The Road to Nowhere 6

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: The Road to Nowhere 6

Мнениеот ride_the_mountain » Чет Юли 24, 2014 7:06 pm

Ако някой има място до Банско и иска да си делнем бензинец да ми се обади: 0898481755 :agree:
ride_the_mountain
 
Мнения: 116
Рейтинг: 1445
Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 2:40 pm

Re: The Road to Nowhere 6

Мнениеот Анатоли » Пет Юли 25, 2014 6:55 am

В колко часа е старта в Събота 26.07,и мога ли да се регистрирам сутринта преди него.
Анатоли
 
Мнения: 16
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Ное 01, 2013 11:49 am

Re: The Road to Nowhere 6

Мнениеот kotseto » Пет Юли 25, 2014 7:46 am

Анатоли написа:В колко часа е старта в Събота 26.07,и мога ли да се регистрирам сутринта преди него.


James писа на предишната страница къде е старта и че можеш да се реистрираш преди 8:30 часа там на място в събота:

theroadtonowhere написа:Yes you can register at the start if you get there before 08:30.

The start is here https://mapsengine.google.com/map/edit? ... zPcAu6TCoE
kotseto
 
Мнения: 112
Рейтинг: 1380
Регистриран на: Чет Окт 29, 2009 2:17 pm

Re: The Road to Nowhere 6

Мнениеот the road to nowhere » Пет Юли 25, 2014 8:47 am

Thanks for the words of support guys. All that matters for me is that everyone has a fun and safe weekend in our beautiful Pirin Mountains.

I don't think I have been this excited about a rally before. The routes are great fun, challenging at times, fast, beautiful, technical in places easy in other places and every time I go out on them I come back with a big smile!

We have had a couple of dry days now, so the trails are riding dryer than the last few weeks which should make the climbs easier and the descents faster!

Categories, as ever I will be sticking to the UCI system of :-

MY Mens Youth, for men 16 years and under.
MJ Mens Junior, for men of 17 or 18 years.
MU23 Mens Under 23, for men under 23 years,
ME23+ Mens Elite for men over 23 and anyone who elects to be in this category
MM Mens Masters, for men of 30 years and more
MV Mens Veterans, for ment 40 years and more
W Women, for women of all ages

Prizes:- This year we have a small prize fund but enough for there to be Prizes for

-1st, 2nd and 3rd place in the Mens Elite
-1st, 2nd and 3rd place in the Womes

There will also be special prizes for:-

-Super veterans ( Men over 55 years of age)
-Special categories to be announced on the Sunday
-Tombola for all finishers
-Medals for all finishers
the road to nowhere
 
Мнения: 44
Рейтинг: 1340
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 4:46 pm

Re: The Road to Nowhere 6

Мнениеот the road to nowhere » Пон Юли 28, 2014 9:07 am

Thanks for an amazing weekend! I had a great time! Our largest rally yet and a huge amount of support. A special thank you must go out to the volunteers. Over 40 people helped to make this rally happen PCC Bansko, Razlog and Dobrinistay. NP Pirin, ad many British tourists and residents. Especially I would like to thank George Yopev from Bansko Ski Mania for his tireless support and efforts. Andy Balevski for all his efforts on the trail marking and John Sutton for always being there when needed!


Results can be found here:-

http://bansko-mtb.com/en/2014/07/results-for-2014/
the road to nowhere
 
Мнения: 44
Рейтинг: 1340
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 4:46 pm

Re: The Road to Nowhere 6

Мнениеот ivanhoe » Пон Юли 28, 2014 9:45 am

Младежа, който ми услужи с вътрешна гума на 2-рия километър първия ден нека ми пише на лично или да ме намери във Facebook - https://www.facebook.com/Ivanhoe.Pavlov. Мисля, че се казва Васил Ташев (ако някой тук го познава, нека му предаде)
Освен гумата, ще се компенсирам и с разни ниско (или високо) алкохолни напитки!
ivanhoe
 
Мнения: 12
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Сря Яну 15, 2014 10:07 am

Re: The Road to Nowhere 6

Мнениеот vasio » Вто Юли 29, 2014 9:03 am

Здрасти Ванка,
ето ме и мен, сега ще ти драсна в FB
vasio
 
Мнения: 19
Рейтинг: 1218
Регистриран на: Вто Мар 04, 2008 3:12 pm

Re: The Road to Nowhere 6

Мнениеот s1m3on » Вто Юли 29, 2014 10:04 am

Състезанието беше супер. Тази година съм страшно доволен от карането си и от всичко останало!
Догодина по добре представяне, по подготвени и отново на Път на никъде във БАнско :beer: :beer: :peace:
Аватар
s1m3on
 
Мнения: 539
Рейтинг: 1437
Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 5:05 pm
Местоположение: Blagoevgrad CiTy

Re: The Road to Nowhere 6

Мнениеот Анелия » Сря Юли 30, 2014 7:31 am

Thanks to all the people involved in these two days of fun riding! I had a great time on the trails with the magnificent views of the mountains. I am glad that you change the routes and every year bring some diversity.
Best regards and see you in Matenitza :wavey:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: The Road to Nowhere 6

Мнениеот galin_krastev » Пет Авг 01, 2014 10:26 pm

За първи път стъпвам в този край от когато съществувам. Състезание като състезание, има организация и участници. Многото участници ме накараха да се напъна повече и да покажа какво мога с велосипеда си. На много от хората им се струва че твърдата вилка трябва да се изхвърли, но аз така си карам. Забелязах на Витоша и в Румъния, че едни от най-добрите състезатели карат с твърди вилки. Състезанието за мен в първият ден се размина със една спукана гума, но беше достатъчно на това бързо трасе да изостана около 7-8мин., а бях между първите. Вторият ден за мен беше малко по притеснителен, базирайки по-голямата отрицателна денивилация. Организатора показа с какъв велосипед е минал трасето и това ме успокои. След това състезание вече натрупах опит с каманака и преодоляването на скални участъци. Всичко премина добре и този път неможах да се изгубя базирайки предните ми състезания, а това говори добре за маркировката и маршалите по трасето че са си били на мястото.
SIngle Speed 8кг
whell: 26"
gear: 32x18
tyres: Geax AKA Pluma 1.8
Аватар
galin_krastev
 
Мнения: 209
Рейтинг: 1538
Регистриран на: Съб Май 19, 2012 8:04 pm
Местоположение: Шумен

Предишна

Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта