Drag Black Pearl

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнениеот Black cat » Съб Юли 08, 2006 5:21 pm

:offtopic: ако при падане и в последствие се скъса рамката или нещо от рода как се поправят такива карбонови рамки
Аватар
Black cat
 
Мнения: 838
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Пет Юни 23, 2006 3:53 pm

Мнениеот TOYAGA » Съб Юли 08, 2006 7:24 pm

Малиии...
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот afterburner » Съб Юли 08, 2006 8:00 pm

[quote="marshall__"]

[quote="afterburner"]

.. а и 20мм задна ос няма да намериш скоро ;)..
[/quote]

a?
[/quote]


... от български производител ... :)

Пропуснал съм да доуточня явно :)
Аватар
afterburner
 
Мнения: 733
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юни 11, 2003 8:59 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот PtD » Нед Юли 09, 2006 12:52 am

[quote="Black cat"]

:offtopic: ако при падане и в последствие се скъса рамката или нещо от рода как се поправят такива карбонови рамки
[/quote]


С коефициент ню.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот bluskanie » Нед Юли 09, 2006 9:59 am

[quote="Nazgull"]


Какво е предимството на карбона? Милиш, че е здравината?:nono:
[/quote]

Да бе верно... да се чудиш и маеш от чий зор са тръгнали да правят рамки от карбон...?:spin:
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот kww » Нед Юли 09, 2006 3:02 pm

леле колко глупости изговорихте направо ви се 4удя от къде ви идват:puke:като не разбирате вместо да пи6ете тъпотии по-добре питайте
I LIVE FOR THIS SHIT!
Аватар
kww
 
Мнения: 401
Рейтинг: 1687
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 7:36 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Нед Юли 09, 2006 6:27 pm

поредната тема-болница... :crazy:

не мога да разбера удоволствието да се плюе по нещо, само защото ни се вижда скъпо, а ни се вижда скъпо, щото сме некомпетентни и хал хабер си нямаме какво се прави с него... :crazy:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот marshall__ » Нед Юли 09, 2006 11:58 pm

[quote="afterburner"]

... Пропуснал съм да доуточня явно :)..
[/quote]

:magnify:
AVATAR bowdown!!!
Аватар
marshall__
 
Мнения: 2346
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 4:52 pm
Местоположение: VA, USA

Мнениеот Harka » Пон Юли 10, 2006 12:39 am

Пълно безсмислие...
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Пон Юли 10, 2006 11:18 am

Някой по-горе правилно беше отбелязал, че като незнаеш, по-добре да питаш, отколкото да твърдиш ;)
Теглото на двете рамки може да е еднакво, но "возията" ще е различна (по-мека и комфортна при карбоновата рамка). Може и здравината (понятие, което само по себе си не е еднозначно, ако трябва да сме прецизни, има няколко различни технически показатели, които отразяват един или друг вид здравина) да е различна и т.н.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Пон Юли 10, 2006 11:36 am

[quote="Admin"]
има няколко различни технически показатели, които отразяват един или друг вид здравина
[/quote]


:agree:
Абе Драг копират и това си е :lol:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот root » Пон Юли 10, 2006 4:14 pm

[quote="URNEST"]

[quote="GNK"]

Рамката найстина изглежда добре ама дали е добра едва сега ще се доказва!!!
А пък честно казано за тея пари бих си взел Scott YZ0 а не DRAG !!!
[/quote]

Да ама скота не е за ХС, а и драга няма такова предназначение като YZ voltage рамките.Но също за тези пари можеш да вземеш и рамка скот за ХС, която поне е доказала се.:agree:
[/quote]


Именно а и Скот рамката за кроскънтри беше на цена 500 лева може още да има такива. и теглото на Скот рамката е 1.2кг или май беше 1.3кг не помня, но е алуминиева тъй че незнам за какво е тази рамка с това тегло карбона???
I'm root, if you see me
laughting better have a backup.
root
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 10:33 am

Мнениеот bikerider » Пон Юли 10, 2006 4:33 pm

прочети малко за свойствата на карбона преди да се чудиш...
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот CSI » Пон Юли 10, 2006 10:51 pm

В крайна сметка с какво карбона е по-добър от халуминия????

Кажете какъв е смисъла да купувам БЪЛГАРСКА РАМКА за над 1000 лв при положение че по ебтино ще излезе доказал се продукт на пазара???Ето това не разбирам в Drag!!!!:banghead:
Success is ALWAYS bringing enemies!!!!
Аватар
CSI
 
Мнения: 340
Рейтинг: 1312
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 7:52 pm
Местоположение: Без установено местожителство

Мнениеот Windstream » Вто Юли 11, 2006 5:04 am

[quote="CSI"]

Кажете какъв е смисъла да купувам БЪЛГАРСКА РАМКА за над 1000 лв при положение че по ебтино ще излезе доказал се продукт на пазара???Ето това не разбирам в Drag!!!!:banghead:
[/quote]
Като не разбираш не се меси в търговската им политика, и без това ако сериозно се интересуваше от предимствата на въглеродните влъкна щеше по съвсем друг начин да зададеш въпроса си (може би и на друго място). Между другото колко пъти трябва да ви се набива в кухите канчета че DRAG може и да е българска фирма, но рамките й съвсем не се произвеждат в България? На база на какво твърдиш тогава че "българската" рамка е по-лоша от някоя "маркова" и "доказала се" чужда?
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот bluskanie » Вто Юли 11, 2006 8:28 am

[quote="Windstream"]

На база на какво твърдиш тогава че "българската" рамка е по-лоша от някоя "маркова" и "доказала се" чужда?
[/quote]

Ми на база на съществуващите, доказали се, чужди рамки много ясно. К'вото и да си говорим Драг не е 100% доказана марка (що се отнася до здравина) и хората се съмняват в продуктите й понякога. Това важи с пълна сила за всички останали български фирми, въпреки че някои са успели да влязат под кожата на определен тип клиенти :)

Карбоновата рамка е много хубава. Като здравина не знам как е, но мен лично ми допада. Поздрави за Драг:thumb:
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот CSI » Вто Юли 11, 2006 8:43 am

[quote="Windstream"]

[quote="CSI"]

Кажете какъв е смисъла да купувам БЪЛГАРСКА РАМКА за над 1000 лв при положение че по ебтино ще излезе доказал се продукт на пазара???Ето това не разбирам в Drag!!!!:banghead:
[/quote]
Като не разбираш не се меси в търговската им политика, и без това ако сериозно се интересуваше от предимствата на въглеродните влъкна щеше по съвсем друг начин да зададеш въпроса си (може би и на друго място). Между другото колко пъти трябва да ви се набива в кухите канчета че DRAG може и да е българска фирма, но рамките й съвсем не се произвеждат в България? На база на какво твърдиш тогава че "българската" рамка е по-лоша от някоя "маркова" и "доказала се" чужда?
[/quote]

Ахааааааааа.....

Ама само недей да ми се караш а вземи ми обясни какви са предимствата на карбона пред халуминия...
Success is ALWAYS bringing enemies!!!!
Аватар
CSI
 
Мнения: 340
Рейтинг: 1312
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 7:52 pm
Местоположение: Без установено местожителство

Мнениеот NovemberCharlie » Вто Юли 11, 2006 9:08 am

[quote="CSI"]

[quote="Windstream"]

[quote="CSI"]

Кажете какъв е смисъла да купувам БЪЛГАРСКА РАМКА за над 1000 лв при положение че по ебтино ще излезе доказал се продукт на пазара???Ето това не разбирам в Drag!!!!:banghead:
[/quote]
Като не разбираш не се меси в търговската им политика, и без това ако сериозно се интересуваше от предимствата на въглеродните влъкна щеше по съвсем друг начин да зададеш въпроса си (може би и на друго място). Между другото колко пъти трябва да ви се набива в кухите канчета че DRAG може и да е българска фирма, но рамките й съвсем не се произвеждат в България? На база на какво твърдиш тогава че "българската" рамка е по-лоша от някоя "маркова" и "доказала се" чужда?
[/quote]

Ахааааааааа.....

Ама само недей да ми се караш а вземи ми обясни какви са предимствата на карбона пред халуминия...
[/quote]
Ако не се лъжа съвсем на скоро във форума имаше дебат по въпроса за материалите, от които се правят рамките и дори беше представена сравнитална таблица.Потърси го.
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот F1-MAN » Вто Юли 11, 2006 9:22 am

[quote="root"]

[quote="URNEST"]

[quote="GNK"]

Рамката найстина изглежда добре ама дали е добра едва сега ще се доказва!!!
А пък честно казано за тея пари бих си взел Scott YZ0 а не DRAG !!!
[/quote]

Да ама скота не е за ХС, а и драга няма такова предназначение като YZ voltage рамките.Но също за тези пари можеш да вземеш и рамка скот за ХС, която поне е доказала се.:agree:
[/quote]


Именно а и Скот рамката за кроскънтри беше на цена 500 лева може още да има такива. и теглото на Скот рамката е 1.2кг или май беше 1.3кг не помня, но е алуминиева тъй че незнам за какво е тази рамка с това тегло карбона???
[/quote]


Еми не помниш:), теглото е 1.48кг, което мисля че е за М. Аз взех една, други дали е имало не знам. Иначе има такива дето са по 1.6кг:)
Аватар
F1-MAN
 
Мнения: 1466
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2003 11:09 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Вто Юли 11, 2006 2:47 pm

[quote="CSI"]
Ама само недей да ми се караш а вземи ми обясни какви са предимствата на карбона пред халуминия...
[/quote]


Ама само не ставай нахален, а потърси - както NC изтъкна писано e предостатъчно по въпроса. Ако искаш повече информация - ей ти гугъл. Това все пак е форум за колоездене, а не металознание.

Да не говорим, че вече се спомена съвсем конкретно (Admin) основното предимство на карбона...
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Windstream » Сря Юли 12, 2006 8:50 am

[quote="bikerider"]

Ама само не ставай нахален, а потърси - както NC изтъкна писано e предостатъчно по въпроса. Ако искаш повече информация - ей ти гугъл. Това все пак е форум за колоездене, а не металознание.

Да не говорим, че вече се спомена съвсем конкретно (Admin) основното предимство на карбона...[/quote]

Thanks for saving me the effort ;)
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот Smurf4o » Сря Юли 12, 2006 8:40 pm

забелязвам че шосейната рамка също има проходна -20мм ос. хахахахаххахха. това не е ос ...бре,това се слага на рамките и вилките...за да не ссе подбиват ушите за главината.


Шосейка с 20 мм ос.....хахаххах е вие ме изкъртихтеее....хахах

GNK: отностно предпочитаниятати към Уz0 .... black pearl,това е рамка за ХС про състезания....какъв DJ...бълнуваш:rofl::rofl::rofl:
Skype: Neiko7
Аватар
Smurf4o
 
Мнения: 129
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Май 14, 2005 10:15 am
Местоположение: Bulgaria,Sofia

Предишна

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта