Сопот

Форум за организирани или неорганизирани несъстезателни карания, срещи и дейности на клубове, неформални групи и др., както и общи теми за карания, обединени по даден признак (например регионални).

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: Сопот

Мнениеот BRAMBARA » Нед Дек 06, 2009 12:24 am

Искам да попитам мога ли да участвам догодина на състезанието по DH след , като сега съм навършил 14г. а догодина чак Юли месец ще навърша 15 години. В сайта пише 15+ ! :dontknow: :dontknow: :dontknow: Моля ви кажете ми защото иначе ще съм много прецакан.
BRAMBARA
 
Мнения: 855
Рейтинг: 1014
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 11:02 am

Re: Сопот

Мнениеот desinceto_st » Нед Дек 06, 2009 2:32 am

Тези дни лифта ще работи, но ще се пуска за по 1-2 часа на ден
На 8 може би ще работи цял ден но до понеделник ще ви кажа със сигурност
А телефона е 0888757578 - чавдар
Аватар
desinceto_st
 
Мнения: 134
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Сря Май 06, 2009 11:05 am

Re: Сопот

Мнениеот Unik » Пон Дек 07, 2009 1:58 pm

Zozka написа:
liblibiq1 написа:На сопот ходят много делтапланеристи и се качват с джипове (срещу 25-30 лв) до горе .Миналия сезон ходихме и лифта беше спрян за по 6-7лв на човек ако сте 3-4ма примерно идва супер .А на горе с джипа е доста лудо преживяване в задницата на пикап мерцедес ръчна изработка :D .Не смятам че лифта е проблем ако не бачка. :8D:


Деси, пичове, дайте на човека с Г-класите телефона да се уговаряме и да ходим да караме ! :hbang:


Zozev , Г - класи нема бутане му е майката иначе за връскари има секретен тел. обаждане уговаряне и после каране, това е схемата. Аз мисля да си закарам задника натам тази събота и неделя малко по работа и за крастата ще остане време предполагам . Да ви бройа ли и вас, смятам, че скоро ще имам обаждане след като постна ... :rofl:
карам само със начален клас велосипеД Защото карам DH ли, рейтинга ми е и той надолy :) Що не идва Сам Хилл в Сопот, щото го е СТРАХхх ; о4 team shambala-bike-park - slow bikes fast riders
Аватар
Unik
 
Мнения: 344
Рейтинг: 1149
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:15 pm
Местоположение: Red Pollard Team (London)/ о4 Team (Sopot)

Re: Сопот

Мнениеот Blood_Dust » Вто Дек 08, 2009 11:55 am

Здравейте, по информация от дадения ни телефон от Деси, лифта утре ще се завърти заради студентите, които имат желание да покарат в 9 часа сутринта трябва да са най - късно на лифта. Поздрави!
Аватар
Blood_Dust
 
Мнения: 145
Рейтинг: 1322
Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 7:34 am

Re: Сопот

Мнениеот Blood_Dust » Сря Дек 09, 2009 4:20 pm

2 спускания, в горната част 2 см сняг надолу леко кал. Това май беше за тази година.. :)
Аватар
Blood_Dust
 
Мнения: 145
Рейтинг: 1322
Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 7:34 am

Re: Сопот

Мнениеот Holz » Пет Дек 11, 2009 2:59 pm

Blood_Dust написа:Това май беше за тази година.. :)


Да,да..има още много време ; )
не, а ти ?
Аватар
Holz
 
Мнения: 754
Рейтинг: 1864
Регистриран на: Сря Юни 11, 2008 8:24 am
Местоположение: Бургас - Сопот - Варна - София

Re: Сопот

Мнениеот Capoeira » Пет Дек 11, 2009 3:22 pm

До 31.12 има време.
Bikes Intelligence Life
Proud of Boxxer
Аватар
Capoeira
 
Мнения: 1188
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Дек 10, 2003 9:49 pm
Местоположение: 2025

Re: Сопот

Мнениеот Blood_Dust » Нед Дек 13, 2009 12:03 am

Capoeira написа:До 31.12 има време.

хаха нали! Дал ГОСПОД :)
Аватар
Blood_Dust
 
Мнения: 145
Рейтинг: 1322
Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 7:34 am

Re: Сопот

Мнениеот Unik » Нед Дек 13, 2009 10:12 am

Capoeira написа:До 31.12 има време.


то време има, лошо време за зимни гуми и жълт фар :rofl: :rofl: , много мъгла и студ, кал не мога си представя на лифта как е :D даже и не опитахме ... :crap: :banghead:
карам само със начален клас велосипеД Защото карам DH ли, рейтинга ми е и той надолy :) Що не идва Сам Хилл в Сопот, щото го е СТРАХхх ; о4 team shambala-bike-park - slow bikes fast riders
Аватар
Unik
 
Мнения: 344
Рейтинг: 1149
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:15 pm
Местоположение: Red Pollard Team (London)/ о4 Team (Sopot)

Re: Сопот

Мнениеот k0cTaHeB » Нед Дек 13, 2009 1:31 pm

К'во са шашкате ве! Сопот нито е най-доброто място за каране, нито е единственото.
Изображение Интереса клати феса.
http://www.gravitamin.com http://chetaplusplus.com/
Аватар
k0cTaHeB
 
Мнения: 919
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 3:37 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Сопот

Мнениеот WestIce » Пон Дек 14, 2009 6:18 pm

Имам въпрос. Да речем записването е 20лв. Като идеш на състезание трябва ли да си плащаш лифта или като си участник в състезанието е безплатен?
Аватар
WestIce
 
Мнения: 451
Рейтинг: 1248
Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 12:26 pm

Re: Сопот

Мнениеот Holz » Пон Дек 14, 2009 9:59 pm

k0cTaHeB написа:К'во са шашкате ве! Сопот нито е най-доброто място за каране, нито е единственото.


Кое е най-доброто ?
не, а ти ?
Аватар
Holz
 
Мнения: 754
Рейтинг: 1864
Регистриран на: Сря Юни 11, 2008 8:24 am
Местоположение: Бургас - Сопот - Варна - София

Re: Сопот

Мнениеот Unik » Вто Дек 15, 2009 10:06 am

k0cTaHeB написа:К'во са шашкате ве! Сопот нито е най-доброто място за каране, нито е единственото.


А сега де, аз пак си мислех, че това е най доброто което може БГ да ни предложи, а пак за 2-ро такова не се сещам, подсети ме ако има нещо ново :agree: друг е въпроса ако си объркал форума Сопот си е the best Downhill on the Bollkans, а и май се е доказало отдавна :deal: моля хората с предубеждения, ниска компетенция или нисък клас на колелата да не оплюват нещо което се гради с толкова много усилия.. :eyebrow:
карам само със начален клас велосипеД Защото карам DH ли, рейтинга ми е и той надолy :) Що не идва Сам Хилл в Сопот, щото го е СТРАХхх ; о4 team shambala-bike-park - slow bikes fast riders
Аватар
Unik
 
Мнения: 344
Рейтинг: 1149
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:15 pm
Местоположение: Red Pollard Team (London)/ о4 Team (Sopot)

Re: Сопот

Мнениеот TheAnimal » Вто Дек 15, 2009 12:15 pm

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Извинявай не се сдържах да не ти се изсмея на мнението :blush:
"Всеки знае, че една жена е твърде силна за един мъж."
TheAnimal
 
Мнения: 3204
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:38 am
Местоположение: Зверино

Re: Сопот

Мнениеот CrZ » Вто Дек 15, 2009 12:27 pm

G-tosha THE BEST!!!
LIKE A WATER DOWN THE HILL
Аватар
CrZ
 
Мнения: 638
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 2:01 pm
Местоположение: Christmas Island

Re: Сопот

Мнениеот kikon » Вто Дек 15, 2009 2:07 pm

TheAnimal написа::rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Извинявай не се сдържах да не ти се изсмея на мнението :blush:

Лошо момиче, лошо! :nono: :eyebrow:

CrZ написа:G-tosha THE BEST!!!

Да си дойдем на думата :clap:
Рап, рап, рап
Flow like water down the hill.

http://keekie.me/
Аватар
kikon
 
Мнения: 1706
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 3:54 pm
Местоположение: София

Re: Сопот

Мнениеот Holz » Вто Дек 15, 2009 9:51 pm

TheAnimal написа::rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Извинявай не се сдържах да не ти се изсмея на мнението :blush:



Да... видяхме те и теб там хахахаха

Ако трасето е трудно,не значи че не става за каране :roll2:


CrZ написа:G-tosha THE BEST!!!

Да си дойдем на думата :clap:
Рап, рап, рап

Да,затова софиянци ходят в Сопот :peace:
не, а ти ?
Аватар
Holz
 
Мнения: 754
Рейтинг: 1864
Регистриран на: Сря Юни 11, 2008 8:24 am
Местоположение: Бургас - Сопот - Варна - София

Re: Сопот

Мнениеот TheAnimal » Сря Дек 16, 2009 10:39 am

Unik написа:....нещо което се гради с толкова много усилия.. :eyebrow:

В интерес на истината тази реплика ме разсмя до сълзи :peace:
На Сопот трасето само беше направено и от там нататък никаква поддръжка. Докато във София момчета като Сашо, Росен и т.н. непрекъснато се грижат за трасетата безвъзмездно :wavey:
"Всеки знае, че една жена е твърде силна за един мъж."
TheAnimal
 
Мнения: 3204
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:38 am
Местоположение: Зверино

Re: Сопот

Мнениеот bikerider » Сря Дек 16, 2009 11:18 am

Holz, мога да те заведа на такива места на Витоша, че Сопот ще ти се види като разходка. Само дето се иска въртене за да се стигне дотам. А на Сопот няма въртене.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Re: Сопот

Мнениеот veskoz » Сря Дек 16, 2009 11:53 am

bikerider написа:Holz, мога да те заведа на такива места на Витоша, че Сопот ще ти се види като разходка. Само дето се иска въртене за да се стигне дотам. А на Сопот няма въртене.

:D :agree:
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Сопот

Мнениеот Capoeira » Сря Дек 16, 2009 1:42 pm

TheAnimal написа:
Unik написа:....нещо което се гради с толкова много усилия.. :eyebrow:

В интерес на истината тази реплика ме разсмя до сълзи :peace:
На Сопот трасето само беше направено и от там нататък никаква поддръжка. Докато във София момчета като Сашо, Росен и т.н. непрекъснато се грижат за трасетата безвъзмездно :wavey:

Повярвай ми ако беше така до средата на август часта преди и след "роадгепа" щеше да е като торище а не трасе защото само за 2 седмици по линията има повече лайна отколкото земя.
Единствената ми забележка е че старото трасе не се подържа изобщо и след още година ще се заличи съвсем.
Bikes Intelligence Life
Proud of Boxxer
Аватар
Capoeira
 
Мнения: 1188
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Дек 10, 2003 9:49 pm
Местоположение: 2025

Re: Сопот

Мнениеот TheAnimal » Сря Дек 16, 2009 2:39 pm

Дам за това стърчат арматурни железа по визажите, щот се поддържа.
То поддръжка не е само да махнеш лайната :)
п.п. Вярвам на това което виждам, не на това което ми казват!
"Всеки знае, че една жена е твърде силна за един мъж."
TheAnimal
 
Мнения: 3204
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:38 am
Местоположение: Зверино

Re: Сопот

Мнениеот Editor » Сря Дек 16, 2009 5:12 pm

Unik написа:
k0cTaHeB написа:К'во са шашкате ве! Сопот нито е най-доброто място за каране, нито е единственото.


А сега де, аз пак си мислех, че това е най доброто което може БГ да ни предложи, а пак за 2-ро такова не се сещам, подсети ме ако има нещо ново :agree: друг е въпроса ако си объркал форума Сопот си е the best Downhill on the Bollkans, а и май се е доказало отдавна :deal: моля хората с предубеждения, ниска компетенция или нисък клас на колелата да не оплюват нещо което се гради с толкова много усилия.. :eyebrow:

ПРЕЗИДЕНТ !!!!

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

CrZ написа:G-tosha THE BEST!!!


:D :agree: :love:
По темата...
Че е добро, добро е, ама чак такива крайни изказвания и то от такива като този индивид по-горе .....
Всъщност има също толкова красиви и приятни места за каране, просто не са известни поради липсата на лифт, както се опита да намекне Bikerider.
This is our fight for freedom,this is our way of saying,this is our day.
http://www.facebook.com/PavelStefanovEditor My Page
Аватар
Editor
 
Мнения: 2804
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 8:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Сопот

Мнениеот Capoeira » Сря Дек 16, 2009 7:46 pm

Което ги категоризира като пътеки, а не трасета. Няма ли лифт няма ДХ трасе, или трябва да има транспорт през 35-40мин.
Bikes Intelligence Life
Proud of Boxxer
Аватар
Capoeira
 
Мнения: 1188
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Дек 10, 2003 9:49 pm
Местоположение: 2025

Re: Сопот

Мнениеот Holz » Сря Дек 16, 2009 9:06 pm

TheAnimal написа:Дам за това стърчат арматурни железа по визажите, щот се поддържа.



Цяло лято съм там и не съм видял да стърчат арматури :)


bikerider написа:Holz, мога да те заведа на такива места на Витоша, че Сопот ще ти се види като разходка. Само дето се иска въртене за да се стигне дотам. А на Сопот няма въртене.


:beer:
не, а ти ?
Аватар
Holz
 
Мнения: 754
Рейтинг: 1864
Регистриран на: Сря Юни 11, 2008 8:24 am
Местоположение: Бургас - Сопот - Варна - София

Re: Сопот

Мнениеот desinceto_st » Чет Дек 17, 2009 4:11 am

Този безкраен спор за трасето и лифта мисля, че вече е безсмислен
Всеки сам за себе си може да прецени кое е добре и кое не
Това, че никой не се грижи за трасето на Сопот не е вярно, защото лично аз съм се качвала и съм копала
Все пак UCI оцени трасето ни по достоен начин и това ни радва
Аватар
desinceto_st
 
Мнения: 134
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Сря Май 06, 2009 11:05 am

Re: Сопот

Мнениеот bikerider » Чет Дек 17, 2009 10:59 am

След тая реплика всички трябва да замълчим и да се засрамим. Трасето винаги е в идеално състояние, защото desinceto_st го поддържа. Точка. :emlaugh:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Re: Сопот

Мнениеот CrZ » Чет Дек 17, 2009 11:17 am

Трасето в Сопот е единственото ТРАСЕ. В момента няма друго място което да се нарече трасе за спускане. Тук на Витоша има яки места за каране но трасе все още няма.
LIKE A WATER DOWN THE HILL
Аватар
CrZ
 
Мнения: 638
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 2:01 pm
Местоположение: Christmas Island

Re: Сопот

Мнениеот Holz » Чет Дек 17, 2009 11:10 pm

Не мога да разбера защо хора,които нито един път това лято (а защо не и година) не са карали в Сопот,пишат за трасето,какво е,що е и т.н.
Все едно аз да почна да пиша в темата за западния парк или някакви ХС карания,които изобщо не ме късаят

Като е толкова гадно елате го изкопайте,асфалтирайте го че малко от малко да става за каране. :wavey:
не, а ти ?
Аватар
Holz
 
Мнения: 754
Рейтинг: 1864
Регистриран на: Сря Юни 11, 2008 8:24 am
Местоположение: Бургас - Сопот - Варна - София

Re: Сопот

Мнениеот Unik » Пет Дек 18, 2009 2:34 pm

TheAnimal написа:Дам за това стърчат арматурни железа по визажите, щот се поддържа.
То поддръжка не е само да махнеш лайната :)
п.п. Вярвам на това което виждам, не на това което ми казват!


Ако искаш да те уредя да почистиш трасето, или там както намекват лай...а после ще ти уредя безплатно качване нагоре да провериш дали си положил/а усилията както трябва, и след това ще те питам как се чувстваш когато някой говори. После да си поговорим кое е трасе и кое не е .. :D за мен има разлика от направени трасета и трасета с природно даден терен (които са адски малко) целта на Сопот е да се запази максимално природния терен, след това да се изгражда каквото и да е било на него с цел да заприлича на нещо. Толкова за поддражката мога да уредя всекиго с желание за почистване и поддръжка до запълването на квотата. Ако пък искате може да попитате и някой чужденец какво мисли за Сопот и дали са си прекарали добре и още повече дали имат изисквания за трасето... :agree: А за тези кото се интересуват, градят и поддаржат "трасетата" около Витоша мисля, че има друга опция направете си тема "Витоша" и си пишете там като не ви харесва темата "Сопот" но да ми сравнявате темата и да изтъквате недостатъци след като сте пристрастни към Витоша, или пък никога не сте идвали на Сопот мисля, че не е редно. Пращам моите признания към Росен и там другите които градят нещо около София, така трябва евала,взимайте пример, но пък и не бъркайте темата... Сопоооот :D :D :D няма нужда да си мерим п..те по скоро да се поддържаме, в БГ има много места за каране и само едно известно на чужденците СО-ПО-Т :D а колкото повече толкова по добре. За тези които им идва hard Сопот бих казал повечко тренировки, повечко каране, вдигнете летвата и заповядайте да покараме, има доста хора които само за това си мислят не им убивайте желанието все пак спомням си навремето и аз съм се клел "на Сопот ли никога повече, учистих се пак на дропа " :rofl:

п.с. а нима на Сопот, Росен не става 1-ви а, дали и на него не му допада след като става N 1
за догодина има план след състезанието да пооправим старото трасе (ruff staff) и да пуснем някои нови(стари :D ) технични ръкави към края. :banghead: :D
Последна промяна Unik на Пет Дек 18, 2009 2:49 pm, променена общо 2 пъти
карам само със начален клас велосипеД Защото карам DH ли, рейтинга ми е и той надолy :) Що не идва Сам Хилл в Сопот, щото го е СТРАХхх ; о4 team shambala-bike-park - slow bikes fast riders
Аватар
Unik
 
Мнения: 344
Рейтинг: 1149
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:15 pm
Местоположение: Red Pollard Team (London)/ о4 Team (Sopot)

ПредишнаСледваща

Назад към Клубове, групи и организирани карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта