БЕГЛИКА ФЕСТ '08 - музика, байкове, лодки, въжета, пейнтбол

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Мнениеот Pero » Сря Авг 06, 2008 1:24 pm

Аз също ще ходя се чудя дали е добра идеята да взема байка и да пробвам нортх шор-а при положение ,че го купих едва вчера....аз лично мисля ,че е по-добре да си го оставя в нас....Вие как мислите?
MAINACORE
Pero
 
Мнения: 3
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 11:59 pm

Мнениеот outfaced » Сря Авг 06, 2008 2:43 pm

Pero написа:....Вие как мислите?


ние мислим, че никой не те кара да караш там къдет не можеш ...
около Беглика има достатъчно места за каране освен по нордшор-а
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Pero » Сря Авг 06, 2008 3:44 pm

Ааа аз съм се заблудил.Помислих .Че ще може да се кара само по норт шора
MAINACORE
Pero
 
Мнения: 3
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 11:59 pm

Мнениеот Darkness » Сря Авг 06, 2008 7:41 pm

Има ли някой, който ще пътува утре привечер с кола от София? Може заедно да се движим натам.
It Is A Good Day To Die!
хехе
Darkness
 
Мнения: 182
Рейтинг: 1360
Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 1:34 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот AgentOrange » Сря Авг 06, 2008 9:15 pm

Малко last minute се получи, но все пак:

На Беглика Фест ще се проведе фото-конкурс, организиран от сдружение Байкария и RAM Bikes / One Distribution. Имате за снимане времето до събота на обяд, след което ще можете да се запишете с най-добрите си снимки, които вечерта ще бъдат презентирани на видеостена и ще бъде проведено гласуване сред публиката. Най-силните кадри ще получат награди от RAM Bikes / OneDistribution. Повече подробности ще може да получите на място в инфо центъра на фестивала.
Аватар
AgentOrange
 
Мнения: 552
Рейтинг: 1965
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:52 pm

Мнениеот boi4ka » Сря Авг 06, 2008 9:55 pm

Привет! :)
Само искам да попитам, има ли нещо вярно, че пътя Пещера-Батак е затворен? Тези, които са пътували скоро нека споделят има ли нещо вярно.....
Асеновградската група май сме само двама за сега :dunno: но ще бъде прекрасно :) ;) :D сигурен съм и нямам търпение вече :beer: :beer: :beer:
Аватар
boi4ka
 
Мнения: 598
Рейтинг: 1805
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 9:50 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот Youngblood » Сря Авг 06, 2008 10:04 pm

Дори да не е затворен, пътят е в осезаемо лоша кондиция. Ние ще пътуваме вечерта, което ще допринесе за приятното изживяване по българските пътища с малоумните шофьори и безумните кратери. Хубавото поне е, че ще бъдем две коли с по трима идиоти вътре :)
we are nature
Аватар
Youngblood
 
Мнения: 129
Рейтинг: 1265
Регистриран на: Вто Яну 23, 2007 7:46 pm

Мнениеот gdude » Сря Авг 06, 2008 10:33 pm

ако има някой информация за пътя Пещера-Батак да сподели :) :popcorn:
а иначе ако има някой дето да пътува петък следобед може да каже ;) :beer:
заедно :) :idea:
gdude
 
Мнения: 656
Рейтинг: 1641
Регистриран на: Съб Май 10, 2008 8:24 pm
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Сря Авг 06, 2008 10:59 pm

Преди две седмици пътят Пещера - Батак беше затворен и се наложи да минем през "Константин и Елена", покрай яз.Батак и т.н.
За тези, които пътуват откъм София, най-добре си е по пътя за Велинград , като се отклоните през Ракитово и после към Доспат.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот zero knowledge » Сря Авг 06, 2008 11:26 pm

Към момента Пещера-Батак е затворен.
19.6.16.6
Аватар
zero knowledge
 
Мнения: 721
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 29, 2002 10:40 pm
Местоположение: 02139

Мнениеот Jildo » Чет Авг 07, 2008 8:29 am

Това е на връщане от Беглика миналата неделя ( 03.08 ). Снимката е от Превала.

Изображение
Аватар
Jildo
 
Мнения: 63
Рейтинг: 1310
Регистриран на: Вто Сеп 12, 2006 1:13 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот matiosoft » Чет Авг 07, 2008 2:15 pm

Здрасти :)
И аз имам голям мерак да се включа в това мероприятие, даже днеска едвам си уредих 9.08 да ми е свободен и мисля да патувам утре на стоп след 17:00 от Казанлък към Беглика.
Но ако някой добронамерен съфорумец минава около Казанлък, Стара Загора... ще съм адски благодарен и черпещо-настроен :beer: , ако може да измислиме нещо.
Ако не... да се надяваме, че някой ще ме качи на стоп и ще си изкараме доста приятно всички заедно, около някои лагерен огън :)


@Fadi_pz - Имаш ли мерак, защо да не се справиш
На сопот са ме гледали ей така :bigeyes: и са се чудили как съм слезнал с "това нещо" отгоре, ама съм си изкарвал яко... така че :)
Последна промяна matiosoft на Чет Авг 07, 2008 3:03 pm, променена общо 1 път
:fire: no adrenaline no fun :fire:
matiosoft
 
Мнения: 298
Рейтинг: 1280
Регистриран на: Вто Мар 27, 2007 10:38 pm
Местоположение: Rosenhem, Germany

Мнениеот Fadi_pz » Чет Авг 07, 2008 2:49 pm

moeto kolelo e Sprint Leopard dali 6te e problem da karam s tova kolelo ta tezi usloviq? :dunno:
Fadi_pz
 
Мнения: 4
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Сря Юни 11, 2008 7:30 pm
Местоположение: Pazardjik

Мнениеот kozmiktramp » Чет Авг 07, 2008 7:41 pm

Ако има някой навит, може да се присъедини към групата ни (малко силно казано при положение, че сме двама човека засега), която ще пътува с нощния влак за велинград утре (петък) - тръгва от София в 23:15, пристига във Велинград 04:13; ако сте от друг град, просто ще се чакаме в Септември или направо на гарата във Велинград; от там по пътеката до Беглика. Не съм карал там досега, но се надявам, че маркировката е достатъчно добра, за да не се обърка човек призори.
kozmiktramp
 
Мнения: 3
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юли 29, 2008 3:42 pm
Местоположение: София

Мнениеот stigma » Чет Авг 07, 2008 10:45 pm

Ние (2ма или 4ма) тръгваме утре рано към 8.00 от Велинград към Беглика през Лепеница. Ако случайно има други такива... макар че е късно вече... :) може да се засечем.
!Hopefully somebody without a weapon will open up portable avenues that will be personal gates back into the beginning of time and then we can become real!
Аватар
stigma
 
Мнения: 140
Рейтинг: 1346
Регистриран на: Пет Мар 25, 2005 12:28 pm

Мнениеот kozmiktramp » Пет Авг 08, 2008 11:50 am

stigma, ние сме по същия маршрут, ама мислим след влака да поциклим малко докато се посъбудим и да тръгнем към 6 часа. Сигурно ще ни срещнете по пътя някъде като знам какви сме мърди :).
kozmiktramp
 
Мнения: 3
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юли 29, 2008 3:42 pm
Местоположение: София

Мнениеот Alien » Съб Авг 09, 2008 5:33 pm

Пфу. Някой да ме кара утре? :)
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот jd » Нед Авг 10, 2008 6:44 pm

готино беше фестчето, само да не бяха няколко неща, между които времето и част от организацията. Както и да е - пак казвам, много приятно беше, догодина пак! :)

:beer:
Изображение
Аватар
jd
 
Мнения: 1721
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 2:50 pm
Местоположение: София

Мнениеот Ozzie » Нед Авг 10, 2008 6:58 pm

jd написа:готино беше фестчето (бла- бла- бла)

Чудесно!!!
А как е популацията на глухаря?
Изображение
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот Antares » Нед Авг 10, 2008 7:46 pm

Не знам колко глух трябва да е бил тоя глухар, за да е успял да се наспи по време на тоя фест... тоест... не знам, аз бях на лагер да пазя north shore-а :) Нечовешко, както би казало едно извънземно. Разцепих се като бийтълсите. Без големия дроп, вълнообразното препятствие (с разкованите пирони и хлабавите дъски) и предпоследното скокче - минах всичките катерушки :)
Ся броя синини и ожулвания :^:... че няколко пъти променях географията на трасето с физиономия и веднъж с колелото се гонехме на кълбета :]

Сряда - разбор на снимките на седмицата и супермените и хората, които уважаваме :)
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот Redhat » Нед Авг 10, 2008 8:33 pm

Ба го у феста, снощи се разцепих, па макар и за два часа, през останалото време не мръднах от скромния ни лагер, близо до каяка. Колелото беше счупено и седя три дни опряно не едно дърво така че нямах особен избор...

Обаче целия палатков лагер около бреговете на язовира е отвратително мръсен. Не заради феста, а заради традиционните къмпингари. Изнесохме от нашия лагер два пъти повече болкук отколкото направихме самите ние, без дори да има къде да го изхвърлим.

Глухаря със сигурност е углушал съвсем, а като видях колко народ имаше, може и да е отлетял задълго от тия места...

Пешо, що не се домъкна снощи да се почерпим?
You Bastards!
Аватар
Redhat
 
Мнения: 881
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Май 17, 2006 9:42 am
Местоположение: неизвестно

Мнениеот Ozzie » Нед Авг 10, 2008 9:01 pm

Redhat написа:Глухаря със сигурност е углушал съвсем, а като видях колко народ имаше, може и да е отлетял задълго от тия места...


Чудесно!!! Прекрасно!!!
Значи феста е изпълнил целите си на 200 %
:puke:
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот gdude » Нед Авг 10, 2008 10:38 pm

Ozzie написа:
jd написа:готино беше фестчето (бла- бла- бла)

Чудесно!!!
А как е популацията на глухаря?
Изображение

според мен е намаляла популацията на глухаря е намаляла :D
Иначе фестчето беше яко,а и природата (в не толкова посетената част на гората) беше направо приятно :) ,за съжаление не стигнах до north shore-a но все пак направих обиколка около язовира и беше много красиво :P
:offtopic: ако човек се огледа ще се чуди дали въобще е имало ЕКО фест :V:
gdude
 
Мнения: 656
Рейтинг: 1641
Регистриран на: Съб Май 10, 2008 8:24 pm
Местоположение: София

Мнениеот Darkness » Нед Авг 10, 2008 10:48 pm

Абе фестчето си беше много прилично. Музиката не беше толкова силна, че да пречи, а и беше приятна. Аз не видях буклуци покрай местата, където имаше палатки, така че май няма мизерии. :) За north shore-a казвам евала!!! :bowdown: Дано се запази дълго време :)
It Is A Good Day To Die!
хехе
Darkness
 
Мнения: 182
Рейтинг: 1360
Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 1:34 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот ivailo91 » Нед Авг 10, 2008 10:52 pm

North Shorе-а направо разцепи мрака... разбих се от каране... ако имаше влек - отивам да живея на яз. Беглика... :bowdown: :bowdown: :bowdown:
ivailo91
 
Мнения: 109
Рейтинг: 1085
Регистриран на: Пет Сеп 07, 2007 10:23 pm

Мнениеот Youngblood » Нед Авг 10, 2008 11:40 pm

Хахаххаха...лелеее....музиката не била силна, че да пречи. Не знам, колко глух трябва да си за да не ти направи впечатление....Първата вечер (четв.) направихме грешката да се настаним в горичката в близост до самия център на феста - ад! Брутален транс от 00:00 - 08:00 на мах. Втората вечер поне се износехме, но "леко" се "дочуваше" същата история от предходното денонощие.

Като цяло искам да споделя мнението, че цялата "еко сбирщина" се превърна в повод за струпването на почти всички "хипари" от ново поколение...и със сигурност никой и за миг дори и не се е замислил за горката птица, която ако не е напуснала съвсем района...то със сигурност няма да снася яйца в близките няколко години...

За миризмите които се разнасяха...няма да споменавам.

Бааах...положението беше повече от трагично. Добре, че бяха каяците и прекрасната природа.
we are nature
Аватар
Youngblood
 
Мнения: 129
Рейтинг: 1265
Регистриран на: Вто Яну 23, 2007 7:46 pm

Мнениеот whitewater » Пон Авг 11, 2008 12:09 am

Youngblood написа:
Като цяло искам да споделя мнението, че цялата "еко сбирщина" се превърна в повод за струпването на почти всички "хипари" от ново поколение...и със сигурност никой и за миг дори и не се е замислил за горката птица, която ако не е напуснала съвсем района...то със сигурност няма да снася яйца в близките няколко години...
:rofl:
Батка,до година отреща отиваш на Чатъма при рибарите да си пазите тихичко да ви кълве рибката и да си събирате кутийките от червиите.
Още веднъж поздрави на организаторите за това мероприятие-е така се прави :beer:
flesh bike team
Аватар
whitewater
 
Мнения: 173
Рейтинг: 1277
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 3:07 pm
Местоположение: bulgaria

Мнениеот Quiz » Пон Авг 11, 2008 8:12 am

@Youngblood :agree:
Всъщност най-приятния момент беше в събота около обяд - НЯМАШЕ НИКАКВА МУЗИКА! :) Въобще не ми е ясно как се случи това чудо, но предвид това, че вече 5 дни (от сряда следобяд) ходя като зомбирана от недоспиване, тези няколко часа затишие ми дадоха шанс да оцелея до неделя (независимо, че лагерът ни беше доста далеч от сцената-близо до каякярския)
Глухар по мое мнение отдавна няма по тия места, а няй-вероятно няма и да има скоро (както споменаха и други съфорумци) :nono:.
А мястото си заслужава (визирам язовира и природата наоколо) да отидеш отново, но когато няма никакви фестивали или други мероприятия. Не че има нещо лошо във Фестовете, но явно съм одъртяла вече за подобни организирани скупчвания на много народ на едно място. :D
Не е истина какви елементи се срещаха по пътя-от бесни хипари до напудрени девойки на които само високите токчета им липсваха... :D
Аватар
Quiz
 
Мнения: 1063
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 25, 2004 8:27 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот jd » Пон Авг 11, 2008 8:59 am

Ozzie написа:
jd написа:готино беше фестчето (бла- бла- бла)

Чудесно!!!
А как е популацията на глухаря?
Изображение


ми сигурно е пооглушал :) :beer:
Изображение
Аватар
jd
 
Мнения: 1721
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 2:50 pm
Местоположение: София

Мнениеот Antares » Пон Авг 11, 2008 9:06 am

Redhat написа:Пешо, що не се домъкна снощи да се почерпим?
Щото си си сменил телефона без да споделиш! А да тръгна да ви търся с фенерчето по обяснението на Орлин... нещо не ме влечеше...

Иначе, от сега казвам - държа да ми се изпратят снимките, на които оформям второто виражче след големия дроп с лице, както и клипчето, на което се гоним с колелото на кълбета :)

За финал искам да благодаря на Персенк за почти неограничените количества горски ягоди и малини и за това, че се отървах без сериозни контузии.

П.П. Спускането Беглик - Пещера е просто невероятно. Особено и по опустелия затворен път Пещера-Батак...
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 45 госта