Национален шампионат

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: Национален шампионат

Мнениеот Borovets Bike Park » Сря Юли 13, 2011 6:42 pm

nedicha1 написа:не само Лоутър се интересува от трасето и може ли да отоговориш на всеки лично за инфо ?


Здравей,
Както писахме и в предния пост пълна информация относно трасето ще има в петък - дължина, карта, денивелация, снимки... и т.н ако успеем да се справим и още утре евентуално.
Просто за съжаление в последния момент се разбра за шампионата и не можем да смогнем с всичко. Трасето което сме избрали е доста разнообразно, но не сме засекли точната му дължина. За да можем да ви дадем пълна подробна информация не е необходимо малко време. Следете темата тук и нашия сайт - в момента в който имаме необходимата информация тя ще стигне до вас.
Извиняваме се за неудобството.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Borovets Mountain Bike Park
www.borovetsbikepark.com
[email protected]
Аватар
Borovets Bike Park
 
Мнения: 86
Рейтинг: 1435
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 11:44 am
Местоположение: Borovets

Re: Национален шампионат

Мнениеот Borovets Bike Park » Сря Юли 13, 2011 6:56 pm

nedicha1 написа:не само Лоутър се интересува от трасето и може ли да отоговориш на всеки лично за инфо ?


До всички тогава: :D
В петък ще има пълна информация:
- карта
- дължина
- % изкачване, % спускане
- брой обиколки
- подкрепителни пунктове
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Borovets Mountain Bike Park
www.borovetsbikepark.com
[email protected]
Аватар
Borovets Bike Park
 
Мнения: 86
Рейтинг: 1435
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 11:44 am
Местоположение: Borovets

Re: Национален шампионат

Мнениеот EccentricMOTION » Сря Юли 13, 2011 9:36 pm

Приятелски съвет - погрижете се този път маршалите да са възрастни, разумни, мислещи хора, интересуващи се от спорта НИ.

Подкрепям мнението, че таксата за участие е напълно разумна - карате/ме машини за по няколко хиляди лева, за двата дни ще съсипем гуми за пъти повече от таксата....Това е състезание, карането в парка е безплатно.

Успех на организаторите! Безаварийно на момчетата които ще карат! Аз този път ще потропвам кротко с гипса около трасето :beer:
Аватар
EccentricMOTION
 
Мнения: 2364
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 12:24 am

Re: Национален шампионат

Мнениеот nedicha1 » Сря Юли 13, 2011 10:14 pm

това е шампионат никакви такси няма за него в цял свят само в България и то от тази година :rofl: предишни пъти как нее имало и като ви дадем по 20 лв всеки участник на ХС пярите който ще съберете ще си ги преберете никви награди нищо няма да има само по 1 медал и 1 купа евенуално който са за по 10-15 лв
Аватар
nedicha1
 
Мнения: 51
Рейтинг: 1128
Регистриран на: Сря Май 13, 2009 7:36 am
Местоположение: Varna

Re: Национален шампионат

Мнениеот Borovets Bike Park » Сря Юли 13, 2011 10:37 pm

nedicha1 написа:това е шампионат никакви такси няма за него в цял свят само в България и то от тази година :rofl: предишни пъти как нее имало и като ви дадем по 20 лв всеки участник на ХС пярите който ще съберете ще си ги преберете никви награди нищо няма да има само по 1 медал и 1 купа евенуално който са за по 10-15 лв


Приятна вечер и на теб...
Явно имаш нещо друго в предвид - защо ни занимаваш със словесни небивалици...
И прегледай поста си за правописни грешки...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Borovets Mountain Bike Park
www.borovetsbikepark.com
[email protected]
Аватар
Borovets Bike Park
 
Мнения: 86
Рейтинг: 1435
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 11:44 am
Местоположение: Borovets

Re: Национален шампионат

Мнениеот did » Сря Юли 13, 2011 10:46 pm

C_Mo написа:...
В Сопот и Боровец има и открита категория за състезателите без лиценз... ако искате да карате там, за да си повдигнете самочувствието с, евентуално, по добро класиране - картотекиране не ви интересува. Но няма да може да карате на Националния Шампионат защото там ще могат да се състезават само картотекирани състезатели. ...

Поздрави,
Симо


:popcorn:
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Национален шампионат

Мнениеот CrZ » Сря Юли 13, 2011 11:49 pm

nedicha1 написа:това е шампионат никакви такси няма за него в цял свят само в България и то от тази година :rofl: предишни пъти как нее имало и като ви дадем по 20 лв всеки участник на ХС пярите който ще съберете ще си ги преберете никви награди нищо няма да има само по 1 медал и 1 купа евенуално който са за по 10-15 лв

ахахаха абе ти си турбо тъпо парче знаеш ли ...

само в добавка... Боровец и парка не са организатор на състезанието а ДОМАКИН!!!

а за такива малоумници като тоя по горе ако зависеше от мен бих треснал такса не 20 а 2000лв. само и само да не участват по състезания.


PS. Предварително се извинявам на модератора, който ще трябва да ми изтрие поста. :beer:
LIKE A WATER DOWN THE HILL
Аватар
CrZ
 
Мнения: 638
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 2:01 pm
Местоположение: Christmas Island

Re: Национален шампионат

Мнениеот Pinky76 » Чет Юли 14, 2011 7:34 am

nedicha1 написа:това е шампионат никакви такси няма за него в цял свят само в България и то от тази година :rofl: предишни пъти как нее имало и като ви дадем по 20 лв всеки участник на ХС пярите който ще съберете ще си ги преберете никви награди нищо няма да има само по 1 медал и 1 купа евенуално който са за по 10-15 лв


Недко,нали това си ти и не се бъркам?Мисли малко повече преди да пишеш и по-позитивно.Така само си вредиш на себе си самия.Мисли си само хубаво и се радвай на живота,другото е измислица;не се вкарвай и ти там. :agree:
Да се бориш за справедливост не е точно това,което си мислиш и опитвай се да гледаш и от гледната точка на другите хора.В това общество всеки е зависим от някой друг и няма как да има истински ценности ако се позоваваме на правилата на обществото.Така че всички дискусии за това защо не е така,а е еди как си са излишни според мен.

Та да си кажа и аз личното мнение.За да няма такса и нали е републикански шампионат не трябва ли всички организационни,бюрократични,състезателни,парични..... неща да бъдат съгласувани между БКС(нашата федерация по колоездене) и домакина на шампионата?Ако това е вече станало и пак имаме такса и всичко е оставено за последния момент както е сега виновни са си и винаги ще бъдат БКС.Колко ги интересува МТБ-то си проличава именно на републиканските шампионати.Та ако ще се сърдиш на някого сърди се на тях.

Иначе аз без да съм запознат напълно с как стават нещата в кухнята също не се наемам да кажа 100% този е виновен и този еди какво си.Просто лично мнение,основано на външните признаци и предишна практика.Да се надяваме в бъдеще да има промяна. :)

И аз да използвам и да питам няколко неща:

1.Шампионатът ще е отворен и за чужди състезатели(имам предвид граждани на други държави)?
Но ако победителят в състезанието не е българин,а на XC-то има голяма вероятност да е така,републикански шампион ще е 1-ят от българите завършил състезанието,нали?
Просто искам това да е ясно и за мен и за всички.

Иначе нека участват и други чужденци на нашите състезания и шампионати(в XC-то не идват такива - явно състезанията не дават точки и тук ще трябва да се работи сериозно) и да стане какво в DH -то ,където няколко старта в БГ са вече UCI 2 категория и идват си чужденци за точките и е много по-оспорвано и интересно,а и има прогрес много по-бързо така.Дано стане и с нашия стил така следващите години.

2.Ще има ли отборно класиране да кажем при юноши и мъже в XC-то?И как ще се определя това отборно класиране?Събират се времената на първите 3-ма от даден отбор или местата на които са завършили и които имат най-малко общо време или най-предни сборни класирания са отборен шампион в дадената категория?Или да кажем за всички възрастови групи ще има само един отборен шампион и трите най-добри класирания на всички от даден отбор се вземат под предвид?
Питам всичко това,защото миналата година имаше купи за отборни шампиони във всички възрастови групи,ама повечето купи така и си останаха,защото нямаше от по 3-ма участника от отбор в група.Та как ще е тази година?

Та чакаме по-подробна информация за трасето и прочие и браво за труда на организаторите. :agree:

:beer: :beer: :beer:
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

Re: Национален шампионат

Мнениеот n3k01 » Чет Юли 14, 2011 8:20 am

Еййй не се спряхте обаче.Коментирал съм го мильон пъти с мои приятели...може ли да караш колело за 7 бонбона и да нямаш пари за каране....смешно е.И сега някой ще каже...ми аз ще карам XC и мойто колело струва 1000лв...ми 20лв е таксата де.В магазина да влезна харча 30 и излизам с една малка торбичка.Явно от Бороспорт се нагърбиха с повечко работа и няма как да са всички доволни.Хама като не ви харесва пък не ходете де :beer: .
did мисля че целта беше просто да се картотекират колкото се може повече хора.Ако така и така ще ходиш на състезание, защо пък да не участваш в UCI, особенно за хора като мене които си карат само за кефа няма никакво значение :D Току виж дошъл чичо Пиит да покара в БГ преди да се пенсионира....въобще ако има такива намерения някога да се пенсионира :bowdown:
n3k01
 
Мнения: 301
Рейтинг: 1252
Регистриран на: Сря Фев 13, 2008 4:43 pm
Местоположение: софия

Re: Национален шампионат

Мнениеот kikon » Чет Юли 14, 2011 9:00 am

Не знам защо си мислите, че с висока такса ще отсеете лошото жито. Ми че то като гледам повечето, ясно е, че са паралии хора - не може ли да караш такова колело за "n"-хиляди лева и да нямаш 200лв за състезание. Аааа ма да ти се невиди и скръндзата! Състезател щял да ми става! DH-ър щял да ми става! Тва да не ти е...? Хващай си балканчето и се махай, като нямаш пари, аман от такива като тебе!

Е*ах му. :(

Само за протокола, аз съм изпуснала вече 2 сезона каране за да се сдобия с колелото, което имам в момента. И да си кажа честно - нито е най-доброто, нито е мое изцяло. Добре, че са Велосити, та да се ходи по състезания и да се кара от време на време.
Ама това съм само аз, другите сигурно отиват в магазина и изтърсват няколко бона от единия ръкав.

Сори, дори да разбирам защо на Чепеларе са били лошо планирани нещата и защо на Боровец сега им се налага да работят на 2-ни обороти, не може да коментирате по този начин за хората, които ви развиват спорта. Защото той се движи от тези, които имат желание, а не тези, които имат пари.
Като сложите една такса, непосилна за нашата България, като надойдат "хората с колелата", а не "хората с уменията", планинското колоездене ще отиде там, от където е дошло.

Аз това не го искам, а вие?
Flow like water down the hill.

http://keekie.me/
Аватар
kikon
 
Мнения: 1706
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 3:54 pm
Местоположение: София

Re: Национален шампионат

Мнениеот Borovets Bike Park » Чет Юли 14, 2011 11:19 am

http://borovetsbikepark.com/bg/events/e ... 11-32.html ---> Ето имената на всички успешно регистрирани до този момент. Списъка ще се обновява ежедневно. :deal:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Borovets Mountain Bike Park
www.borovetsbikepark.com
[email protected]
Аватар
Borovets Bike Park
 
Мнения: 86
Рейтинг: 1435
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 11:44 am
Местоположение: Borovets

Re: Национален шампионат

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Чет Юли 14, 2011 11:36 am

Евче, коментираш таксата за спускане?
Не виждам какъв е проблема да платиш 50 лв за 3 дни каране.... при 20 лв еднодневна карта?
Лифта позволява да направиш 10+ спускания в дните на състезание....

От друга страна в Сопот таксата беше 40 лв, а лифта позволява максимум 4-5-6 спускания/ден...
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Re: Национален шампионат

Мнениеот batpeci10f » Чет Юли 14, 2011 11:46 am

Кикон ЕВАЛА за поста ти по-горе.Ако те познавах имаш 1 каса бира :beer:
batpeci10f
 
Мнения: 144
Рейтинг: 1305
Регистриран на: Сря Ное 01, 2006 10:22 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Национален шампионат

Мнениеот DTD » Чет Юли 14, 2011 1:08 pm

Защо на списъка със записалите се пише, че категорията junior е 15-18 години, като трябваше да е 15-16 и втора такава 17-18 до колкото знам. Поне при ХС-то е така по-надолу в списъка.
Човешката глупост е безкрайна.
DTD
 
Мнения: 1312
Рейтинг: 1793
Регистриран на: Пет Мар 06, 2009 10:43 am
Местоположение: гр.Шумен

Re: Национален шампионат

Мнениеот Borovets Bike Park » Чет Юли 14, 2011 1:15 pm

DTD написа:Защо на списъка със записалите се пише, че категорията junior е 15-18 години, като трябваше да е 15-16 и втора такава 17-18 до колкото знам. Поне при ХС-то е така по-надолу в списъка.


При DH Категориите са - Junior 15-18, Man 19+, Hardtail 15+ и Women 15+
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Borovets Mountain Bike Park
www.borovetsbikepark.com
[email protected]
Аватар
Borovets Bike Park
 
Мнения: 86
Рейтинг: 1435
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 11:44 am
Местоположение: Borovets

Re: Национален шампионат

Мнениеот tondi » Чет Юли 14, 2011 1:41 pm

Хамстере , прочети внимателно програмата. Искат се 50 лв. за събота и неделя. Ако бяха добавили и петък нямаше да има проблем.
tondi
 
Мнения: 337
Рейтинг: 1194
Регистриран на: Нед Мар 16, 2008 10:00 pm
Местоположение: София

Re: Национален шампионат

Мнениеот did » Чет Юли 14, 2011 1:44 pm

n3k01 написа:did мисля че целта беше просто да се картотекират колкото се може повече хора.Ако така и така ще ходиш на състезание, защо пък да не участваш в UCI, особенно за хора като мене които си карат само за кефа няма никакво значение

Бла Бла бла бла... дайте по 10 лева, станете членове на клубове, на които не сте членове, бла бла бла...

Истинското име на това, което се случи е "лъжа".
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Национален шампионат

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Чет Юли 14, 2011 2:23 pm

tondi написа:Хамстере , прочети внимателно програмата. Искат се 50 лв. за събота и неделя. Ако бяха добавили и петък нямаше да има проблем.


Ми пак са добре парите...
Ако не участваш на състезание - просто карай 2 дни и плати 40....

Наясно ли сте колко разходи по състезанието има освен лифт и награден фонд?
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Re: Национален шампионат

Мнениеот nedicha1 » Чет Юли 14, 2011 5:07 pm

като не можете да се справите със всичко не се захващаите ! и като не знаете как се организира ХС малко попрочетете и се ограмотете с правилника - възрастови групи също така НАЦИОНАЛЕН ШАМПИОНАТ - позволено е участието само на български граждани ! не да баде отворен както е споменато по горе
Аватар
nedicha1
 
Мнения: 51
Рейтинг: 1128
Регистриран на: Сря Май 13, 2009 7:36 am
Местоположение: Varna

Re: Национален шампионат

Мнениеот TheAnimal » Чет Юли 14, 2011 5:23 pm

Добре де @ nedicha1 ти не разбра ли, че Боро спорт нямат вина в случая. Виновни са други, които не са си свършили работата на време и в последният момент натрисът организирането на състезание на Боро спорт. Явно нямаш идея как се организира мероприятие.
@Хамстер, и ти не си прав сине :D
50 лв са много пари, като не се включва безплатен лифт за петък. Реално само събота използваш лифта безплатно, защото неделя са квалификации и финал.
Но пък от друга гледна точка, Боро спорт могат да пуснат картите в петък на 50 %. По този начин и хотела ще им се напълни от петък и лифта пак ще е на печалба.
Все пак с едно намаление на картата ще е едно компромисно решение.
"Всеки знае, че една жена е твърде силна за един мъж."
TheAnimal
 
Мнения: 3204
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:38 am
Местоположение: Зверино

Re: Национален шампионат

Мнениеот PtD » Чет Юли 14, 2011 5:25 pm

nedicha1 написа:като не можете да се справите със всичко не се захващаите ! и като не знаете как се организира ХС малко попрочетете и се ограмотете с правилника - възрастови групи също така НАЦИОНАЛЕН ШАМПИОНАТ - позволено е участието само на български граждани ! не да баде отворен както е споменато по горе


Като не знаеш да пишеш правилно, по-добре недей да пишеш. Още едно такова мнение и минаваш за известно време в read-only. Не сме длъжни да си вадим очите с твоя кривопис. За агресивното отношение няма и да споменавам. :(!:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Национален шампионат

Мнениеот nedicha1 » Чет Юли 14, 2011 5:30 pm

хахахахаха ем като са им го натресли и не могат да се справят да не се захваща, знам как се организира мероприятие

пак тоя PTD да не се прай на луд и не разбрал какво пиша и казвам
Аватар
nedicha1
 
Мнения: 51
Рейтинг: 1128
Регистриран на: Сря Май 13, 2009 7:36 am
Местоположение: Varna

Re: Национален шампионат

Мнениеот Alpina » Чет Юли 14, 2011 7:41 pm

Сигурни сме че знаеш :D :agree:
80% от населението ни отбира от всичко и вероятно почти всички знаят как се организира състезание :beer:
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Национален шампионат

Мнениеот daangel » Чет Юли 14, 2011 7:59 pm

nedicha1 написа:хахахахаха ем като са им го натресли и не могат да се справят да не се захваща, знам как се организира мероприятие

пак тоя PTD да не се прай на луд и не разбрал какво пиша и казвам


Не ти знам ни името, ни професията, ама едва ли си организирал нещо повече от това да копаеш дупка за тоалетна... А освен това - постарай се - завърши 3-ти клас - моля те...
И още нещо - виждам, че на село имаш интернет, но май нямаш училище...

Айде, бягай да ринеш сламата....

Ако иска модератора да ме банне, забрани или убие - все ми е тая...
Неграмотни чалгаджийчета не трябва да имат право на глас - расистко, но от сърце... :D
daangel
 
Мнения: 69
Рейтинг: 1430
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 11:16 am

Re: Национален шампионат

Мнениеот TeDo_BaPHa » Чет Юли 14, 2011 9:33 pm

Колкото до тези, които споменаха, че за Национален Шампионат не се заплащат такси- Така е. Също така на национален шампионат награди НЯМА, има МЕДАЛИ. Колкото до таксата, или по-точно липсата й, това би било възможно ЕДИНСТВЕНО при условие, че имаме здраво стъпила на краката си федерация/колоездачен съюз по планинско колоездене. Към същата трябва да навлизат средства-това става като целогодишно част от таксите за състезания отиват към нея. Въпросът е, че нито имаме изградена федерация, нито каквато и да е връзка между състезанията. Идеята на целогодишното събиране на пари е в последствие да има вече паричен фонд за организиране на мероприятие от клас Национален шампионат. Като в същото време нужните парични средства за организирането се добиват и чрез спонсорство. Може би ще се запитате какво ще се прави ако някой реши да дойде само за Националния шампионат без да е ходил на нито едно състезание преди това, тоест без да е внасял каквито и да е средства- има решение. Според мен изискване като например присъствие на минимум 70% от състезанията през година би било достатъчно. Лично аз съм готов и съгласен да има и годишен членски внос, който допълнително да спомага за набиране на средства за Националния. Всичко изброено лично на мен ми звучи доста ..утопично. Въпреки това, се надявам някой ден поне част от това да се превърне в реалност. Излизат много възможни въпроси и проблеми, но при едно ясно управление от съзнателни и честни хора, проблемите биха могли да се намалят до минимум... аз спирам да мечтая и да флуудвам в и без това вече достатъчно нааканата(от части от мен)тема...
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна

Re: Национален шампионат

Мнениеот k0cTaHeB » Чет Юли 14, 2011 10:01 pm

Направо съжалявам, че пуснах темата... :boggled:
Изображение Интереса клати феса.
http://www.gravitamin.com http://chetaplusplus.com/
Аватар
k0cTaHeB
 
Мнения: 919
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 3:37 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Национален шампионат

Мнениеот airborneone » Пет Юли 15, 2011 12:50 pm

@TeDo_BaPHa,
Аз на МАРФИ & Сие пари ДИРЕКТНО ще дам през ТРУПА МУ.
Ти щом искаш да спонсорираш лекетата от старата гвардия като него - заповядай!


k0cTaHeB написа:Направо съжалявам, че пуснах темата... :boggled:

+1
Аватар
airborneone
 
Мнения: 3687
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Нед Авг 07, 2005 7:26 pm
Местоположение: София

Re: Национален шампионат

Мнениеот arney » Пет Юли 15, 2011 7:42 pm

EccentricMOTION написа:Приятелски съвет - погрижете се този път маршалите да са възрастни, разумни, мислещи хора, интересуващи се от спорта НИ.

Подкрепям мнението, че таксата за участие е напълно разумна - карате/ме машини за по няколко хиляди лева, за двата дни ще съсипем гуми за пъти повече от таксата....Това е състезание, карането в парка е безплатно.

Успех на организаторите! Безаварийно на момчетата които ще карат! Аз този път ще потропвам кротко с гипса около трасето :beer:

Ние от Ботевград нямаме пари за това състезание (ремонти , море и т.н.) ,но може да измислим нещо да бъдем маршали. Гарантирам че няма да има изцепки като на предното състезание. Така хем ще гледаме , хем ще помагаме на тези които се спускат , хем ще изкараме някой лев. :agree:
Аватар
arney
 
Мнения: 341
Рейтинг: 1162
Регистриран на: Съб Май 23, 2009 9:11 am
Местоположение: Ботевград

Re: Национален шампионат

Мнениеот Borovets Bike Park » Пет Юли 15, 2011 9:55 pm

arney написа:
EccentricMOTION написа:Приятелски съвет - погрижете се този път маршалите да са възрастни, разумни, мислещи хора, интересуващи се от спорта НИ.

Подкрепям мнението, че таксата за участие е напълно разумна - карате/ме машини за по няколко хиляди лева, за двата дни ще съсипем гуми за пъти повече от таксата....Това е състезание, карането в парка е безплатно.

Успех на организаторите! Безаварийно на момчетата които ще карат! Аз този път ще потропвам кротко с гипса около трасето :beer:

Ние от Ботевград нямаме пари за това състезание (ремонти , море и т.н.) ,но може да измислим нещо да бъдем маршали. Гарантирам че няма да има изцепки като на предното състезание. Така хем ще гледаме , хем ще помагаме на тези които се спускат , хем ще изкараме някой лев. :agree:


Имаш лично съобщение :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Borovets Mountain Bike Park
www.borovetsbikepark.com
[email protected]
Аватар
Borovets Bike Park
 
Мнения: 86
Рейтинг: 1435
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 11:44 am
Местоположение: Borovets

Re: Национален шампионат

Мнениеот Borovets Bike Park » Пет Юли 15, 2011 9:57 pm

Ето обещаната информация за XC категорията - http://www.borovetsbikepark.com/bg/even ... ri-33.html :)
Ако имате още въпроси можете да ни пишете на [email protected]

Очаквайте утре и видео от трасето.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Borovets Mountain Bike Park
www.borovetsbikepark.com
[email protected]
Аватар
Borovets Bike Park
 
Мнения: 86
Рейтинг: 1435
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 11:44 am
Местоположение: Borovets

ПредишнаСледваща

Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта