Забраняват карането в горите и планините !???

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот pavle » Пет Фев 11, 2011 11:23 am

Във връзка с единността.. безмислено е да се правят нови facebook групи, страници, събития за въпросното нещо. Вече има официална група и всяка нова само раздвоява хората! Ако идеята е тази група да се използва към предложението за промяна на закона то не може да има 10 групи. Едни хора в едната, други във втората, трети и на 2те места. Казвам го във връзка с това, че тази сутрин видях 2 нови такива групи. :peace:
Инициатива "Алабак"
аз ремонтирам колото си при Пацо - Вело 2009
Аватар
pavle
 
Мнения: 315
Рейтинг: 1550
Регистриран на: Пон Юни 14, 2010 12:38 pm
Местоположение: CA / PA

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот taurus13 » Пет Фев 11, 2011 11:38 am

Естествено, че не е грешка и недоглеждане - гората е стратегически ресурс и като такъв е окупиран от мафията у нас - парите от ловен туризъм и дърводобив(полузаконен и незаконен) са огромни. Както беше казал един журналист преди време - във всички държави има мафия, но у нас мафията си има държава. Та дефакто, ако имат интерес, ще ни пуснат, като нямат и ние няма да караме или ще караме нелегално със всички рискове от това. Очаквайте скоро огради, бариери и вишки - ще станем съвсем като в Колумбия. Аз поне се надявам в моя живот да изкарам по-свободно, но за следващото поколение, ще има само байк паркове и митове за номадите дето карали където си искат.
Иначе моторите и АТВ-тата ще си бръмчат с позволение отгоре - това, както и ловът е модерния спорт за много заможни хора и най-много да ги ограничат в националните паркове.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот STAFF » Пет Фев 11, 2011 11:43 am

Въобще не разбирате за какво става дума... Голямата картина не ви е ясна. Тая суматоха и араламбене в момента само вкарват още вода в лодката, която както се виде от участието на Сульо и Пульо в тюрлюгювеча на Куку и Пипи по телевизията, вече е поела стабилен курс към дъното...
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
STAFF
 
Мнения: 318
Рейтинг: 1675
Регистриран на: Пет Апр 03, 2009 1:09 pm
Местоположение: София

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот boriss13 » Пет Фев 11, 2011 11:48 am

STAFF написа:Въобще не разбирате за какво става дума... Голямата картина не ви е ясна. Тая суматоха и араламбене в момента само вкарват още вода в лодката, която както се виде от участието на Сульо и Пульо в тюрлюгювеча на Куку и Пипи по телевизията, вече е поела стабилен курс към дъното...

Що се 'абиш?
Най-дългите пътешествия най-често започват с думите: "Зная по-кратък път!!!"Изображение
Аватар
boriss13
 
Мнения: 2884
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 25, 2005 12:08 pm
Местоположение: София

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот sensation_blue » Пет Фев 11, 2011 11:58 am

pavle написа:Във връзка с единността.. безмислено е да се правят нови facebook групи, страници, събития за въпросното нещо. Вече има официална група и всяка нова само раздвоява хората! Ако идеята е тази група да се използва към предложението за промяна на закона то не може да има 10 групи. Едни хора в едната, други във втората, трети и на 2те места. Казвам го във връзка с това, че тази сутрин видях 2 нови такива групи. :peace:

Прав си. За съжаление във фейсбук има 2 вида обществени групи - във вид на страница и във вид на група. Първото има представителен характер, второто е по-удобно за обществено обсъждане. И 2-те имат и плюсове и минуси. Затова се реши да се използват и двете. Между другото представителната страница, която в момента е с такова заглавие
Код: Избери целия код
http://www.facebook.com/pages/Iskam-da-karam-kolelo-v-gorata/171494806230653
има възможност да бъде прекръстена с по-кратко име на URL-то за да има по-официален вид. Можете да давате предложения тук или в самата страница :agree:
За коментари нека се използва групата, явно е че, идеално решение за фейсбук според нашите цели и желания няма, но пък света не е само фейсбук :beer:
Надявам се admin няма против вмешателството ми в по този въпрос, просто се опитвам да помагам с каквото мога.
Последна промяна sensation_blue на Пет Фев 11, 2011 12:17 pm, променена общо 1 път
Аватар
sensation_blue
 
Мнения: 529
Рейтинг: 1794
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 2:34 pm
Местоположение: Габрово

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот STAFF » Пет Фев 11, 2011 12:07 pm

boriss13 написа:Що се 'абиш?


Ми щото искам децата ми да карат в планините и на тая държава. И щото виждам как това става все по-малко вероятно вследствие на мощното наторяване на ситуацията от страна на тумба аматьори и китни тъпаци на принципа "от много глава не боли" и почина "не бе, дай, дай сега на мене да вийш ко стаа!"
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
STAFF
 
Мнения: 318
Рейтинг: 1675
Регистриран на: Пет Апр 03, 2009 1:09 pm
Местоположение: София

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот PtD » Пет Фев 11, 2011 12:09 pm

STAFF написа:Въобще не разбирате за какво става дума... Голямата картина не ви е ясна.

Е, поясни, в такъв случай, щом виждаш нещата по-глобално?
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот STAFF » Пет Фев 11, 2011 12:14 pm

Мнението е изтрито заради обида.
Admin
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
STAFF
 
Мнения: 318
Рейтинг: 1675
Регистриран на: Пет Апр 03, 2009 1:09 pm
Местоположение: София

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот Alpina » Пет Фев 11, 2011 12:52 pm

Решението на този проблем може да стане по цивилизования или по.... по-добре да не квалифицирам какъв изостанал начин.
В тази тема се масово се плюе по втория и въщото време, от същите хора се призовава към него.

Жалко е, че потребители на които не им приляга да правят това, се излагат доста сериозно, като коментират други, без да са запознати и грам с възможностите и възгледите им и май ще да се водят по рейтинга им.

След като не познавате Kalin Zahariev лично или поне малко, как така се ибихте да критикувате, да плюете и приказвате абсолютните глупости относно него и това, което ще направи?!?!?
Май сте прочели буквално на кръст написаното от него, и първично му, без грам опит да се осмисли почвате да коментирате през глава...

"Обща позиция" - какво значи "обща позиция", когато като хванете 10 произволни човека, ще има поне 3 различни "общи позиции"
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот azoic » Пет Фев 11, 2011 1:01 pm

Alpina написа:...След като не познавате Kalin Zahariev лично или поне малко, как така се ибихте да критикувате, да плюете и приказвате абсолютните глупости относно него и това, което ще направи?!?!?...


Ами да вземе да се представи...появява се някакъв User, и без никакво обяснение, почва да говори (и от мое име) със всякакви институции. Кой е Kalin Zahariev ? Ако греша поправи ме.
Изображение Изображение
Аватар
azoic
 
Мнения: 375
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 20, 2008 12:32 pm
Местоположение: София

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот Лаврентий Берия » Пет Фев 11, 2011 1:25 pm

Кво става тука бе?! Много нерви ,много идеолози, много акъли ,много...а бе всичко много! Хайде да сме наясно- МТБ е адреналин или по точно казано - дърпане дявола за опашката ! Дали ще се издрънкаш в камъните, или в боровата завеса ,или ще играеш на гоненица с горския или с остригани "бизнесмени " с АТВ- та е само бонус! Животът е най- красив ,когато успееш да прекараш някой гявол! Който иска да е спокоен и щастлив да си копа фермата във Фейсбук и да слуша Азис! Мога да Ви напиша и още ,ама усещам,че навлизам в червената зона.
БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ!БОГ И АЗ ВИ ОБИЧАМЕ! :crazy:
2492b70c7ab11e43c56d8284eed776b7.gif
2492b70c7ab11e43c56d8284eed776b7.gif (9.54 KiB) Прегледано 11426 пъти
VERITAS ODIUM PARIT - ИСТИНАТА РАЖДА ОМРАЗА!

БОГ ДА ПАЗИ АДМИНА И МОДЕРАТОРИТЕ!
Аватар
Лаврентий Берия
 
Мнения: 154
Рейтинг: 1316
Регистриран на: Нед Ное 29, 2009 4:08 pm
Местоположение: В килията на модераторите

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот did » Пет Фев 11, 2011 2:21 pm

Участието на Лора, Райко и Любо в сутрешния блок на бТВ беше добро. :agree:
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот Rayko » Пет Фев 11, 2011 2:30 pm

Още някои неща искахме да кажем, но нямаше време.
о879 зз 4о з6
Аватар
Rayko
 
Мнения: 462
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Яну 15, 2009 3:11 pm
Местоположение: У центъра на Вселената

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот Alpina » Пет Фев 11, 2011 2:38 pm

Какво могат да кажат 5 човека в точно 5 минути...
Нещо и видео фона не ми допадна като притурка към конкретната тема - какво общо имаше с планинското колоездене..., но нищо неочаквано...
Като има развитие - ще е с голямата подкрепа на bTV :(!:
Последна промяна Alpina на Пет Фев 11, 2011 2:39 pm, променена общо 1 път
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот azoic » Пет Фев 11, 2011 2:39 pm

Rayko написа:Още някои неща искахме да кажем, но нямаше време.


Моного ви засичаха, но е нормално след като ви оставиха само 6 минуту :crazy:
Браво на Лора, Райко и Любо :agree:
Последна промяна azoic на Пет Фев 11, 2011 2:43 pm, променена общо 1 път
Изображение Изображение
Аватар
azoic
 
Мнения: 375
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 20, 2008 12:32 pm
Местоположение: София

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот kapitanblood » Пет Фев 11, 2011 2:41 pm

did написа:Участието на Лора, Райко и Любо в сутрешния блок на бТВ беше добро. :agree:

Беше супер,само че нетрябваше да пускат пича с АТВ-то,първи,а заедно да направят дисскусия...а така какво се получи,онзи герой 12-ти на ПД,а нашите за цвят ги дадоха.... :crap: Водещата,направо припадна като и дадоха джърси,Мавриков направи една рекламка на АТВ-спортът......абе та*ак работа малко се получи.
Но евала на Райко,Любо и Лора.... :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Нещо и видео фона не ми допадна като притурка към конкретната тема - какво общо имаше с планинското колоездене..., но нищо неочаквано...

@Alpina
Кое точно не ти хареса.? :dontknow:
Може и на Лс,да не пълним темата с ОФФ.
:beer:
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот RedHawk » Пет Фев 11, 2011 3:12 pm

did написа:
heep написа:Но някъкси не си представям как точно ще става следенето и санкционирането на хора с байкове. Някой ще стои посредата на Стара планина и ще чака – я мине някой я не. Малко ми звучи като да хванеш бракониер с арбалет на местопрестъплението.

Аз пък си представям. Даже вече има табели и хора, които са готови да дебнат.


И аз си представям. Че най-вече ние ще го отнесем. Туристите са много повече и съществуват по отдавна от нас.
А новоизлюпените "спортисти" - моторизирани, въоръжени и всякакви такива имат "силна ръка" зад гърба си и
много пари - те няма да го отнесат.

sensation_blue написа:.....Ако трябва да сме на страната на ПРАВДАТА, а не на тази, кой какво ще ни позволи - именно ловджиите трябва да си маркират териториите, а не ние, когато е ловния сезон. Така ще се избегнат инциденти не само с нас, но и с всеки останал турист! ......


Че те ловджийте почти винаги са в ловен сезон - ако не е за пернат, ще е за едър дивеч или ....... друг дивеч.
И повярвай ми много добре си маркират териториите / които доста често са до 2/3 от цяла малка планина /.
Е има там два три метра отделени за туристите и такива като нас - да шават. На повечето туристически маршрути
виси по някоя табела :
"вие пресичате ловно поле номер ..."
Аз от време на време минавам и се чудя - сега това туристическа пътека ли е? не е ли? А около мене се гърми яко
като че ли ще има нова световна война. Само се оглеждам и си мисля да не ме подпукат отнякъде.

did написа: Велотуризма няма нищо общо с DH по трасета и с XC състезания. Той се практикува по туристически пътеки и е редно в закона да се спомене, че при инцидент между пешеходец и велосипедист по туристическа пътека, велосипедистът понася някаква орговорност.


Това е добра идея, защото много хора не се съобразяват с туристите и това поражда конфликт. Бях писал и по-горе
че е въпрос на манталитет как ще се отнасяме едни към други в планината, но при липса на елементарно уважение
към избора и правото на отсрещния ще трябва да се понесат последствията. :agree:

taurus13 написа:Аз поне се надявам в моя живот да изкарам по-свободно, но за следващото поколение, ще има само байк паркове и митове за номадите дето карали където си искат.......


И аз така, но ще е много жалко за следващото поколение. Да живееш в свят където горите са частни или ги няма.
Тази и много други кампании са някакви опити за промяна на това. Жалко че и в глобален мащаб тенденцията не
е към добро. Хората взеха да се имат за пълноправни господари на тоя свят. Това последното е малко :offtopic:
по тази тема - поувлякох се. :erm:
Аватар
RedHawk
 
Мнения: 1082
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2005 8:06 am
Местоположение: София - Лозен

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот mover » Пет Фев 11, 2011 3:13 pm

kapitanblood написа:Беше супер,само че нетрябваше да пускат пича с АТВ-то,първи,а заедно да направят дисскусия...а така какво се получи,онзи герой 12-ти на ПД,а нашите за цвят ги дадоха.... :crap: Водещата,направо припадна като и дадоха джърси,Мавриков направи една рекламка на АТВ-спортът..

4 човека от Пловдив бяхме заедно и гледахме предаването. Изтръпнахме, като обявиха Първия гост. Водещата не просто припадаше, а направо се овлажни :splat:.
Все пак, добре, че ги разделиха. Не е нужно открито да се противопоставяме на моторните средства (спортове) и да ги "изобличаваме" в открита дискусия с тях. Още повече, в еуфорията след ПД, те (АТВ-стите) са на гребена на вълната и ще загубим, ако се опитваме да ги "натопим".
От друга страна, предаването си е на бтв и те определят правилата в него.
kapitanblood написа: ......абе та*ак работа малко се получи
С това не съм съгласен.Смятам, че се получи много добре и че се започна говорене по проблема. Той беше поставен. Нямаше време да се развие и да се дискутира, но в това предаване - толкова. Очакваме следваща стъпка.
Поздрав и благодарност на Лора, Райко и Любо :bowdown:
Аватар
mover
 
Мнения: 398
Рейтинг: 1829
Регистриран на: Пон Апр 13, 2009 1:36 pm

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот RedHawk » Пет Фев 11, 2011 3:18 pm

kapitanblood написа:Беше супер,само че нетрябваше да пускат пича с АТВ-то,първи,а заедно да направят дисскусия...а така какво се получи,онзи герой 12-ти на ПД,а нашите за цвят ги дадоха.... :crap: Водещата,направо припадна като и дадоха джърси,Мавриков направи една рекламка на АТВ-спортът......абе та*ак работа малко се получи.


Още един пример защо ние сме по-застрашени.

kapitanblood написа:Но евала на Райко,Любо и Лора.... :bowdown: :bowdown: :bowdown:

:agree: :)
Аватар
RedHawk
 
Мнения: 1082
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2005 8:06 am
Местоположение: София - Лозен

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот kapitanblood » Пет Фев 11, 2011 3:23 pm

@Mover
Нямах предвид,че Любо,Райко и Лора бяха т****а,а това,че представиха темата за "Планинското колоездене",отделиха 20 мин на човек каращ АТВ,а на хората по темата само 6 мин.
Дискусия трябваше да има.Така се излагат тезите по-добре,а не само едните или другите...;).
Вярвам,че след днешното предаване,ще се даде повече гластност на проблема... :agree:
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот veskoz » Пет Фев 11, 2011 4:04 pm

kapitanblood написа:Кое точно не ти хареса.?

Предполагам това което и на мен. Липсата на нагледен образец за ВЕЛОТУРИЗЪМ, което можеше да се постигне лесно със снимки по върхове, била, палатки, а не рипане у шльокавицата в Княжево.
Ако пъ ако ше е видео да беше Мини DH-a в Пловдив, за да се види отношението и кефа на подрастващите.
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот did » Пет Фев 11, 2011 4:09 pm

veskoz написа:
kapitanblood написа:Кое точно не ти хареса.?

Предполагам това което и на мен. Липсата на нагледен образец за ВЕЛОТУРИЗЪМ, което можеше да се постигне лесно със снимки по върхове, била, палатки, а не рипане у шльокавицата в Княжево.
Ако пъ ако ше е видео да беше Мини DH-a в Пловдив, за да се види отношението и кефа на подрастващите.


:agree:

Това не е по вина на участниците в предаването.

Естествено е журналята първо да налязят софийските пресни кадри, макар да са класически пример за извращение над велосипеда и да не пасват на идеята на протеста. Аз не се сещам по някоя нормална национална медия накога да е имало кадри от велотуризъм. Щом аз не се сещам, откъде да се сетят тия от БТВ?
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот subritual » Пет Фев 11, 2011 4:17 pm

Не мога да разбера какво обсъждате предаването "Денят е прекрасен"
Това е женско предаване, занимаващо се с проблемите на жените. (ако добре си спомняте предишния формат беше "Часът на мама")
В днешното предаване, мъжа на водещата го изкефили АТВ-тата.
Така сме я докарали и с телевизиите,че човек трябва да се унижава в разни смешни предавания.
Аз телевизия рядко гледам, но ми е пределно ясно,че тя в България не информира и образова, а дезинформира и деградира.
За справка-над 3 часа на ден сериали, 2/3 от които турски и то по всички национални телевизии.
Все пак беше важно да се обясни в това предаване,където гледат разни лелки и жени с деца,че закона няма да промени ситуацията със спускачите на Витоша, а и тях това не ги засяга много, защото те се нуждаят от транспорт нагоре.
Аватар
subritual
 
Мнения: 1362
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 2:02 pm
Местоположение: Джебел

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот Grash » Пет Фев 11, 2011 4:41 pm

silvertm написа:
Grash написа:Велополюция защо пак мълчи? Или те са насочени само към градската инфраструктура? :eek3:

- Велоеволюция не е клуб по планинско колоездене.

Оу, ма верно ли?! Не се ли водят неправителствена организация, защитаваща правата на велосипедистите(без значение какви точно) в България?
Изображение
Аватар
Grash
 
Мнения: 1171
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 9:49 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот mover » Пет Фев 11, 2011 4:44 pm

Линк за тези, които не са гледали предаването:
http://www.btv.bg/shows/deniat-e-prekra ... inite.html
Аватар
mover
 
Мнения: 398
Рейтинг: 1829
Регистриран на: Пон Апр 13, 2009 1:36 pm

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот arney » Пет Фев 11, 2011 5:07 pm

Изображение
Това ми беше оставено на стената от Project-X в FB :dontknow:
Аватар
arney
 
Мнения: 341
Рейтинг: 1162
Регистриран на: Съб Май 23, 2009 9:11 am
Местоположение: Ботевград

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот silvertm » Пет Фев 11, 2011 6:21 pm

Grash написа:
silvertm написа:
Grash написа:Велополюция защо пак мълчи? Или те са насочени само към градската инфраструктура? :eek3:

- Велоеволюция не е клуб по планинско колоездене.

Оу, ма верно ли?! Не се ли водят неправителствена организация, защитаваща правата на велосипедистите(без значение какви точно) в България?

:roll2: с пънове не общувам, сори
silvertm
 
Мнения: 306
Рейтинг: 1671
Регистриран на: Нед Ное 06, 2005 12:00 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот Alpina » Пет Фев 11, 2011 6:25 pm

kapitanblood написа:@Alpina
Кое точно не ти хареса.? :dontknow:

Това бяха кадри от състезание - все едно да обясняваш как един SUV не причинява никаква ерозия когато се движи по черен път и за фон да дават състезание с такива в кал, където всеки минаващ изравя по 10см пръст и след тях остава погром - нелепо беше. В него се видяха съоръжения, заграждения, голяма бройка колоездачи екипирани с доста протекции (на каква ли мисъл навежда) и всичко това, което няма грам общо с колоезденето в планината като цяло. Къде е общото с масовия случай става въпрос за 2, 5, 10 човека, които тихо и спокойно се предвижват по черни пътища, пътеки и извън тях.
В клипа беше показана част от спорта, която има нужда от обособени и маркирани трасета и изобщо да бъде отделена по някакъв начин от туристите за безопасност и на двете страни. Абсурдно представяне и защита на доводите за велотуризма чрез този клип.

До колкото разбрах, трябвало е да има кадри от прехода на Райко през К-Е, други подобни снимки и материали - нещо което беше повече от задължително за представянето на "велосипед в планината" в една добра светлина - защо не са били показани те, ами точно това видео - мога само да гадая - но това беше ужасна грешка и трябва да се обърне внимание, че това няма нищо общо с планинското колоездене като цяло. Надявам се да са собственост на bTV а не някой доброжелател да ги е предоставил с тази цел, защото просто този човек според мен заслужава линч, ако се смята за колоездач и радее за добруването на спорта. :crazy:
Последна промяна Alpina на Пет Фев 11, 2011 6:34 pm, променена общо 1 път
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот did » Пет Фев 11, 2011 6:28 pm

silvertm написа:
Grash написа:
silvertm написа:
Grash написа:Велополюция защо пак мълчи? Или те са насочени само към градската инфраструктура? :eek3:

- Велоеволюция не е клуб по планинско колоездене.

Оу, ма верно ли?! Не се ли водят неправителствена организация, защитаваща правата на велосипедистите(без значение какви точно) в България?

:roll2: с пънове не общувам, сори



Всъщност, "Велоовулация" са заети сега да правят правилата за усвояване на средствата за новите алеи в София. Дали да са павета, дали да е червен асфалт, кого точно да прецакат като "ЕКСПЕРТИ"... Те си имат по-добре платена работа от защитаването на интересите на колоездачите.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Забраняват карането в горите и планините !???

Мнениеот STAFF » Пет Фев 11, 2011 6:30 pm

did написа:Участието на Лора, Райко и Любо в сутрешния блок на бТВ беше добро. :agree:

:crazy: Беше трагично!
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
STAFF
 
Мнения: 318
Рейтинг: 1675
Регистриран на: Пет Апр 03, 2009 1:09 pm
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта