Велорали "Черни връх" 2010

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот stilo » Пон Окт 04, 2010 9:06 am

Ако първите 2 км си ги катерил с 6 км/ч, последните 2 си ги прелетял с 66!
Значи стрелките трябваше да са 10-кратно по-големи, а на изхода от гората (големия квадратен паркинг) стрелка за към финала просто липсваше.
Там врътнах едно бонус-кръгче, огледах всички стени, асфалти и дървета, ударих 3 псувни и поех по спомен че имаше нещо "нанадолно-нанагорно".
Аватар
stilo
 
Мнения: 545
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 8:40 am
Местоположение: on the road

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот airborneone » Пон Окт 04, 2010 9:23 am

vlassadar написа: Така излиза че Ники съвсем заслужено е спускач №1 :clap: :peace:

Не сме го засичали с точност за съжаление.
А и на "Спускането" си има и доста ХЦ елементи, няма да се учудя ако е така.
Само ще кажа, че всички зад нашето класиране са сбъркали дисциплината/спорта :beer:
Планинско колоездене НЕ Е да буташ колелото нагоре, за да го буташ след това надолу.
Имаше хора, които нямаха грам техника нито на катерене, нито на спускане :wavey:
Аватар
airborneone
 
Мнения: 3687
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Нед Авг 07, 2005 7:26 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот stilo » Пон Окт 04, 2010 9:36 am

airborneone написа:...Планинско колоездене НЕ Е да буташ колелото нагоре, за да го буташ след това надолу...

След като има "планина" и "колело" значи требе да е "планинско колоездене", но в конкретния случай бутането и носенето идват в повечко :eyebrow:
Може да се подбере маршрут, който да е 95%+ караем, независимо от дистанцията.
В такъм случай аз съм ЗА :deal:
Аватар
stilo
 
Мнения: 545
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 8:40 am
Местоположение: on the road

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Пон Окт 04, 2010 9:37 am

хм...
:bigeyes:
Напълно възможно! Догодина ще засичам с велокомпютър... :)
Таралянкащ се телефон в джоба не е оферта!
Но някак си ме съмнява 1ч. до МОмина скала...

Както и да е!
Евала, НИКИИИИИИ!!!!!!!!!
:hbang2: :hbang2: :beer: :beer: :beer: :beer:

п.с. Тоше... ние бутахме.. :)
Има хора, които не са въртяли само до плато...
А тези зад нас... бяха или закъсали или айляците, за които писа outfaced...
Догодина си слагаш един QR на седалката и по-свестни предавки!!!!
Последна промяна HepBeH_XaMcTep на Пон Окт 04, 2010 10:25 am, променена общо 2 пъти
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот kvelikov » Пон Окт 04, 2010 9:39 am

airborneone написа:Планинско колоездене НЕ Е да буташ колелото нагоре, за да го буташ след това надолу.
Имаше хора, които нямаха грам техника нито на катерене, нито на спускане :wavey:


:agree:
Споко, това се учи!
Когато караш за време, избираш най-правилната стратегия, а при ЧВ в някои участъци по-изгодно е да се бута.
Немалка част от феновете по-бързо бягат с байка надолу през камънаците, отколкото да ги спуснат технично.
Не е срамно - миналата година и аз бях в отбора на DH-скороходците... :D
Важното е, че това те стимулира да се учиш.
:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот Sartor » Пон Окт 04, 2010 9:44 am

На снимките от сайта защо ми се струва, че липсват част от хората... Виждам, че мен ме няма например, както и колежката Мира... А не е да не правиха снимки на върха. :magnify:

Също така си спомням, че по трасето се правеха снимки, малко след първия чай и вафли - предполагам на репортери, та те ще "споделят" ли материяла си?
Последна промяна Sartor на Пон Окт 04, 2010 9:50 am, променена общо 2 пъти
Аватар
Sartor
 
Мнения: 1548
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Чет Фев 25, 2010 5:30 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот outfaced » Пон Окт 04, 2010 9:48 am

Хамстеров, големи сте ентусиасти вие :) ... с бутане за колко време бяхте горе ... че ми е интересно просто :)
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот Sartor » Пон Окт 04, 2010 9:49 am

outfaced написа:Хамстеров, големи сте ентусиасти вие :) ... с бутане за колко време бяхте горе ... че ми е интересно просто :)


Спомням си малко след мен пристигнаха - около 14:30 часа... а резултати: http://velorali.com/rezultati.html :wavey:
Последна промяна Sartor на Пон Окт 04, 2010 10:03 am, променена общо 1 път
Аватар
Sartor
 
Мнения: 1548
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Чет Фев 25, 2010 5:30 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Пон Окт 04, 2010 9:57 am

outfaced написа:Хамстеров, големи сте ентусиасти вие :) ... с бутане за колко време бяхте горе ... че ми е интересно просто :)


В контролното време
Мисля, че с подходящи по-малък венец отпред да се качи за под 4ч. :)
п.с.
Къде се изгубиха спиците? Повечето финишираха доста след нас.... а не сме ги задминавали!


@Мирче
В класирането Натали е отбелязана като "отбор"....
Явно за това не е на 3-то място
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот outfaced » Пон Окт 04, 2010 10:36 am

aaa, ние се заиграхме по едни "шоркъти" ... дет не са много шорт, ама са много фън :)
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот airborneone » Пон Окт 04, 2010 10:55 am

:offtopic:
outfaced написа:aaa, ние се заиграхме по едни "шоркъти" ... дет не са много шорт, ама са много фън :)

Ти вземи ела догодина на малко по-арно време да видиш какво значи яки шорткъти, особенно от черни надолу....
Дотогава, с хамстера май ще дойдеме да врътнем някое и друго тепе, като не става за каране тук :beer:
Аватар
airborneone
 
Мнения: 3687
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Нед Авг 07, 2005 7:26 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот Tyno » Пон Окт 04, 2010 12:49 pm

За пръв път Спускам DH и чак не повярвах, че съм 9-ти... Много съм запален незнам как е това трасе, но на мен ми беше доста хард и имах няколко момента спиращи дъха... Вече съм крайно зарибен към DH. : )))) :D :agree:
Изображение
Изображение
Аватар
Tyno
 
Мнения: 213
Рейтинг: 1300
Регистриран на: Съб Юни 05, 2010 9:31 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот Asen6o » Пон Окт 04, 2010 1:26 pm

Мен ме няма в цялата схема. :)
Може би, защото трябваше да си предам номера?
Просто разбрах, че може и да го запазя.
Аватар
Asen6o
 
Мнения: 726
Рейтинг: 1407
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2008 1:18 am
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот ivan_radev1 » Пон Окт 04, 2010 1:30 pm

Asen6o написа:Мен ме няма в цялата схема. :)
Може би, защото трябваше да си предам номера?
Просто разбрах, че може и да го запазя.



Май не си единствен. Струва ми се, че и други хора ги няма. Например, пристигналата трета при жените, която така и не се качи на стълбичката.

Не е от номера и аз си го запазих, но съм в класирането.

Да не би да не сте вдигали достатъчно високо ръка преди старта? :dontknow:
Аватар
ivan_radev1
 
Мнения: 346
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 17, 2009 10:10 pm

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот slavei » Пон Окт 04, 2010 1:42 pm

Asen6o написа:Мен ме няма в цялата схема. :)
Може би, защото трябваше да си предам номера?
Просто разбрах, че може и да го запазя.


По-скоро са те пропуснали или е станала грешка при публикуване на резултатите.

Мен не ме видяха, когато финиширах и ако не бях попитал за колко време съм минал по маршрута, нямаше да ме има в класирането. Отделно има грешки в моите времена. Най вероятно и при други хора има грешки.
http://moitePlanini.com - Пътеписи, новини, легенди
slavei
 
Мнения: 39
Рейтинг: 1350
Регистриран на: Пон Юли 14, 2008 3:51 pm

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот kvelikov » Пон Окт 04, 2010 2:53 pm

Tyno написа:За пръв път Спускам DH и чак не повярвах, че съм 9-ти... Много съм запален незнам как е това трасе, но на мен ми беше доста хард и имах няколко момента спиращи дъха... Вече съм крайно зарибен към DH. : )))) :D :agree:


Съжалявам, ако това ще те разстрои, но спускането от ЧВ не е DH... :dontknow:
Технични участъци, падове, камънак - едно по-агресивно XC.

DH е това... :D
Ако се разпознаеш някъде, значи в събота си карал DH!
:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот Harka » Пон Окт 04, 2010 3:33 pm

@kvelikov:

Съжалявам, но това от клипчето е точно толкова далече от DH-a, колкото и спускането от Черни връх (за цялото спускане говоря).
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот Tyno » Пон Окт 04, 2010 7:51 pm

Ми и на мен ЧВ повече ми клони към DH, но щом казвате XC е. За това ли повечето с XC не смяха да се пуснат....?? А останалите направиха 2 часа спускане....
Изображение
Изображение
Аватар
Tyno
 
Мнения: 213
Рейтинг: 1300
Регистриран на: Съб Юни 05, 2010 9:31 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот Sartor » Пон Окт 04, 2010 8:12 pm

Tyno написа:Ми и на мен ЧВ повече ми клони към DH, но щом казвате XC е. За това ли повечето с XC не смяха да се пуснат....?? А останалите направиха 2 часа спускане....


Камъните там се газят - всичко е до техника и колко си смел. Аз например не съм особено смел и нямам добра техника, та за това обърсах пътеката подобаващо няколко пъти, въпреки доброто колело което имам, но покрай мен профучаваха хора, чийто колела не са толкова добри, но просто имат добре изградена техника на каране. БРАВО на тях! :clap:

Единственото място, където може да се носи/бута - са стълбите над х.Кумата, но дори и там аз успях да мина на някои от местата и покрай линиите изорани от нечий 2.5" гуми :P
Аватар
Sartor
 
Мнения: 1548
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Чет Фев 25, 2010 5:30 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот Antediluvian » Пон Окт 04, 2010 8:13 pm

Tyno написа:Ми и на мен ЧВ повече ми клони към DH, но щом казвате XC е. За това ли повечето с XC не смяха да се пуснат....?? А останалите направиха 2 часа спускане....


Защо мислиш така ?
Като гледам класирането не забелязвам "повечето" ХС да не са смяли да се пуснат, а по-скоро виждам че половината са ПОД 2ч време.
Даже имаше хора, които с ТВЪРДА ВИЛКА /всяка година има по няколко такива/ спускаха не особено по-бавно от топ спускачите. Свалям шапка на тези нечовеци...

Вярно е, че има някои участъци, които са много технични и трудни и може би могат да бъдат преработени в трасе за DH, но това НЕ значи, че е DH... ако за теб е DH, то сигурен ли си, че знаеш тоя стил какво представлява ?

Иначе ако те кефи тоя тип спускане, мисля че ХС трасето в Сопот, също ще те изкефи :)
"Never underestimate the power of stupid things in large numbers!"
Аватар
Antediluvian
 
Мнения: 408
Рейтинг: 1761
Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 2:54 am
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот eMcKu » Пон Окт 04, 2010 8:19 pm

Antediluvian написа:
Tyno написа:Ми и на мен ЧВ повече ми клони към DH, но щом казвате XC е. За това ли повечето с XC не смяха да се пуснат....?? А останалите направиха 2 часа спускане....


Защо мислиш така ?
Като гледам класирането не забелязвам "повечето" ХС да не са смяли да се пуснат, а по-скоро виждам че половината са ПОД 2ч време.
Даже имаше хора, които с ТВЪРДА ВИЛКА /всяка година има по няколко такива/ спускаха не особено по-бавно от топ спускачите. Свалям шапка на тези нечовеци...

Вярно е, че има някои участъци, които са много технични и трудни и може би могат да бъдат преработени в трасе за DH, но това НЕ значи, че е DH... ако за теб е DH, то сигурен ли си, че знаеш тоя стил какво представлява ?

Иначе ако те кефи тоя тип спускане, мисля че ХС трасето в Сопот, също ще те изкефи :)

Страшно трасе ! За първи път го карах, но въпреки, че се "кълнях", че повече няма да карам ЧВ, догодина ще се тичаааааааааааааааа :eek3: :P
http://www.youtube.com/watch?v=5D56ZAvc ... re=related - Поздрав :bowdown:
www.dromride.com
Аватар
eMcKu
 
Мнения: 1873
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 26, 2007 9:03 am
Местоположение: България

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот Pr3d4t0R » Пон Окт 04, 2010 8:23 pm

Вижте времето на Фоьдр за спускане - час и пет минути => ~20 км/ч средна скорост. Страхотно каране, имайки предвид възрастта му и 100 мм вилка : - )
Аватар
Pr3d4t0R
 
Мнения: 3985
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 10:07 am

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот eMcKu » Пон Окт 04, 2010 8:53 pm

Pr3d4t0R написа:Вижте времето на Фоьдр за спускане - час и пет минути => ~20 км/ч средна скорост. Страхотно каране, имайки предвид възрастта му и 100 мм вилка : - )

Не всичко е каране при него. Малко техно, хаус и бърза крачка. В този ред на мисли, ще загатна за едно състезание, което предвиждаме от доста време насам, което ще промени ситуацията около обикновените XC-та, но за това след няколко месеца, до тогава Живи и Здрави ! :)
www.dromride.com
Аватар
eMcKu
 
Мнения: 1873
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 26, 2007 9:03 am
Местоположение: България

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот Tyno » Пон Окт 04, 2010 9:09 pm

Бях с колело за 200 лв.... Можеби кормилото и лапата струват повече от самото колело.... Е верно и с 2.5 гуми.. Определено терена, който ми спря дъха и от който изгубих контрол заради 40+км не беше никак XC.... Добре, че все пак се разминах без пребивания...
Изображение
Изображение
Аватар
Tyno
 
Мнения: 213
Рейтинг: 1300
Регистриран на: Съб Юни 05, 2010 9:31 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот kvelikov » Пон Окт 04, 2010 9:29 pm

Много е лесно да се коригират нещата, но миналата година бях новобранец и не посмях да давам акъл.
Не, че сега съм байкър от класа, а и не вярвам Драго да го въведе, но ако се сложат наказателни секунди за хората, които
скороходстват на техничните участъци, картинката ще е много по-различна!!!
Как ще се научат хората да спускат по хард ХС-трасе от типа на ЧВ, ако виждат, че се бонифицира подтичкването с колело на гръб... :dontknow:

:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот hlebarka » Пон Окт 04, 2010 9:46 pm

kvelikov написа:Много е лесно да се коригират нещата, но миналата година бях новобранец и не посмях да давам акъл.
Не, че сега съм байкър от класа, а и не вярвам Драго да го въведе, но ако се сложат наказателни секунди за хората, които
скороходстват на техничните участъци, картинката ще е много по-различна!!!
Как ще се научат хората да спускат по хард ХС-трасе от типа на ЧВ, ако виждат, че се бонифицира подтичкването с колело на гръб... :dontknow:

:beer:


Въведено е - в състезанията по trials. А отношението ви към част от участниците напомня на обичайното отношение към туристите по Витоша.
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот nicky bike » Пон Окт 04, 2010 10:02 pm

Antediluvian написа:... Иначе ако те кефи тоя тип спускане, мисля че ХС трасето в Сопот, също ще те изкефи :)

Трасето го карам за трети път и още от първяия ми хареса (бях с твърдо колело) тогава, както и сега пак носих с мен фотоапарат.
Снимките от 2008 и от 2007.
Не смятам ,че трасето е ДХ (поне аз такива не харесвам) има камъни, корени, пътека почи през цялото спускане. Относно вилката мога да кажа само ,че който може ... го може. Поразрових се от времената за спускане от предни години и установявам ,че само Боби Бомбата е успявал да го спусне за 50 мин. не пропускайте и факта,че има и доста въртене, ;) а и познаването на маршрута е също не малък фактор за бързо спускане.
Sartor написа:...Камъните там се газят - всичко е до техника и колко си смел...

Тук много добре си го казал. :beer: Аз от върха до финала съм карал навсякъде единсвеното място (без инцидентите), което пренесах беше на морените големия камък. Изклучвам и местата където се обърквах от непознаване на маршрута.
Първото такова място беше още горе преди ски пистата имаше някаква вадичка по пътеката където линията беше отляво, а аз минах през камъка и предната ми капла потъна до диска ... и аз както се сещате през колелото. Второто място бе преди хижата стъпалата - в бързината не избрах правилната линия и спуснах двата реда стъпала, после си пуснах колелцето в улея и го минах ама... пак слязох. Надолу (преди морените хижата) не уцелих пак пътеката и пребутах няколко метра. по надолу в гората имаше ляв завой който пропуснах ,но туристи ми казаха на къде е моята посока (стрелчица на камъче) за което им благодарих и продължих. После някъде покрай копитото настигнах двама колеги и в стремежа си да ги изпреваря паднах пред група туристи. :crap: Не лошо, нооо.... :D Преди Хасвалта насигнах две или три момчета които бяха доста по бавни, но .... не мога да има кажа "махай се" просто ги спреварих на асвалта чак едва успях да влеза в пътеката. :D и най накрая търсейки финала по паветата пресякох една асфалтова улица и само колите долу, които видях ме накараха да се поогледам и завия наляво, а финиширам отдолу. Всичко свършва добре, когато няма инциденти. ;)

Това е моя разказ. За изкачването няма да говоря вече пуснах снимки. :popcorn:
Умния човек не говори много, а действа, простия ... само пише, когато няма какво друго да направи!
Аватар
nicky bike
 
Мнения: 959
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 20, 2006 8:49 pm
Местоположение: Bulgaria Габрово

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот Alpina » Пон Окт 04, 2010 10:06 pm

Tyno написа:Ми и на мен ЧВ повече ми клони към DH, но щом казвате XC е. За това ли повечето с XC не смяха да се пуснат....?? А останалите направиха 2 часа спускане....

Их... все едно си чета мислите преди 5 години... :D
Същата ситуация - еФтино колело - лапа, кормило, 2.5 предна и 2.35 задна по-скъпи от цялото в началото едва ли не... след първото по-сериозно слизане от Витоша...

Нищо, ще покараш още, ще натрупаш умения, впечатления и повечко техника... пожелавам ти да се сдобиеш с много по-хубаво колело... ще видиш много трасета... ама не се изкагай повече, да не те е срам от постовете си след време :beer:
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот Tyno » Пон Окт 04, 2010 10:39 pm

Откъде си сигурен, че нямам хубаво колело? Нека да се смея! До тук само 1 2 - ма казаха смислени мнения за това и спирам да пиша.... Имам желание да повторя идващата събота събитието ей така за спорта... Ако има желаещи да идват и там ще си говорим кое е XC и кое DH тук не му е мястото.

П.С. Като спускам за пръв път по хард, да не би да се качвам за първи път на колело....
Изображение
Изображение
Аватар
Tyno
 
Мнения: 213
Рейтинг: 1300
Регистриран на: Съб Юни 05, 2010 9:31 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот Alpina » Пон Окт 04, 2010 11:11 pm

Tyno написа:...До тук само 1 2 - ма казаха смислени мнения за това и спирам да пиша...

Ти май във всички теми си така :D
Но е нормално, след като си направил едно малко по-сериозно спускане и вече си пълен капацитет в определянето на стиловете :beer:
Tyno написа:П.С. Като спускам за пръв път по хард, да не би да се качвам за първи път на колело....

Далеч съм от тази мисъл, но определено звучиш като човек, който за първи път е карал в планина :nuts:
Tyno написа:Бях с колело за 200 лв.... Можеби кормилото и лапата струват повече от самото колело.... Е верно и с 2.5 гуми...

Как съм се заблудил за колелото ти - прощавай!!!
Ти си с червена HT2-ка, с GILA ли?
Ако е 200лв, веднага ти броя 250!!! Не знаех, че вървят по толкова... а ми трябва второ колело... червеничко ще е идеално... :peace:
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

ПредишнаСледваща

Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта