Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Тук са Правилата на пазара. В този форум можете да отправяте молби, забележки, съобщения и др. подобни до модераторите на Пазара.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5

Модератор: Модератори в пазара

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот hitar_potar » Съб Ное 20, 2010 9:59 pm

Мда, и аз така си го превеждам. Значи нещо си противоречат - в последните ми няколко транзакции до Пейпал се наложи да подавам оплакване поради различни причини - парите получени, пък артикула не е пратен (цяла мека рамка с дреболии), липсващи дреболии от друга рамка, и тем подобни. Но забелязах из менютата опция специално за получени продукти, които обаче не съответстват на описанието в обявата, от която са поръчани. Така че би трябвало да не се правят на интересни. :dontknow:
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3702
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот Sasho_snegorina » Съб Ное 20, 2010 10:13 pm

kosa_nosdra Коректно и точно момче :agree:
Практическият ефект от адреналина е приток от хормони в резултат на възбуда на организма, което води до ускоряване на ритъма на жизнените функции.
Аватар
Sasho_snegorina
 
Мнения: 942
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Нед Мар 11, 2007 9:29 pm

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот Shady™ » Съб Ное 20, 2010 10:20 pm

hitar_potar написа: Значи нещо си противоречат

Ами от това което са написали не си.
Те казват че те са отговорни за това пратката да пристигне, и парите също. А дали самата стока е развалена или не - не е тяхна работа :) Тоест ако ти взеамт парите, а ти стоката не - техен проблем, както и обратното. Но ако стоката дойде и парите също, но нещо е развалено(не говорим за липсва) - твой проблем.
:beer:
:dontknow:
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот mil4o3 » Съб Ное 20, 2010 10:43 pm

EccentricMOTION написа::rofl: гаранция от магазина! Какво ревете, нестига че купувате части на безценица после били надраскани, спукани....


А ,бе смешник я се скрии някъде по-добре.


Червена светлина момчето cichlidi пак продава част по същия начин както изгоряхме и ние ,ако има някой заинтресован задължително да му иска реални снимки .

Етоя и обявата viewtopic.php?f=19&t=80448 обикновено не показва снимки и решава ,че е чисто нова или не използвана.
Последна промяна mil4o3 на Съб Ное 20, 2010 11:09 pm, променена общо 3 пъти
капката пробива камъка не със сила, а с постоянство
Аватар
mil4o3
 
Мнения: 617
Рейтинг: 1033
Регистриран на: Пон Май 18, 2009 11:10 am

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот kosa_nosdra » Съб Ное 20, 2010 10:47 pm

Sasho_snegorina коректен сериозен и точен продавач
kosa_nosdra
 
Мнения: 24
Рейтинг: 1181
Регистриран на: Чет Юли 08, 2010 9:11 pm

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот cichlidi » Съб Ное 20, 2010 11:13 pm

mil4o3 написа:
EccentricMOTION написа::rofl: гаранция от магазина! Какво ревете, нестига че купувате части на безценица после били надраскани, спукани....


А ,бе смешник я се скрии някъде по-добре.


Червена светлина момчето cichlidi пак продава част по същия начин както изгоряхме и ние ,ако има някой заинтресован задължително да му иска реални снимки .

Етоя и обявата viewtopic.php?f=19&t=80448 обикновено не показва снимки и решава ,че е чисто нова или не използвана.

Много си отворен нещо червена светлина ше ми дава. Я провери дали на някой съм пратил нещо уж ново, а е карано или без снимка? Гледай ти да не получиш червена светлина!


Ахахахахахахаха Нещо сега забелязвам как всички (2-ма 3-ма) са ни взели на мезета. Нито ще се оправдавам нито нищо (на момчетата съм им дал обяснение по скайп на "4 очи" това което можех да направя за тях съм направил). Нз само как други не са имали проблеми ама ок. Правете си кефа и където и каквото искате пишете ако мислите, че с нещо ни вредите ок. Тези които трябва да имат мнение за нас си го имат . Лека ви вечер и успех с далаверките. :D
Аватар
cichlidi
 
Мнения: 863
Рейтинг: 1963
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 7:47 pm
Местоположение: София

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот mil4o3 » Съб Ное 20, 2010 11:36 pm

Гледай ти да не получиш червена светлина!


Ти нещо плашиш ли ме или ме заплашваш ;) . Ти на какво си ???? нали си видял какво са писали за теб , представяш часта в перфекно състояние и после хората си берят ядове.
капката пробива камъка не със сила, а с постоянство
Аватар
mil4o3
 
Мнения: 617
Рейтинг: 1033
Регистриран на: Пон Май 18, 2009 11:10 am

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот Slav4о0о » Нед Ное 21, 2010 1:09 pm

daf4ov както винаги отново сериозен , точен и коректен!
Аватар
Slav4о0о
 
Мнения: 101
Рейтинг: 951
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 10:27 pm

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот hitar_potar » Нед Ное 21, 2010 5:26 pm

Shady™ написа:
hitar_potar написа: Значи нещо си противоречат

Ами от това което са написали не си.
Те казват че те са отговорни за това пратката да пристигне, и парите също. А дали самата стока е развалена или не - не е тяхна работа :) Тоест ако ти взеамт парите, а ти стоката не - техен проблем, както и обратното. Но ако стоката дойде и парите също, но нещо е развалено(не говорим за липсва) - твой проблем.
:beer:
:dontknow:

Добрем, а тогава това какво е?
"Item dispute: I did not receive an item I purchased or the item I received is significantly not as described."
Ако сметнем, че гаранцията на Пейпал се отнася само до това дали е платено и дали е доставено, то тогава голяма файда от тази гаранция няма да има - те ще отчитат дали г-н А е пратил пари на г-н Б и дали г-н Б е пратил нещо на г-н А... и само толкоз. Фактът, че стоката е обявена за чисто нова, а фактически идва нещо, издъхнало тотално от употреба, не би се отчел въобще. Затова няма как да е такова положението - хората масово щяха да се цакат едни други. :popcorn:
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3702
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот TeDo_BaPHa » Нед Ное 21, 2010 6:17 pm

Надявам се някой с повече опит да помогне... :dontknow:

Също така в сайта им пише:

What is Significantly Not as Described (SNAD)?

An item is Significantly Not as Described if it is materially different than what the seller described in the item listing. Here are some examples:
....
The condition of the item was misrepresented. Example: The listing said "new" and the item was used.
...
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот lacho! » Нед Ное 21, 2010 9:09 pm

Bik3raa Точен, и коректен !
Аватар
lacho!
 
Мнения: 62
Рейтинг: 1178
Регистриран на: Вто Окт 27, 2009 4:08 pm
Местоположение: Русе

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот Bik3raa » Нед Ное 21, 2010 9:10 pm

lacho! - To4en i korekten (Sorry za latinicata)
Живей, докато не е излязло на мода да се мре!!
Аватар
Bik3raa
 
Мнения: 35
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 5:19 pm

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот NWD » Пон Ное 22, 2010 8:27 pm

mil4o3 написа:Ти нещо плашиш ли ме или ме заплашваш ;) . Ти на какво си

:offtopic: Еее, айде стига сте спамили-като толкова ви дразни Ники, отидете и го пребийте :clap: Няма смисъл повече да се пишат глупости, който е прочел това ще си прави сметка дали да търгува със състезателите на Драг-негов си проблем, вие щом имате вражда се оправяйте другаде. ;)
Аватар
NWD
 
Мнения: 788
Рейтинг: 1056
Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 5:44 pm
Местоположение: Пакистан

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот nothingcool » Пон Ное 22, 2010 11:16 pm

CrateEngine Точен и коректен :beer:
Изображение
Аватар
nothingcool
 
Мнения: 258
Рейтинг: 1182
Регистриран на: Пон Юли 06, 2009 1:25 am

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот gilb » Вто Ное 23, 2010 1:27 pm

BRAMBARA :beer: точно,бързо и даже беше опаковал командата със тези торбички с балончетата :eyebrow: зарибявал съм се предиобеда да пукам :lol:

С две думи коректен пич :agree:
:turtle:
Аватар
gilb
 
Мнения: 1041
Рейтинг: 1841
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 8:10 pm
Местоположение: София / Стара Загора

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот BRAMBARA » Вто Ное 23, 2010 2:15 pm

gilb Само с 2-3 ЛС-та свършихме работата.
BRAMBARA
 
Мнения: 855
Рейтинг: 1014
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 11:02 am

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот prokalnatiq » Вто Ное 23, 2010 9:44 pm

RAM-FR коректен човечец! Само респект към такива хора. :bowdown:
Аватар
prokalnatiq
 
Мнения: 1128
Рейтинг: 1353
Регистриран на: Вто Окт 27, 2009 10:40 am
Местоположение: гр. Сливен

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот mil4o3 » Вто Ное 23, 2010 10:39 pm

Колегата snejko супер сериозно и точно се отнесе към нещата. :beer:
капката пробива камъка не със сила, а с постоянство
Аватар
mil4o3
 
Мнения: 617
Рейтинг: 1033
Регистриран на: Пон Май 18, 2009 11:10 am

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот caspar » Сря Ное 24, 2010 11:53 am

mil4o3 написа:
Geronimo написа:VOVA - Изключително некоректен потребител.


Настина много гадно се е получило :bigeyes: ,но аз никога не бих си взел нещо от тия ,па камоли от росен ,ники или пък вовата . Ще ти разкажа подобен случаи на мен какво ми се случи точно с тоя росен питах го за часта която продаваше башгард е 13 в какво състояние е ,той едва ли не ми го описа ,че все едно е купен преди два дена :banghead: . Та се разбираме да го даде на ники от неговия отбор той да ми го даде в даскало ,и на другия ден го взимам и какво да видя баша не е само назъбен от огормни камъни ами и едно от четрите ущета по дебелски начин счупено :rofl: . После разбира се нито на ЛС нито на скайпа ми отговаряше просто имаше късмет :ghost: ,че на баща ми му се занимаваше да ми го оправи :angel2: .

П.П и преди 6 месеца ми изтрихте поста ,но пак ще го кажа CASPAR догодина ще се видим :deal: .

Edit. За младите и нови колеги който те първа навлизат в спорта . Да знате ,че тези момчета с потребителски имена Caspar ,Vova , cichlidi са все от Drag team и си имайте по едно на ум :peace: .

Ей, лъжец малък, това чак сега го виждам. Преди да решиш да го купуваш го спазари! Всичко ти обясних за баша и го видя преди да го вземеш и след това ми писа, че няма проблеми! Ники ти е показал спуканото, което е станало от натягането на блотовете (няма проблем да се кара така, а и съм го карал доста време така) и надраното от камъните (нормално е за баш) - харесал си го и си казал, че му няма нищо! На всичко съм ти отговорил, даже поне 2 седмици не спря да ме питаш за съвети относно велосипеда ти! Казах ти, ако има нещо кажи. И само не ме заплашвай, викни го баща ти, ако иска да си поговирим.
Продал съм над 100 неща във форума и до сега никой не е имал проблеми, ти си първият. И внимавай с тона!

Помогнал съм на толкова много хора, но винаги ще има някой не доволен.

Sasho_snegorina Всички, неща, които си сменил са консумативи! Знаеш ли аз по колко пъти на сезон ги сменям тези неща?! А за кормилото - щом ти го е продал здраво и ти си го счупул - виновен си ти! Друг е въпроса, че кормилото е някакво румънско (Ники го спечели от състезание) и не се знае колко е качествено. Добре, че не се е случило в планината. Ники не е виновен - продал ти го е здраво! ФАКТ!

Geronimo
Когато е станало това гаранцията на рамката е била изтекла вече. Съжалявам, но Вовата не е виновен.
Това, което си сменил на спирачките на Ники пак са консумативи. Бутала и пръстени се сменят на сезон, желателно е и броня и всички гуми и оплътнения. За дота няма какво да говоря!

Купувате неща втора ръка, предназначени за най-агресивният стил каране! Е няма как да стане - рано или късно нещата се чупят. НЯМА НИЩО ВЕЧНО! Като искате нещо ново или с дълга гаранция си го взимайте от магазина.


Следващият пост за ДРАГ рейсинг направо ще го трия - ГОВОРЕТЕ ЗА КОНКРЕТНИТЕ ХОРА, А НЕ ЗА ОТБОРА!
"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man."
Аватар
caspar
 
Мнения: 2444
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 8:34 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот caspar » Сря Ное 24, 2010 4:11 pm

За малко да забравя - в духа на темата mil4o3

Ето и част от ЛС-тата:
За спуканото не съм сигурен дали не съм ти казал, но Ники със сигурност ти го е показал - потвърди ми няколко пъти. Питах те добре ли е - каза ми, че е добре; видя ли го - видя го. Не съм те карал да го взимаш на сила, ти беше този, който ми се молеше да го вземе по скайп. Баша беше на 2 месеца каране, просто имаше удари заради ниското ми средно, което е нормално! Гледай да не ти се повтаря изцепката!
"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man."
Аватар
caspar
 
Мнения: 2444
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 8:34 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот mil4o3 » Сря Ное 24, 2010 4:21 pm

За да не си мисли Росен ,че съм имал нещо против него му се извинявам публично .

За това където съм казал ,,ще се видим догодина" съм имал предвид ,че ще изясним въпросите на живо , както казах и на него нито съм имал предвид ,че ще го бия нито да го заплашвам по какъвто и начин да било. За мен боя е избиване на комплекси нещо много тъпо .
капката пробива камъка не със сила, а с постоянство
Аватар
mil4o3
 
Мнения: 617
Рейтинг: 1033
Регистриран на: Пон Май 18, 2009 11:10 am

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот cichlidi » Сря Ное 24, 2010 4:55 pm

Преди повече от месец взех от Ники ( Cichlidi ) един обтегач SRAM X-9. По неговите думи каран 2-3 седмици. Почти нямаше и драскотини. Викам си този път улучих... да ама не. Монтирах обтегача и излезнах из града да видя как е, след една прескочена шахта, усетих че обтегача превключи на последния зъб. Огледах защо е така и видях, че жилото е излезнало. Предишния ми обтегач беше Sram X-0 и още като монтирах новия обтегач забелязах че го няма онова мост-че което крепи жилото да си стои в пластмасовия улей на обтегача. Отначало си помислих че това го няма с цел олекотяване, но като загледах си личеше че е имало. Убедих се че е имало и като видях снимки на такъв обтегач в интернет.

Какъв точно е бил проблема с Х-9 ката. Мисля, че дори сам си се уверил, че оптегача беше като нов буквално на един, два weekendа каране(както бях каза). По скайп тогава каза, че всичко е ок?
Аватар
cichlidi
 
Мнения: 863
Рейтинг: 1963
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 7:47 pm
Местоположение: София

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот MAN6 » Сря Ное 24, 2010 5:24 pm

PtD написа:
EccentricMOTION написа::rofl: гаранция от магазина! Какво ревете, нестига че купувате части на безценица после били надраскани, спукани....


В нормалните държави, когато купуваш кола втора употреба, продавачът е _длъжен_ да ти каже какви дефекти има. Ако умишлено пропусне нещо, после може да го осъдиш. Не виждам защо в България тарикатлъкът и пробутването на шит се приема за нормално.


:agree:
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот snejko » Сря Ное 24, 2010 5:49 pm

mil4o3 Много коректно момче, спокойно можете да търгувате с него. :beer:
Аватар
snejko
 
Мнения: 104
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Дек 15, 2009 8:50 pm

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот M.Wasilew » Сря Ное 24, 2010 7:41 pm

Мдаа.. тази тема viewtopic.php?f=21&t=80595 , по точно момчето която я е пуснал сиг е трета в копува там дугикомпоненти и блаблалба.. и тка писах му аз една вечер че имам CODE и той почна да ме разпитва аз му отговарях на каквото можех но когато ми изсипа въпроса "кода с 4 накладки ли е ? " аз направо останах :xx(: .. и тка аз му разказах кво е CODE и той почна да се пазари да му я запазя (това беше преди 1 седмица някъде..) до декемри някой си.. според мен това е некоректен участник да пише пише 2000 теми че търси части и после .. аиде да ми я запазиш до декемрви .. до другоата годинаа.. ! ЗА МЕН Nikolai1996 Е НЕКОРЕКТЕН :offtopic:
Аватар
M.Wasilew
 
Мнения: 123
Рейтинг: 1282
Регистриран на: Пон Окт 18, 2010 6:35 pm
Местоположение: Монтана

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот sale » Сря Ное 24, 2010 8:49 pm

Немога да ви разбера какви претенций имате аз купих от Росен - (CASPAR) рамката-Трек Сешън и мога да кажа , че той е сигурно е найкорекния човек с който съм търгувал . Изчака ме цял месец да сабера парите за рамката и даже ми свали доста от цената , след това като ми прати рамката очакванията ми бяха много по добре от очакваните рамкта буквално изглеждаше като нова . Затова немога да разбера какво ви пречи.
Според мен CASPAR е супер коректен :beer:
Аватар
sale
 
Мнения: 276
Рейтинг: 979
Регистриран на: Съб Авг 29, 2009 5:30 pm

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот spruld0g » Сря Ное 24, 2010 9:04 pm

sasho_snegorina супер коректен и точен пич, даже изчака да събера парите за накладките от които съм много доволен :beer:
Изображение
Изображение
Аватар
spruld0g
 
Мнения: 406
Рейтинг: 1166
Регистриран на: Чет Юни 03, 2010 11:02 pm
Местоположение: Варна

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот Sasho_snegorina » Сря Ное 24, 2010 10:33 pm

spruld0g Търгуваме за 2-ри път, всичко мина перфектно.
Практическият ефект от адреналина е приток от хормони в резултат на възбуда на организма, което води до ускоряване на ритъма на жизнените функции.
Аватар
Sasho_snegorina
 
Мнения: 942
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Нед Мар 11, 2007 9:29 pm

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот joker_brand » Сря Ное 24, 2010 11:55 pm

sale написа:Немога да ви разбера какви претенций имате аз купих от Росен - (CASPAR) рамката-Трек Сешън и мога да кажа , че той е сигурно е найкорекния човек с който съм търгувал . Изчака ме цял месец да сабера парите за рамката и даже ми свали доста от цената , след това като ми прати рамката очакванията ми бяха много по добре от очакваните рамкта буквално изглеждаше като нова . Затова немога да разбера какво ви пречи.
Според мен CASPAR е супер коректен :beer:


Мойте съболезнования !Или да беше инвестирал парите за частни уроци, или поне да посещаваше часовете по български в училище ! :agree:

п.п по темата dEcLiNe :agree:
Аватар
joker_brand
 
Мнения: 536
Рейтинг: 1996
Регистриран на: Съб Май 23, 2009 12:00 am
Местоположение: София

Re: Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Мнениеот dEcLiNe » Чет Ное 25, 2010 12:01 am

:rofl: :agree: :agree: :agree: :agree: :agree:

joker_brand
Аватар
dEcLiNe
 
Мнения: 2131
Рейтинг: 1912
Регистриран на: Сря Дек 31, 2008 5:28 pm
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към За пазара

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта