проблем с намиране на ухо за АМЕБА ХУСАР

Въпроси, коментари и дискусии за ХС велосипеди с ход на окачването до 130 мм, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

проблем с намиране на ухо за АМЕБА ХУСАР

Мнениеот Павел Кеврев » Пон Яну 21, 2013 10:02 pm

Здравейте приятели.Преди седмица скъсах ухото на дерайльора.За жалост в Пловдив нъкъде не можах да намеря въпросното ухо за Амеба Хусар модел 2011.Моля някой ако знае от къде да намеря такова или саит от,които да си поръчам ще ви бъда много благодарен. :dontknow: :banghead:
Павел Кеврев
 
Мнения: 3
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Яну 20, 2013 11:12 pm

Re: проблем с намиране на ухо за АМЕБА ХУСАР

Мнениеот uBaH » Вто Яну 22, 2013 8:20 am

Има голяма вероятност ухото да не е толкова специфично, че задължително да търсиш такова за твоята рамка. Наскоро имаше такъв случай във Форума ;)
Постарай се да направиш достатъчно добра снимка на твоето ухо (макар и счупено), пусни я тук и може да получиш повече отговори :beer:
Аватар
uBaH
 
Мнения: 1249
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 24, 2009 2:44 pm
Местоположение: Димитровград / Хасково

Re: проблем с намиране на ухо за АМЕБА ХУСАР

Мнениеот bio » Вто Яну 22, 2013 8:38 am

Павел Кеврев написа:Здравейте приятели.Преди седмица скъсах ухото на дерайльора.За жалост в Пловдив нъкъде не можах да намеря въпросното ухо за Амеба Хусар модел 2011.Моля някой ако знае от къде да намеря такова или саит от,които да си поръчам ще ви бъда много благодарен. :dontknow: :banghead:

при Богдан Гешин беше ли ?!?
анти-каски !!!
Аватар
bio
 
Мнения: 2512
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Сеп 27, 2003 9:54 pm
Местоположение: Пловдив, България

Re: проблем с намиране на ухо за АМЕБА ХУСАР

Мнениеот Павел Кеврев » Вто Яну 22, 2013 1:19 pm

Обиколих всички по-големи магазини в Пловдив включително и при Богдан,които ми каза ,че е поръчал такива уши от лятото,но още ги нямало.Закарах рамката и ухото на мой приятел,които се занемава с велоремонти.Тои ми каза,че може да поизпели подобно на моето ухо,за да пасне добре на рамката и
след това да реголира дераильора.Дали това е удачен вариант поне временно докато си намеря оригинално ухо или такова,което да е 1:1 с оригинала.При първа възможност ще снимам ухото в момента не е в мен.Благодаря за вниманието. :beer:
Павел Кеврев
 
Мнения: 3
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Яну 20, 2013 11:12 pm

Re: проблем с намиране на ухо за АМЕБА ХУСАР

Мнениеот naka76 » Вто Яну 22, 2013 5:46 pm

Аз съм със същата рамка,но по-стар модел. Не съм виждал новите уши на новите рамки, но на моята са като за Спринт Аполо и Аполон. Съвместими са.

Пробвай на "Руския пазар" , долу в дъното в дясно има части за велосипеди и имаше 3-4 модела уши. Ако ще ходиж там вземи старото за да мериш.
Аватар
naka76
 
Мнения: 871
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 21, 2003 7:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: проблем с намиране на ухо за АМЕБА ХУСАР

Мнениеот Павел Кеврев » Вто Яну 22, 2013 8:01 pm

Мерси за инфото Нака :peace: Ще проверя при пържа възможност :)
Павел Кеврев
 
Мнения: 3
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Яну 20, 2013 11:12 pm


Назад към Продукти за крос-кънтри

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 104 госта