pm

Мнениеот petar4o » Съб Сеп 15, 2007 10:29 pm

az vijdah hacera
Аватар
petar4o
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 5:10 pm

ОТКРАДНАХА МИ ДРАГА СИН ДРАГ ОНТАРИО

Мнениеот suh2 » Съб Сеп 15, 2007 10:46 pm

ОТКРАДНАХА МИ ДРАГА СИН ДРАГ ОНТАРИО -КУРБЕЛИ RACE FACE-ЛАПА И КОРМИЛО AMOEBA-СПИРАЧКИ AVID BB7 185 РОТОР ПРЕДНА,ВВ5 160 РОТОР ЗАДНАТА-ШИНИ JUMBO-ВИЛКА SUNTOUR XCR ИЛИ XCM.ТУИ ТО.ОТКРАДНАТ БЕШЕ ОТ КВАРТИРАТА МИ ДОКАТО БЯХ НА БАЧ.ДА ГИ ЕБА.В СОФИЯ СТАВА СИЧКО ТОВА РАЬОНА НА НДК УЛ.13 МАРТ
ПУСКАМ И МАЛКО СНИМКИ АКО НЯКОИ ГО ВИДИ ИЛИ НЕ ЗНАМ И АЗ МОЛЯ ДА МИ СЪДЕИСТВА СВЪРЖЕТЕ СЕ С МЕН НА : [email protected]
gsm:0878/355-166 - 5ko -ICQ sux2
Здраве да е! С малко помощ от нови приатели.

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
suh2
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 5:54 pm
Местоположение: Пловдив

Откраднато колело.

Мнениеот Deniman » Съб Сеп 22, 2007 6:02 pm

:bawling: ДАВАМ НАГРАДА на този който открие колелото ми. :bawling:
Колелото е откраднато днес на дата 22 Септември 2007 между 13:00 и 13:30 часа пред борсата за учебници на НДК. Свидетели на крайбата казаха, че ТОЯ дето го е откраднал е на около 17 години и е тръгнал по посока Витоша (планината).
Рамката е CROSS Phantom черно синя на цвят.
Сменял съм само вилка: сложих му SR SUNTOUR XCM;
Предна дискова Тектро. Задната не е сменяна и е зуум;
Обтегач Шимано Асера;
И малко кормило дълго около 580мм много издраскано.
Лапа зуум от най късите.

:bowdown: Моля ако видите колелото пи6ете на ЛС звъннете на 0888276087 ! Не забравяйте че има награда за този който открие колелото!!! :bowdown: За съжаление снимки нямам :crap: .
Аватар
Deniman
 
Мнения: 52
Рейтинг: 1081
Регистриран на: Съб Сеп 15, 2007 1:51 pm
Местоположение: Sofia

Мнениеот ACID BURN » Съб Сеп 22, 2007 6:47 pm

ЕХХХХХХХХХХХХХХ МАМКА МУ!!!!!!!!!!Знаех си че тва не е собственика на тва колело.Видях го как го крадът.Е сори за случилото се :V:
Аватар
ACID BURN
 
Мнения: 1267
Рейтинг: 1820
Регистриран на: Вто Май 01, 2007 1:03 pm
Местоположение: София,България

Мнениеот Yavkata » Пон Сеп 24, 2007 6:48 pm

Много хора сами са си виновни :(!:
Сега във входа ми седи кротичко до външната врата една Драга Бомбичка. Има си синджирче, прилежно намотано около ... колчето на седалката! Собственика никакъв го няма. Прибрах се , помотах се в къщи , написах една бележчица за безотговорния колоездач и му я закрепих за байка. Входа се заключва...уж. Е сега някой можеше да пише тук , че си търси това колело... а някой друг да пише в пазара , че го продава :rofl: Ере бъдете малко по - отговорни за собствеността си за да не проплаквате в тази тема ;)
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Мнениеот priatelite » Пон Сеп 24, 2007 7:53 pm

Извинявам се за грешката. Откраднаха ми RAM HT1 16 '', бял, стандарти - 2006, от входа на блока до Руското посолство на ул. Жолио-Кюри около 16 ч. Колелото е съвсем ново, почти не е карано. Кожата на седалката е леко скъсана на ръба при падане. Това е отличителния белег. Моля, ако някой го открие да звънне на 0887454530. Ще се отблагодаря подобаващо.
priatelite
 
Мнения: 4
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Сеп 24, 2007 5:25 pm

Мнениеот YMKASHY » Вто Сеп 25, 2007 9:13 pm

срещнат е баик SANTA CRUZ VP FREE TELAIO
цвят-хромов-лъскав
вилка-MARZOCCHI-BOMBER мяза ми на drop off черна с червени натписи
спирачки-shimano XT с 203ротори
седалка-vello
шини мисля че бяха MAVIC но не съм сигурен
кормило-мисля че беше HUSSEFELT
лапата не се видя каква е !!!

ЗНАЧИ СЪОБЩЕНО МИ БЕШЕ ЧЕ ПРЕДИ 2 МЕСЕЦА Е ЗАКУПЕНО ОТ ЗАЛОЖНА КЪЩА за мен това колело е крадено затова съобщавам :viking:

ЗНАЧИ АКО НЯКОИ СИ ГО ПОЗНАЕ ДА МИ ПИШЕ НА SKYPE:scott_yamakashy
знам точното му местоположение защото го подкарва някакво лапе на което казват че баща му го бил купил от заложната къща!!!

МОЛЯ БЕЗ ЕБАВКИ ЗАШТОТО РАБОТАТА Е СЕРИОЗНА защото и на мен ми откраднаха баика и искам да помогна на истинкия му собственик да си намери машината!!!!!!!!!!!!!!! :bigeyes: :bigeyes: :bigeyes: :bigeyes:
Аватар
YMKASHY
 
Мнения: 141
Рейтинг: 1113
Регистриран на: Нед Юни 17, 2007 4:56 pm

Мнениеот MAN6 » Съб Сеп 29, 2007 8:51 pm

ако на някого са му откраднали SCOTT OCTANE 2001 с DNM отпред и X-fusion отзад да ми пише PM за подробности...
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот alxrmc » Пон Окт 01, 2007 3:21 pm

MAN6 написа:ако на някого са му откраднали SCOTT OCTANE 2001 с DNM отпред и X-fusion отзад да ми пише PM за подробности...

има един такъв в една заложна къща в близост до 5те кйушетА
Аватар
alxrmc
 
Мнения: 372
Рейтинг: 977
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 3:24 pm
Местоположение: sofia

Мнениеот MAN6 » Пон Окт 01, 2007 9:49 pm

:agree:
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот radkko » Чет Окт 04, 2007 10:33 pm

Мен ми откраднаха ф5 онзи ден!!! :V: :(!: Мамицата им!! От Враца съм.Колелото е бяла ф5 с удулжена кобилица и вади доста пове4е ход
вилка-junier-t
6ок-Manitou 4way swinger
с две хидрвлики Hayes nine
Truvativ Houzfeller
9-монтаж и тн.
Направо от 2 дни съм болен,обиколил съм навсякъде да го търся! :V: :bawling: :crap: Моля ако някои го види или 4уе не6то да ми сеобади! :idea: на 0896625872
Аватар
radkko
 
Мнения: 136
Рейтинг: 1156
Регистриран на: Чет Май 24, 2007 6:02 am

Мнениеот bullet93 » Съб Окт 06, 2007 3:31 pm

днес беше откраднато драг the bomb ot най новия модел дуро с малкия ход ново е няма много драскотини откраднато от city centre софия преди 2 часа има драскотина на десния ботуш на вилката най отгоре,настроено е на най меко има също отпред на челото протрито от жилото отзад,от дясна страна има продълговата драскотина под нея е металик най оджад там дето се захваща гумата,отбред на дисковата накладките трият само от двата края,има (ако не са я махнали) лилава торбичка за кръста на предното кърмило и ормилото не е захванато здраво малко е по на ляво
bullet93
 
Мнения: 12
Рейтинг: 1178
Регистриран на: Съб Окт 06, 2007 3:14 pm

Мнениеот bullet93 » Съб Окт 06, 2007 3:39 pm

телефефон за връзка 0885049132
bullet93
 
Мнения: 12
Рейтинг: 1178
Регистриран на: Съб Окт 06, 2007 3:14 pm

Мнениеот {sharky} » Нед Окт 07, 2007 7:17 pm

Здравейте
Миналия ден са откраднали байка на един приятел!
Откраднат е пред входът му! Входът му е от другата
страна на улицана на задънтено място остатавил го е
за 2-минути и е изчезнало
откраднато е в квартал:Редута София!

Откраднат е бехемот 04
вилка-Маниту Х-верт
шок-овикновен 165мм
лапа-неква къса беше от 20 лева
курмило-дебеличко си беше от 24 лева
оптегач-срам 3.0
команди-срам грип шифт
колче-зоом от 16 лева
седалка-от тея меките 24 лева
шини-на спринт
гуми-вуелта 2.6 дебелина
спирачки-В-брейкове
курбели-шимано от 48 лева
касета-вп от 12 лева!
Съжалявам но нямам снимки!


----Контакти лс

----Ето ви скайпа на момчето-diablo7900

----Ако някой види колелото да пише лс или скайп-diablo7900
Аватар
{sharky}
 
Мнения: 339
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Вто Апр 24, 2007 6:52 pm
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Сря Окт 31, 2007 11:39 am

Махнах постовете за намерения АМ, за да не се обърка някой.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот bluskanie » Пет Ное 02, 2007 11:13 pm

На един приятел му откраднаха колелото иреших да се опитам да помогна.

Станало е преди ден или два във входа на бл. 2 в Сухата Река. Това е на Ботевградско Шосе.

Колелото е К2 Proflex Animal 98 Мека XC рамка, но едно от отличителните неща е, че отзад вместо шок има цилиндрична гума.

Вилка - Gerwin двукоронна с тъмен цвят
Спирачки - Magura Rim Brakes HS22 - жълти
Кормило - Azonic - черно
Обтегач - XT

Друго нещо, което го отличава е, че предната гума е с бял кант. Мисля, че е Мишлен. Единствената подобна снимка, която намерих е тази, само дето на откраднатото задницата е жълта, а рамката прелива от синьо в червено. Също и вилката е двукоронна.

Изображение

Аз лично никога не съм виждал второ такова в България, затова се надявам някой да го забележи и да го намерим.

Контакти: - 0884 117624 - Сашо
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Откраднато Колело Син Ram HT1 с черни капли и преден амортис

Мнениеот Garrett » Нед Ное 04, 2007 5:59 pm

Откраднаха ми Колелото син Ram Ht1 с 4ерн еърлайн капли вилка ,Сънтър XCR 120 mm,черна ето снимка.ОТ Русе съм Изображение

Изображение :praying: :crap: :crap: :crap: :crap:


Моля обадете се на GSM 0886749762,или на Sype: Eguardo64 OT Русе сам
Garrett
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 5:47 pm
Местоположение: Русчук

Мнениеот Ozzie » Нед Ное 25, 2007 9:08 pm

COOLER написа:ОТКРАДНАТО Е КОЛЕЛО В ПЕТЪК(23.11.2007) МЕЖДУ 15:00 И 17:00 ПРЕД СГРАДАТА НА фАКУЛТЕТА ПО МАТЕМАТИКА И ИНФОРМАТИКА
Компоненти:
Рамка: Drag Climber - тъмно червен на цвят
Вилка: XCP черна
Шини: RHINO
Предна гума: Tioga
Седалка: Vapor - камофлажна
Колче: Zoom
Курбели: Durulux - исис курбели
Обтегач: Allivio
Лапа: Hussefelt - Truvativ
Кормило: Hussefelt - Truvativ
МНОГО ЩЕ СЪМ БЛАГОДАРЕН НА ХОРАТА, КОИТО ИМАТ ИНФОРМАЦИЯ ЗА КОЛЕЛОТО. ПИШЕТЕ МИ НА МЕЙЛА ПО ВСЯКО ВРЕМЕ НА ДЕНОНОЩИЕТО.
Прикачам и снимки (Представете си го с предна гума):
http://bgdevs.com/ivo/IMGP4999.JPG
http://bgdevs.com/ivo/IMGP4998.JPG
http://bgdevs.com/ivo/IMGP5000.JPG
http://bgdevs.com/ivo/IMGP5002.JPG
http://bgdevs.com/ivo/IMGP4997.JPG

За помогналите ще има награда.
Благодаря ви предварително
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот Rikimaru » Пет Ное 30, 2007 12:02 pm

Здравейте, искам да ви кажа, че става дума за откраднато колело Cross Leader модел 2000 година. Купих го края на юни месец 2001 година от магазина на Cross на бул. Христо Ботев в София. Сега магазина вече не съществува. Може да ви се стори странно, но ми го откраднаха на 1 юли 2005 година :crap: Взели са го от сестра ми на площадката пред блока. Колелото беше в два цвята: НАСИТЕНО СИНЬО и доста ярко ЖЪЛТО. Беше с оригиналния си монтаж. Не съм сменял нищо по него освен счупената предна вилка. Смених я с СИВ на цвят ZOOM 260. Гумите бяха 26", задният деклашор беше черно Shimano C050, каплите бяха ЖЪЛТИ Vuelta USA Airline. 21 скорости имаше. Много важен отличителен белег са ДВАТА БУРКАНА, които показват на коя предавка си. Отпред беше с нефиксирани скоростти. Имаше скоростомер Sigma Sport BC400. Когато са ми го взели беше на около 3500 км. Също искам да кажа, че на лапата имаше една дупка, в която се слагаше гумена тапа. Преди няколко дни я намерих в нас тая тапа и затова се сетих да ви пиша за колелото. Ако не я е сменил сега зее открита дупка. Седалката беше черна, кожена. Педалите ги бях сменил, защото един месец преди да ми го вземат се беше счупил единия. Бяха сребристи алуминиеви. На кормилото имаше рога, покрити с сиви дунапренчета. Челюстите на спирачките бяха V-Brake също ЖЪЛТИ и на тях пишеше отново Vuelta (май беше издълбан, а не написан надписа, в алуминиевото тяло на челюстите).
Колелото е откраднато в жк "НАДЕЖДА-1".
ИМАМ ИНФОРМАЦИЯ, ЧЕ Е ЗАБЕЛЯЗВАНО КОЛЕЛО С ПОДОБНО ОПИСАНИЕ В ГР. КОСТИНБРОД!!! Така че ако живее там някой или пък има приятели в Костинброд, да им каже да се оглеждат или той самия. Ако видите колелото действайте както намерите за добре! ;) При всички случаи недейте да биете собственика му, защото почти е сигурно че той няма да има нищо общо. Завържете разговор с него, питайте го от къде го е взел. Ако отговаря на описанието и ви каже, че го е взел от някоя заложна в Надежда или изобщо от този район на София. Можете да действате! Аз пазя в нас всичките документи на колелото-серийни номера, гаранции... От сега казвам, че ще падне голямо :beer: за този, който ми помогне да си го върна. Пишете ми ЛС или направо на скайпето.
Rikimaru
 
Мнения: 21
Рейтинг: 1222
Регистриран на: Пет Окт 26, 2007 8:38 pm
Местоположение: София

Мнениеот balkan4e_ » Пет Ное 30, 2007 7:16 pm

МОЛЯ ВИ, ПОМОГНЕТЕ МИ ЛЮБИМИЯ МИ БАЙК ИЗЧЕЗНА, МАКАР И ДОСТА ПОТРОШЕН И СКРОМЕН АЗ СИ ГО КАРАХ :bawling:

Днес, на 30 Ное. 2007 мазето ми бе разбито :V: И КВО ДА ВИДЯ АЗ :dunno: всичко изхвърлено отпред и стария ми байк включително... :V: МАРКА И МОДЕЛ BALKAN FOX TEMPO
Черна степенка(стойка,...)
18 СКОРОСТИ
ОРАНЖЕВО-СИНЬО НА ЦВЯТ
ИМА АМОРТИСЬОРИ
ИМА БЕЛЕЗИ:
Веригата е ожулила рамката, която държи задната капла и скоростите.
Поодрано-обелено тук-там. Скростите са ШИМАНО, на ръкохватките има дупки отстрани!
26 цолови капли

Изображение
Викнал съм вече Полицията и описахме всичко, намериха някакви отпечатаци, но знам че там почти нямам шансове и се моля на ВАС ДА СЕ ОГЛЕЖДАТЕ ЗА НЕГО

Ако някой може да ми предостави информация тел 0889595902 ще има възнаграждение, за което допълнително ще има договорка. Откраднато е в района на стадион Герена.
Аватар
balkan4e_
 
Мнения: 47
Рейтинг: 995
Регистриран на: Пет Ное 30, 2007 6:59 pm
Местоположение: София

Мнениеот balkan4e_ » Съб Дек 01, 2007 1:24 pm

Изображение
:bowdown:
Аватар
balkan4e_
 
Мнения: 47
Рейтинг: 995
Регистриран на: Пет Ное 30, 2007 6:59 pm
Местоположение: София

Мнениеот Ayrton Senna » Сря Дек 05, 2007 6:52 pm

Само предупреждение. Някой се опитва да краде колела от стопанския факултет на Софийския университет. Миналата година имаше един случай на откраднато колело, но случаите с неуспешните опити са много повече. Има някой, който явно не винаги успява да отключи заключвалките и ги чупи /няколко случая/.
Shadow fingers rise above
Iron fingers stab the desert sky
Oh, behold the power of man
Are your minds ready for the fall
Ayrton Senna
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1207
Регистриран на: Пон Дек 18, 2006 12:14 am

Мнениеот RAM-FR » Чет Дек 06, 2007 10:26 pm

Днес при вечер около 7 часа е откраднато колело на Акрам от ДРАГ
колелото е Фактори ДХ с марзочи 66 и FOX с титаниева пружина
ако някой го види да пише
Аватар
RAM-FR
 
Мнения: 3516
Рейтинг: 1958
Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:56 pm
Местоположение: София

Мнениеот Teodor40 » Чет Дек 06, 2007 10:58 pm

RAM-FR написа:Днес при вечер около 7 часа е откраднато колело на Акрам от ДРАГ
колелото е Фактори ДХ с марзочи 66 и FOX с титаниева пружина
ако някой го види да пише

Батенцеее! Са му звъннах. Отначало си помислих, че е бъзик. Деба и шибатата работа деба! Ако го видя някой с това колело предуперждавам на място ще го оставя. Линейка ще му викат в най-добрия случей. Да умрат дано днес, докато си пият ракията!
CRAZY RIDER, аз хуя ще му счупя! Мани ръцете.
Последна промяна Teodor40 на Чет Дек 06, 2007 11:03 pm, променена общо 1 път
Клуб и вело училище http://gravity-bike.com/
Аватар
Teodor40
 
Мнения: 3019
Рейтинг: 1896
Регистриран на: Чет Авг 05, 2004 1:44 pm
Местоположение: Сен Тропе

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: gssatcc и 10 госта