Фат & Слоу Тийм Габрово

Форум за организирани или неорганизирани несъстезателни карания, срещи и дейности на клубове, неформални групи и др., както и общи теми за карания, обединени по даден признак (например регионални).

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот faki_to » Нед Яну 17, 2010 12:09 am

да така си беше,калта не е вкусна , но каране без кал в такова време не е каране . хубаво каране стана , ето снимки и от мен http://www.album.bg/fakito/albums/121933/ , а това е мaршерута по които минахе http://www.gpsies.com/map.do?fileId=ltliqbysezcdfuay
Аватар
faki_to
 
Мнения: 44
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Нед Дек 13, 2009 6:35 pm
Местоположение: Gabrovo

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот lupi » Нед Яну 17, 2010 11:36 am

Браво на момчетата пкарали са :bowdown: :clap: :clap: а аз да се бъхтя из тея баири и то пеш :banghead:
Нямам тярпение да идва март че да си дойда и да си повръткаме


Ето и малко снимки от един пешак http://www.album.bg/lupi_m/images/20764988/
Аватар
lupi
 
Мнения: 421
Рейтинг: 925
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 4:48 pm
Местоположение: габрово

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот lupi » Вто Яну 19, 2010 10:58 pm

ЕЕЕЕЕЕЕЕ най накрая се сляхме бравоооооооо :clap: :bowdown: :clap: :bowdown: :clap:
Аватар
lupi
 
Мнения: 421
Рейтинг: 925
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 4:48 pm
Местоположение: габрово

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот lupi » Чет Яну 21, 2010 8:07 pm

Защо ни прецакаха темичката, МТБ Габрово ? :dontknow: :dontknow:
Аватар
lupi
 
Мнения: 421
Рейтинг: 925
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 4:48 pm
Местоположение: габрово

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот Backo_ZX5 » Чет Яну 21, 2010 9:55 pm

lupi написа:Защо ни прецакаха темичката, МТБ Габрово ? :dontknow: :dontknow:


Честно да ти кажа Лупи и аз се изнервях като четях писаното в нея... :dontknow:
Жалко, че стана така. Хубави снимки си качил от Банско, поздравления :clap:
Backo®
Аватар
Backo_ZX5
 
Мнения: 295
Рейтинг: 1148
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 5:17 pm
Местоположение: UK / BG

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот Silvestroff Gabrovo » Чет Яну 21, 2010 9:56 pm

Шшшшт, тихо. Информация на ухо. Всичко е конспирация. Мълчи и се прави че не ме познаваш, че я си виж рейтинга. Всеки който се съгласява с мен, и е около мен , трябва да излиза в нелегалност. Най добре да хващаме балкана.
Silvestroff Gabrovo
 
Мнения: 1275
Рейтинг: 1768
Регистриран на: Нед Май 13, 2007 3:51 pm

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот lupi » Пет Яну 22, 2010 6:03 am

Backo_ZX5 написа:
lupi написа:Защо ни прецакаха темичката, МТБ Габрово ? :dontknow: :dontknow:


Честно да ти кажа Лупи и аз се изнервях като четях писаното в нея... :dontknow:
Жалко, че стана така. Хубави снимки си качил от Банско, поздравления :clap:


И аз се изнервях но вижадаш как е има някои провокатори които обичат интригата ,но те дори не са от нашият град.
Както видя от нашите писанки в темата никаде никой от нас не е обидил другите или когото и да е било.Просто няко си там крив сметна за добре да създаде интрига и ето я на лице.Имаше ли нужда да се пише коментар от сорта ,че то колко клуба ще има в Габрово, и кои са те, просто целта на тази тема бе да се информира общноста за обединението ли или там както го нарекат ,че се е зародило нещо което изка да расте и да дава плодове,а дали ще стане така не се знае.Можеха просто да пожелаят успех на начинанието на сружението или клуба и да се следи развитието , а вместо това се човърка кой какъв бил каде карал колко клуба ще има в този град и така нататък.И пак казвам уважавам всеки който изка да кара колело , не мразя никой кадето и да членувам ще карам с който си изкам.Момчета дайте да не се караме а да караме и нека единствената злоба в нас да е спортната,която да я изразяваме в спортните си мероприятия.Нядявам се скоро да си дойда и да си поговорим как да изгладим гинките

Поздрави на всички и поклон :bowdown:

А за снимките ,радевам се че са ти харесали ще има още обещавам. Сега :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Аватар
lupi
 
Мнения: 421
Рейтинг: 925
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 4:48 pm
Местоположение: габрово

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот did » Пет Яну 22, 2010 7:27 pm

lupi написа:И аз се изнервях но вижадаш как е има някои провокатори които обичат интригата ,но те дори не са от нашият град.
Както видя от нашите писанки в темата никаде никой от нас не е обидил другите или когото и да е било.Просто няко си там крив сметна за добре да създаде интрига и ето я на лице.Имаше ли нужда да се пише коментар от сорта ,че то колко клуба ще има в Габрово, и кои са те, просто целта на тази тема бе да се информира общноста за обединението ли или там както го нарекат ,че се е зародило нещо което изка да расте и да дава плодове,а дали ще стане така не се знае.Можеха просто да пожелаят успех на начинанието на сружението или клуба и да се следи развитието , а вместо това се човърка кой какъв бил каде карал колко клуба ще има в този град и така нататък.


Това беше грубо и напълно некоректно! След като пишете в публичен форум, трябва да сте готови да приемете всякакви мнения.

Момчета, не съм ви аз проблема, да знаете. Огледайте се по-наблизо и се научете да говорите със съгражданите си, без да ползвате форума.

Докато си мислите, че други са ви виновни, нищо добро не ви чака.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот Admin » Пет Яну 22, 2010 8:34 pm

Стига сте дъвкали отношенията в Габрово - доколкото разбрах, там има развитие в положителна посока, което напълно приветствам. Затова и темата за МТБ Габрово вече е отключена, но всички мнения без първото са изтрити, за да се започне начисто и без нещата, които видяхме в нея.
Оттук нататък, където видя мнение, което би могло да върне лошия тон, ще го трия без предупреждения и обяснения.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот Backo_ZX5 » Пет Яну 22, 2010 10:44 pm

Моля за внимание: НЕ ОСВИНВАЙТЕ И ТАЗИ ТЕМА!!! :offtopic:
Backo®
Аватар
Backo_ZX5
 
Мнения: 295
Рейтинг: 1148
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 5:17 pm
Местоположение: UK / BG

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот lupi » Пет Яну 22, 2010 11:03 pm

Backo_ZX5 написа:Моля за внимание: НЕ ОСВИНВАЙТЕ И ТАЗИ ТЕМА!!! :offtopic:


Няма васич админа ги е предопредил.
Аватар
lupi
 
Мнения: 421
Рейтинг: 925
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 4:48 pm
Местоположение: габрово

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот kreator76 » Пет Яну 22, 2010 11:09 pm

Абсолютно съм съгласен с Васето.... :nono: За утре май ще пропуснем карането ,бая студено е времето :dontknow: :banghead: в неделя поне го дават слънчево ама да видим /то не че ще е по топло/ http://sinoptik.bg/?lid=100731549 :weepn: Аве общо взето бая гадно ще е времето и другата седмица......
Изображение НИКОГА БЕЗ КАСКА В ПЛАНИНАТА И НЕ САМО ТАМ
Аватар
kreator76
 
Мнения: 105
Рейтинг: 1255
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 10:04 pm

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот lupi » Пет Яну 22, 2010 11:14 pm

Ееееееееееее от кола ви пречи студеното,караййййййййтеееееее,аз като не мога да карам сега и се возя и пешачката http://www.album.bg/lupi_m/albums/122558/ http://www.album.bg/lupi_m/albums/122489/ :clap: :clap: :bowdown: :bowdown:
Аватар
lupi
 
Мнения: 421
Рейтинг: 925
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 4:48 pm
Местоположение: габрово

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот Backo_ZX5 » Пет Яну 22, 2010 11:28 pm

kreator76 написа:Абсолютно съм съгласен с Васето.... :nono: За утре май ще пропуснем карането ,бая студено е времето :dontknow: :banghead: в неделя поне го дават слънчево ама да видим /то не че ще е по топло/ http://sinoptik.bg/?lid=100731549 :weepn: Аве общо взето бая гадно ще е времето и другата седмица......


Ами не знам за вас, но аз ще порина сняг, че доста се е събрало... :jump:
Backo®
Аватар
Backo_ZX5
 
Мнения: 295
Рейтинг: 1148
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 5:17 pm
Местоположение: UK / BG

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот lupi » Съб Яну 23, 2010 12:09 am

Идеално за каране в дълбок сняг изкам да карамммммммммммммм :bawling: :bawling: :bawling: :banghead:
Аватар
lupi
 
Мнения: 421
Рейтинг: 925
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 4:48 pm
Местоположение: габрово

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот kreator76 » Съб Яну 23, 2010 9:16 am

lupi написа:Идеално за каране в дълбок сняг изкам да карамммммммммммммм :bawling: :bawling: :bawling: :banghead:

ДАВЕЕЕЕ В МОМЕНТА ТУК Е САМО МИНУС 21 :eyebrow:
Изображение НИКОГА БЕЗ КАСКА В ПЛАНИНАТА И НЕ САМО ТАМ
Аватар
kreator76
 
Мнения: 105
Рейтинг: 1255
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 10:04 pm

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот botroid » Съб Яну 23, 2010 3:33 pm

Има ли юнаци да карат утре? Плана ми е да направя един Исполин! :eyebrow: А може и спускане/падане по ски пистите :)

Изображение
Аватар
botroid
 
Мнения: 701
Рейтинг: 1343
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 3:53 pm
Местоположение: Габрово

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот kreator76 » Съб Яну 23, 2010 4:00 pm

Аз за сега пропускам този уйкенд :dontknow: колкото и да не ме бърка времето :crazy: .....все пак навън е доста студено .Но си оставям едно на ум за утре да видим как е :eyebrow:
Изображение НИКОГА БЕЗ КАСКА В ПЛАНИНАТА И НЕ САМО ТАМ
Аватар
kreator76
 
Мнения: 105
Рейтинг: 1255
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 10:04 pm

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот kreator76 » Съб Яну 23, 2010 4:03 pm

botroid написа:Има ли юнаци да карат утре? Плана ми е да направя един Исполин! :eyebrow: А може и спускане/падане по ски пистите :)

Изображение

дали ще може да се стигне до там :hbang: предполагам там снега е доста по сериозен от тук в града :eyebrow:
Изображение НИКОГА БЕЗ КАСКА В ПЛАНИНАТА И НЕ САМО ТАМ
Аватар
kreator76
 
Мнения: 105
Рейтинг: 1255
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 10:04 pm

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот botroid » Съб Яну 23, 2010 4:19 pm

Ами по радиото постоянно повтарят че пътя до "Узана" е почистен и опесъчен, та се надявам, да се добера някак до горе. Досега не е имало случай, да не съм успявал да стигна. Вече до Исполин, работата е по-трудна, снега е 30-40 см, което не е много, но си е газене и бутане на колелото. Е, кат немое до Исполин, ски пистите са наблизо, само че незнам в кво състояние са, дали са утъпкани, за да стават за колело. Те са екстри де, главната цел е да се покара, независимо от температурите :) То по-добре, да са ниски, така не се обледеняват спирачките и асфалта, снега е сух и не ти се мокрят краката.
Аватар
botroid
 
Мнения: 701
Рейтинг: 1343
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 3:53 pm
Местоположение: Габрово

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот lupi » Съб Яну 23, 2010 4:58 pm

Аз изкам по ски пистите да карам ,само трябва да си измисля някаква предна гума за целта ,и мога да карам чак към 30 събота че утре си патувам за Габрово.иначе на ски пистите да караме съм навит.
Аватар
lupi
 
Мнения: 421
Рейтинг: 925
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 4:48 pm
Местоположение: габрово

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот sensation_blue » Съб Яну 23, 2010 8:51 pm

Значи може да се видим горе ако успея да стигна с колата ;) Но мисля да карам ски макар че ми се кара и колелце ;)
Аватар
sensation_blue
 
Мнения: 529
Рейтинг: 1794
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 2:34 pm
Местоположение: Габрово

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот botroid » Нед Яну 24, 2010 4:10 pm

Покарахме и днес, въпреки уж големия студ, а беше само -9. На срещата в 9:00 ч. очаквах да няма никой, но се появи един пич с име Йордан, кара бял HT2 модифициран на сингъл спийд. Първоначално мислех да карам по-надалеч, но се появи информация, че на Узана не е добре, -13, много коли, катастрофи, дрифтещи тъпанари по завоите, а горе АТВ-та. Освен това, не исках да рискувам със слабо познат човек да тръгна надалеч, особенно при тежки зимни условия. Та отидохме наблизо, до Фърговци, един мой любим зимен машрут с 10 км баир, хубави гледки към Балкана и винаги добре поддържан път, колите са рядкост, а снега е утъпкан и чист. Човека се оказа доста добър и бърз колоездач, макар и на сингъл, катери яко и почти винаги прав. Стигнахме горе (~800 м. н.в.), а там излезе вятър и се оказа, че компаньона ми, дори не си е взел шапка, само с каската. Тръгнахме надолу с на моменти 40 км/ч и се опасявах, че при -9 ще си загуби ушите някъде :sick: Ама излезе кораво момчето, не се оплаква и хленчи. Надявам се, да му е харесало карането и да се видим пак.
На срещата в 11:00 ч. бяха creator76 и faki_to. Завъртяхме едно Градище до скалите, спуснахме през кв. Пройновци и си изкарахме отлично. Врътнах 45 км общо, което за условията на деня ме задоволява. Въобще на всички които караха днес един :bowdown: Браво на юнаците! :)
Аватар
botroid
 
Мнения: 701
Рейтинг: 1343
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 3:53 pm
Местоположение: Габрово

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот kreator76 » Нед Яну 24, 2010 7:22 pm

Бая се чудихме дали да покараме днес... :dontknow: решихме се с Никито и не съжалявам :eyebrow: По обяд отидохме на автогарата , но нямаше никой...появи се Борката който се връщаше от по ранно каране .Та той изяви желание да дойде с нас към кулата .стана доста весело зимно каране,разбира се не се размина и без падания :evil: но то в снега не се усеща .малко по късно видео от кулата
:eyebrow:
Изображение НИКОГА БЕЗ КАСКА В ПЛАНИНАТА И НЕ САМО ТАМ
Аватар
kreator76
 
Мнения: 105
Рейтинг: 1255
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 10:04 pm

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот lupi » Нед Яну 24, 2010 7:34 pm

Браво пичове вие сте много сериозни карачи един ден от вас ще станат изтенски профита и дано това да е скоро.
За борката кво той няма квода става карач ,той си кара бая.
Другата събота или неделя сим и аз с вас-надявам се .
Аватар
lupi
 
Мнения: 421
Рейтинг: 925
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 4:48 pm
Местоположение: габрово

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот faki_to » Нед Яну 24, 2010 7:39 pm

Така е трудно се решихме да покараме заради студа , но не сажелявам , на Градище беше като в приказките ,всичко в бяло ,страхотни снимки станаха , ето и тях :http://fakito.snimka.bg/nature/s-kolela-do-gradishte.466511.17087843 или тук : http://www.album.bg/fakito/albums/122946
Аватар
faki_to
 
Мнения: 44
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Нед Дек 13, 2009 6:35 pm
Местоположение: Gabrovo

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот N.Odrinski » Нед Яну 24, 2010 8:30 pm

Браво на пичовете.Отново показаха , че човек има ли желание за каране нищо не може да го спре.Надявам се другата седмица да хвърля патериците , че вече не издържям. :eyebrow: .Lupi стягай се и ти , и твоето колело сигурно е забравило полъха на вятъра.
N.Odrinski
 
Мнения: 17
Рейтинг: 1160
Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 6:48 pm

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот Backo_ZX5 » Нед Яну 24, 2010 8:40 pm

Браво на пичовете, ето 1 клипче от събота: http://www.facebook.com/video/video.php?v=1213645336533
и още малко снимки: http://www.facebook.com/album.php?aid=2030559&id=1090793823&l=4fba7d12f1
Чешете :D
Backo®
Аватар
Backo_ZX5
 
Мнения: 295
Рейтинг: 1148
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 5:17 pm
Местоположение: UK / BG

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот lupi » Нед Яну 24, 2010 9:29 pm

N.Odrinski написа:Браво на пичовете.Отново показаха , че човек има ли желание за каране нищо не може да го спре.Надявам се другата седмица да хвърля патериците , че вече не издържям. :eyebrow: .Lupi стягай се и ти , и твоето колело сигурно е забравило полъха на вятъра.


Добре адашче стягам се,колелото наистина не е карано отдавна но аз не съм спирал макар и пеш,така че ще те скъсам по баира с бутане :rofl: :rofl: много съм добър :agree: по бутане.
Аватар
lupi
 
Мнения: 421
Рейтинг: 925
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 4:48 pm
Местоположение: габрово

Re: Фат & Слоу Тийм Габрово

Мнениеот lupi » Пон Яну 25, 2010 6:25 pm

lupi написа:Ееееееееееее от кога ви пречи студеното,караййййййййтеееееее,аз като не мога да карам сега и се возя http://www.album.bg/lupi_m/albums/122558/ http://www.album.bg/lupi_m/albums/122489/ :clap: :clap: :bowdown: :bowdown:
Аватар
lupi
 
Мнения: 421
Рейтинг: 925
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 4:48 pm
Местоположение: габрово

ПредишнаСледваща

Назад към Клубове, групи и организирани карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


cron