Откраднати велосипеди!

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот bovidar_m » Вто Мар 25, 2014 11:49 am

Kris Kostova написа:Здравейте,
на 22 март ми откраднаха колелото: RAM AV08B43390 / ASAN47 - модел HT3.
Колелото е сглобявяно на части и само рамката е RAM (втора ръка), останалите части са втора ръка, купувани от форуми.
Регистрирано във Veloregister, с номер А21091492 - има стикер с qr код.
Откраднато от Граф Игратиев н.73.
За човек, който разбира, колелото не би представлявало интере.

Имате ли идея къде биха го продавали освен Женския пазар?
На 23ти по обяд отидох на женския пазар и обиколих няколко безистена, но може би още е рано да се появи там.
Благодаря!

Знaм че пред стaдионa Вaсил Левски идвaт много хорa и продaвaт велосипеди и велоaксесоaри, но не се събирaт всеки ден. Нaй-сигурно е дa провериш през уикендa.
Дaно съм помогнaл.
Успех.
bovidar_m
 
Мнения: 15
Рейтинг: 1196
Регистриран на: Съб Фев 15, 2014 1:25 am

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот bovidar_m » Вто Мар 25, 2014 12:00 pm

A нa женския пaзaр кaде имa колелa. Щото веднъж търсих но нищо не видях.
bovidar_m
 
Мнения: 15
Рейтинг: 1196
Регистриран на: Съб Фев 15, 2014 1:25 am

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот evin » Вто Мар 25, 2014 2:40 pm

Сега ще видим на практика дали от регистрацията във veloregister има някаква полза :popcorn:
Стискам палци да се намери, и то чрез системата
Аватар
evin
 
Мнения: 535
Рейтинг: 1542
Регистриран на: Чет Юли 07, 2011 3:12 pm
Местоположение: на село до Божурище, някъде около София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот grendel » Вто Мар 25, 2014 3:05 pm

За съжаление и аз да се разпиша в тази неприятна тема.
На 24.03.2014 към 19:00 часа от входа на бул. П. Евтимий № 5 ми откраднаха уж заключено и скрито колелото.
Cross Grip 124 със зелени стикери.
Почти фабрична окомплектовка със следните разлики:
1. Рога Spezialized
2. Гуми Maxxis Crossmark 2.1
3. Lizard Skins fork protectors
4. скоба за детско столче на седалковата тръба
5. окабеляване за каданс на велокомпютъра
6. Някакви калници
Ето и снимка
Изображение

Ако някой го мерне да звъни бързо на 0887412248
...And into the mountain I go, to lose my mind and find my soul...
Аватар
grendel
 
Мнения: 37
Рейтинг: 1247
Регистриран на: Вто Авг 06, 2013 3:25 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот djstivan » Вто Мар 25, 2014 9:02 pm

Здравейте приятели днес 25.03.2014 е откраднато колело
Giant Glory 8
Ако някой го забележе,види, или дочуе нещо може да звънне на тел:0893530789
Благодаря!
Прикачени файлове
1959748_781144095248413_650283622_n.jpg
1959748_781144095248413_650283622_n.jpg (228.72 KiB) Прегледано 6497 пъти
djstivan
 
Мнения: 32
Рейтинг: 1198
Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:37 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Kris Kostova » Сря Мар 26, 2014 12:14 pm

Относно откраднатото колело от от 22 март.
На пазаря Юнак има много колела, най-вероято са крадени, но по-скоро от Германия, Австрия и т.н. ....
За женския пазар: от четене по форуми имам този адрес ул.Братя Миладинови 31, сива врата към мазе. Там е и входа на хостела. Разпитваш... на хората в повечето случай им е ясно защо си там и умишлено може да не ти покажат всичко, което имат.
От другата страна при спирката има безистен, там има няколко "магазина", ако има вътре колела, са наблъскани, някои са и вече разглобени, тези които са си цели са със светлини и цвънчета, както са били откраднати.
Тези дни и към битака ще се се разходя.


Благодарение на велорегистъра имам снимка, регстрационни номера на рамката, и тъй като нямам фактури или касови бележки за честите, това е единствения начин да докажа, че това колело и било мое!
Снимка:
https://drive.google.com/file/d/0BwQsSSYfJTiHME9pckhtMUsyUXZLVWVZQ3liMDl6NGNUX3E0/edit?usp=sharing
Kris Kostova
 
Мнения: 3
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Мар 22, 2014 10:57 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Parcaleste » Пет Мар 28, 2014 9:30 pm

djstivan написа:Здравейте приятели днес 25.03.2014 е откраднато колело
Giant Glory 8
Ако някой го забележе,види, или дочуе нещо може да звънне на тел:0893530789
Благодаря!



Това колело не се ли продаваше в една група във Facebook?
"Мога да обобщя всичко, което съм научил за живота, в три думи: животът не спира."

Робърт Фрост
Аватар
Parcaleste
 
Мнения: 25
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Вто Фев 11, 2014 12:48 am

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот anyyto » Пон Мар 31, 2014 9:17 am

Здравейте приятели. Открихме магазин който продава крадени велосипеди, пребоядисани с разменени вилки, окачвания и всичко по тях. Намира се на цар.Борис3-94 в локалното между пицария "дон Вито" и някакъв ресторант имаше там. Успех на всички който са им откраднали колелото
anyyto
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Пет Юли 05, 2013 12:42 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот TheSpecialized » Пон Мар 31, 2014 7:54 pm

Съобщавам за откраднато колело Specialized Stumpjumper FSR Expert 2006. Случи се на 31.3.2014 около 15:00 на ул. Христо Белчев, на ъгъла с бул. Патриарх Евтимий. Черна рамка с шок fox triad, вилка Fox Talas RL 32 синя, колче чeрно с извит надпис Specialized, седалка с гел Selle Italia (завършва с жълта гума), хтр заден обтегач, хт курбели, juicy 7 спирачки (сиви), капли Mavic 317 Disc, предна главина specialized stunt, задна Sram, гуми Schwalbe kojak, shimano slx команди. Снимките са стари, за съжаление този път не го продавам ; ))

Моля да се обадите на телефон 0889 626266 , ако имате някаква информация. И гума да сте закупили, пак ще помогне. Гарантирам щедрост и правосъдие. :smash:

Благодаря.


Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Различават се колче, седалка, педали и гуми от снимките тук.
педали Изображение
гуми Изображение
TheSpecialized
 
Мнения: 7
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Май 07, 2010 11:50 am

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот bobivg » Вто Апр 01, 2014 6:35 am

anyyto написа:Здравейте приятели. Открихме магазин който продава крадени велосипеди, пребоядисани с разменени вилки, окачвания и всичко по тях. Намира се на цар.Борис3-94 в локалното между пицария "дон Вито" и някакъв ресторант имаше там. Успех на всички който са им откраднали колелото

От къде имаш тази информация? Те казват, че вкарват колела втора употреба.
Изображение
Аватар
bobivg
 
Мнения: 509
Рейтинг: 1710
Регистриран на: Съб Мар 27, 2010 12:37 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Kris Kostova » Чет Апр 03, 2014 9:51 am

Kris Kostova написа:Относно откраднатото колело от от 22 март.
На пазаря Юнак има много колела, най-вероято са крадени, но по-скоро от Германия, Австрия и т.н. ....
За женския пазар: от четене по форуми имам този адрес ул.Братя Миладинови 31, сива врата към мазе. Там е и входа на хостела. Разпитваш... на хората в повечето случай им е ясно защо си там и умишлено може да не ти покажат всичко, което имат.
От другата страна при спирката има безистен, там има няколко "магазина", ако има вътре колела, са наблъскани, някои са и вече разглобени, тези които са си цели са със светлини и цвънчета, както са били откраднати.
Тези дни и към битака ще се се разходя.


Благодарение на велорегистъра имам снимка, регстрационни номера на рамката, и тъй като нямам фактури или касови бележки за честите, това е единствения начин да докажа, че това колело и било мое!
Снимка:
https://drive.google.com/file/d/0BwQsSSYfJTiHME9pckhtMUsyUXZLVWVZQ3liMDl6NGNUX3E0/edit?usp=sharing







Намерено е !!!

Как се разреши случая - на 1ви април късен следобед случайно срещнах момче с моето колело (купил го е от заложна къща), показах му регистрациата ми и серийните номера и вчера той доброволно го предаде в полицията. Оценявам постъпката му! Наистина имах голям късмет!
В деня на кражбата пуснах жалба в полицията, и тъй като колелото е сглобявано на части, регистрацията в Велорегистъра беше основният документ, че е било мое притежание.
Сега през заложната къща, надявам се, ще хванат компанията, която тършува из центъра и краде колела. И се надявам да се спестят подобни преживявания на много от вас!

Но все пак - Моля, не купувайте нищо от заложни къщи!
Kris Kostova
 
Мнения: 3
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Мар 22, 2014 10:57 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот V.Georgiev » Чет Апр 03, 2014 10:16 am

Здравейте, един ден минавах през ул. Поп Богомил, завих по нея на дясно от Мария Луиза и на долу, като локация е тук някъде "http://www.bgmaps.com/link/44A02233A9C65EAB683D737FF88EE646", забелязах, че имаше доста изкарани колела не е фирмен магазин или каквото и да е даже няма и табела че е някакъв вело магазин, просто от пред се изкарват на тротоара доста колела от най различни марки/модели и видове, не спрях да видя как е или да разуча, но в такива варианти може сред тях да има и крадени, все пак е и близко до локално място където се и крадат често колела до Лъвов Мост е също това и грубо на 1км от Женски пазар, казвам го ако някой реши там може да се провери!
Имаше някакво шифачко ателие, Японски Масажи като табела, Био Енерго спектър...
Изображение
Аватар
V.Georgiev
 
Мнения: 125
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Сеп 11, 2013 9:19 am
Местоположение: София/Димитровград

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот evin » Чет Апр 03, 2014 10:31 am

Нищо крадено няма на "Поп Богомил", човекът е фен и продава редовни железа
Аватар
evin
 
Мнения: 535
Рейтинг: 1542
Регистриран на: Чет Юли 07, 2011 3:12 pm
Местоположение: на село до Божурище, някъде около София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот veskoz » Чет Апр 03, 2014 11:56 am

evin написа:Нищо крадено няма на "Поп Богомил", човекът е фен и продава редовни железа

Стоян. Пич е. Съмнявам се да се занимава с крадено. По принцип влачи от Австрия, Швейцария и Германия. Синът му пък вкарва хубави маркови дрешки на занижени цени в същия магазин.
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот marsa » Чет Апр 03, 2014 9:42 pm

Да, много хора могат да потвърдят, че е коректен, дума не може да става за измамник - просто велоентусиаст. Убеден съм, че там няма как да попадне нищо крадено. Който е посещавал/пазарувал/карал с чичето също ще е на това мнение.
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот filchev1 » Чет Апр 03, 2014 11:27 pm

Здравейте, попаднах случайно на едно колело в продавалник и знам, че обявата е пусната от човек, който си няма и понятие от колела... http://prodavalnik.com/ram-freeride-i46110567 става въпрос за тази обява. На 99% съм убеден, че колелото е крадено...надявам се, че съм помогнал на някого... :crap:
Изображение
Gambler dh10 rider...:dopey:
http://www.bike-house.biz/
Аватар
filchev1
 
Мнения: 237
Рейтинг: 1311
Регистриран на: Вто Авг 23, 2011 12:35 am

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот filchev1 » Чет Апр 03, 2014 11:38 pm

filchev1 написа:Здравейте, попаднах случайно на едно колело в продавалник и знам, че обявата е пусната от човек, който си няма и понятие от колела... http://prodavalnik.com/ram-freeride-i46110567 става въпрос за тази обява. На 99% съм убеден, че колелото е крадено...надявам се, че съм помогнал на някого... :crap:

Извинявам се за спама, но имам и друга информация, че въпросното момче се занимава с кражби не само на колела и си направих труда да разгледам раздела "Купува и продава колела". Там видях, че се продава същото колело и реших да отворя профила на човека, пуснал темата. Всичките мнения, които е писал във форума са за ПРОДАЖБИ на РАЗЛИЧНИ колела...Надявам се да съм помогнал!
Изображение
Gambler dh10 rider...:dopey:
http://www.bike-house.biz/
Аватар
filchev1
 
Мнения: 237
Рейтинг: 1311
Регистриран на: Вто Авг 23, 2011 12:35 am

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот johanni » Нед Апр 06, 2014 1:25 am

Здравейте,
казвам се Емo и съм от София. Моля ви да разпространите или по каквъто и да е начин да ми помогнете. Откраднаха колелото ми SCOTT YZ4 тази сутрин. Разбиха и катинарът от входа ми където 8 години го държа. Прикачвам снимка на колелото от преди няколко години.
Има модификации като дискови спирачки които не са тези от снимката а Avid BB7 и вилката е Suntour. Ръкохватките са черно бели и като цяло колелото изглежда като това на снимката.
Ето и линк към снимката: http://postimg.org/image/nhz517v43/
Не съм мн компетентен във форума и нз точно в коя секция да сложа молба. Моля само да я разпространите.
Благодаря ви
johanni
 
Мнения: 4
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Юли 08, 2010 11:23 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Stiwi » Вто Апр 08, 2014 12:55 am

filchev1 написа:
filchev1 написа:Здравейте, попаднах случайно на едно колело в продавалник и знам, че обявата е пусната от човек, който си няма и понятие от колела... http://prodavalnik.com/ram-freeride-i46110567 става въпрос за тази обява. На 99% съм убеден, че колелото е крадено...надявам се, че съм помогнал на някого... :crap:

Извинявам се за спама, но имам и друга информация, че въпросното момче се занимава с кражби не само на колела и си направих труда да разгледам раздела "Купува и продава колела". Там видях, че се продава същото колело и реших да отворя профила на човека, пуснал темата. Всичките мнения, които е писал във форума са за ПРОДАЖБИ на РАЗЛИЧНИ колела...Надявам се да съм помогнал!


От къде идва или кой ти дава тази информация защото съм сигурен че грешиш напълно ?!
Лично аз съм пуснал тема за въпросното колело, че се продава и съм присъствал на купуването му от колега от форума който вече не кара!!
Не мога в момента да се сетя за никнейма му но името му е Марк Марковски..
Аватар
Stiwi
 
Мнения: 429
Рейтинг: 1328
Регистриран на: Вто Окт 14, 2008 10:27 pm
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Andreshk » Вто Апр 08, 2014 10:33 am

Здравейте, момчета. Дойде ми реда и аз да се разпиша тука...

Откраднаха ми C1-чката, в петък (4 април) от двора на Факултета по Математика и Информатика към СУ. Уж заключено с хубав катинар, уж до входа, уж минават непрекъснато хора... ама уви :( Знам, че съм си виновен донякъде, не искам да ми разправяте как не бива това и онова. Свършено е вече, за жалост. Днеска ще си нося фотокопие на документите на рамката в 4-то РПУ и оттам остава само надеждата да се "намери" някъде.

Моделът е 2013, Team Edition, визуално се различава от заводската окомплектовка по гриповете (единият с избит външен заключващ пръстен), задната главина (ако има значение де), има си и стойка за велокомпютърче. Прилагам и снимка. Нямам много-много вяра в полицията, така че разчитам само на себе си и на други колеги по колело. Ако някой случайно го забележи и се сети за мен и ме извести, ще съм му адски благодарен.

Снимка -> https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t31.0-8/1795321_864428903583508_8082730707843180477_o.jpg

И успех на всички останали, които са в същото положение.
Andreshk
 
Мнения: 14
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Нед Сеп 02, 2012 4:24 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот aiako » Вто Апр 08, 2014 2:55 pm

Омръзна ми да ни крадат...
Аватар
aiako
 
Мнения: 123
Рейтинг: 1276
Регистриран на: Вто Мар 17, 2009 12:27 am
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот nerron » Вто Апр 08, 2014 9:38 pm

Преди няколко дена прочетох един коментар тук. В резюме гласеше: "...събираме се няколко човека (привечер) и заключваме едно колело някъде, в парка например, с най голям венец отзад и най малък отпред (та може и да падне от зор). Чакаме търпеливо да дойде някой (защото ще дойде) и в този момент просто излизаме и си изкарваме всичко на него. Може това да не върне колелото ни, но поне ще помогне за агресията" ... та пича имаше право май!
When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace.
nerron
 
Мнения: 83
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Пет Фев 21, 2014 7:05 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот gabsoN92 » Сря Апр 09, 2014 2:13 pm

Andreshk написа:Здравейте, момчета. Дойде ми реда и аз да се разпиша тука...

Откраднаха ми C1-чката, в петък (4 април) от двора на Факултета по Математика и Информатика към СУ. Уж заключено с хубав катинар, уж до входа, уж минават непрекъснато хора... ама уви :( Знам, че съм си виновен донякъде, не искам да ми разправяте как не бива това и онова. Свършено е вече, за жалост. Днеска ще си нося фотокопие на документите на рамката в 4-то РПУ и оттам остава само надеждата да се "намери" някъде.

Моделът е 2013, Team Edition, визуално се различава от заводската окомплектовка по гриповете (единият с избит външен заключващ пръстен), задната главина (ако има значение де), има си и стойка за велокомпютърче. Прилагам и снимка. Нямам много-много вяра в полицията, така че разчитам само на себе си и на други колеги по колело. Ако някой случайно го забележи и се сети за мен и ме извести, ще съм му адски благодарен.

Снимка -> https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t31.0-8/1795321_864428903583508_8082730707843180477_o.jpg

И успех на всички останали, които са в същото положение.


Пич не знам, колко ти е бил здрав катинара обаче гледах записа, как ти открадват колелото и този, който го взе извади едни секачи от една торбичка и си го рязна без никакъв проблем. И не само това, после отиде до съседното колело рязна и него, викна своя "асистент" и взеха двете колела и заминаха.
ПП. Записа е доста лош и не съм на 100% за това, обаче така изглежда!
Аватар
gabsoN92
 
Мнения: 11
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Мар 25, 2014 8:53 pm
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот nev4ik » Чет Апр 10, 2014 1:51 pm

Здравейте,
За съжаление и моят велосипед беше откраднат на 15 април през нощта - между 19:30 и 21:30 от стойка за велосипеди пред НДК. Велосипедът е Scott Aspect 70, модел 2009. Днес ще подам жалба в 1 РПУ, което обслужва този район. Ако някой го види моля да се свърже с мен на телефон 0887/859 899-Невена. Прилагам и снимка на колелото. Благодаря предварително за всякаква информация.

http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=bwy1397130223j.jpg
nev4ik
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Апр 09, 2014 5:21 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Andreshk » Чет Апр 10, 2014 8:30 pm

gabsoN92 написа:
Andreshk написа:...


Пич не знам, колко ти е бил здрав катинара обаче гледах записа, как ти открадват колелото и този, който го взе извади едни секачи от една торбичка и си го рязна без никакъв проблем. И не само това, после отиде до съседното колело рязна и него, викна своя "асистент" и взеха двете колела и заминаха.
ПП. Записа е доста лош и не съм на 100% за това, обаче така изглежда!


http://screambikes.eu/en/locks/8441-zef ... -lock.html <-- уж 25мм дебели прешлени (вярно, отвътре с по-тънко стоманено въже), изглеждаше и се усещаше здрав, все още не ми го побира ума колко "лесно" е станало. Добавяме и този катинар към ненадеждните :dontknow: Любопитен въпрос: къде си видял записа?
Andreshk
 
Мнения: 14
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Нед Сеп 02, 2012 4:24 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот gabsoN92 » Пет Апр 11, 2014 8:29 am

Аз съм системен администратор на ФМИ :)
Аватар
gabsoN92
 
Мнения: 11
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Мар 25, 2014 8:53 pm
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот puleto » Пон Апр 14, 2014 12:56 pm

veskoz написа:
evin написа:Нищо крадено няма на "Поп Богомил", човекът е фен и продава редовни железа

Стоян. Пич е. Съмнявам се да се занимава с крадено. По принцип влачи от Австрия, Швейцария и Германия. Синът му пък вкарва хубави маркови дрешки на занижени цени в същия магазин.

Не се казва Стоян, а Сашо. Всички го познават и покрай колелата станахме и семейни приятели. Много често съм там и човека никога няма да се забърка в такива глупости. На него са му крали 5, а може и 6 колела през годините и знае какво е чувството. Познавам го от 12 год.
puleto
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1006
Регистриран на: Пет Фев 22, 2013 8:20 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот veskoz » Пон Апр 14, 2014 4:45 pm

puleto написа:Не се казва Стоян, а Сашо.

Oфф... грешка на езика. :agree:
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот freak_vn » Вто Апр 22, 2014 4:27 pm

Здравейте ! Аз съм Димчо от Варна. Преди седмица си взех тоя байк
Изображение
от един пич от форума...и снощи докато си спя някой решил че трябва да ми го открадне :@ ако го разбера кой е ще му отрежа ръцете от кръстаа
ако някой го види да звъни на 0894719283 ! Моля ви, помагайте :/

Вилка SUNTOR DURO TRIPLE
Рамката е на Драг Ф4 М размер и задницата е от РАМ
Шок- DNM с ребаунд
Заден оптегач- SHIMANO ALIVIO
Кормило KORE 700мм
Скорости AVID
Среден оптегач- SHIMANO ACERA
гуми MAXXIS MINION 2.35
Главини FORMULA
курбели ТРУВАТИФ
спирачки SHIMANO DEORE
Аватар
freak_vn
 
Мнения: 21
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Фев 28, 2014 8:32 am
Местоположение: Варна

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот eftooo » Сря Апр 23, 2014 1:55 pm

Здравейте , вчера вечерта (22.04) ми откраднаха колелото (моят верен Вихър) във Варна , ако някой го види или има някаква информация моля да сподели:)
Колелото е сглобявано , бяло на цвят с вилка SR Suntour със заключване, кормило Тruvativ Stylo, гуми 26" Maxxis Overdrive (тип шосеен
граифер) скорости Shimano deore LX , седалка черно-бяла Velo. Като цяло колелото е изчистено , има само един надпис 360 на тръбата
от седалката към курбелите , педалите са пластмасови (като за БМХ) колелото отговаря на името Вихър . Телефон за връзка 0883469403 - Ефо
(снимката с другите колелета е най-актуална )
IMG_4299.JPG
IMG_4299.JPG (253.93 KiB) Прегледано 6327 пъти

123.jpg
123.jpg (169.58 KiB) Прегледано 6169 пъти

122.jpg
122.jpg (142.02 KiB) Прегледано 6104 пъти
eftooo
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Апр 23, 2014 8:49 am

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта